Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
22. jún 2009

Hasli, dobre sa zabav

Dievočky, zabudla som na vychovanie 😔 . Dakujem 😉

zuzadlo
22. jún 2009

ahojte hviezdy 😀
hasli, dobre si zahopsaj 🙂

tatolu,drzim palceky, ale sompresvedcena, ze to zvladnes lavou zadnou 😉

tatolu
22. jún 2009

zadno isto nie, ale len tak-tak možno 😉
Spolieham na to, že som mala bakalárku ohodnotenú od profáka aj od oponenta za Ačka (ináč ani v indexe také písmenko nesvieti 😀 )

zuzadlo
22. jún 2009

iwusiiik, napisala si dobre,ved aj ja,ked ma niekto prist,tak mam vsetko nachystane a beham okolo kazdeho a nemusi ani riad umyvat,ale tentokrat ma sestra s tym nastvala a aj som jej povedala, ze jej to vratim, ked cez prazdniny pridu ku nam,lenze ja som taky blb, ze to nedokazem spravit 😒

zuzadlo
22. jún 2009

tatolu, verime ti vsetky a urcite to spravis 🙂 budeme na ta mysliet 🙂

tatolu
22. jún 2009

iwwuska, však čakám a vieš čo, asi už o chvíľu zaspia 😀

zuzadlo
22. jún 2009

a moji uz spinkaju od 19,00 😀 😀 😀

tatolu
22. jún 2009

Zuzi, ja som ich dala o hodinu skôr do postielok a čudovala sa, čo ešte buntošia - čiže o 18tej a to vstali poobede spali od 11 - 15tej 😀

tatolu
22. jún 2009

No deti zaspali, dosť bolo rozkoše, idem sa do rána učiť 😉

aadula
22. jún 2009

tatolu neblázni 😝 si medzi tým zdriemni..však ráno nebudeš vládať fungovať

bodka13
22. jún 2009

🙂 aaduli ahoj
...musím ísť likvidovať potopu do detskej 😠

marcela79
22. jún 2009

Adulka, Bodka, ahojte... 😉

cica13
22. jún 2009

cafte, David spi od 20.00...nas rekord... 😀 😀 😀

Tatolu...si pipi...oddychni si, aj tak teraz toho uz moc nenatlacis do hlavy.... 😵

aadula
22. jún 2009

bodečka marcelka ahojte

cica to zaspal o pár minutiek skôr ako náš frajer ...
musím žehliť .. potom možno ešte kuknem ahojte 😝

cica13
22. jún 2009

Aduli....aj ja musiiiim...ale taaaaak sa mi nesce.... ☹ ☹ ☹

aadula
22. jún 2009

cica aj ja som ešte tuuuu 😀 ani mne sa nechce..ale zas to odkladám už dva dni..tak musím do toho 😅

aadula
22. jún 2009

cica a oplatilo sa mi Paťku zobrať..bude mať 1 z matiky 😵

hasleerka
22. jún 2009

pekný večer ... máme kružok žehlenia ... na budem zajtra doobeda ...moje hviezdy už idú konečne spať 🙂

aadula
22. jún 2009

jeej ja idem zajtra na zraz 😀 teda kamoška mi ide nejakú poistku ponúknuť..keďže náš drobec mal ten úraz..chcem ho dať poistiť...moj brácho mal v kuse zlomeniny, ako mu dali poistku urobiť nič mu nebolo ...tak dúfam, že ani Samkovi nebude už nič.... a potom majú prísť baby čo sme chodili na VŠ spolu...už sa tešííím..len si nebudem môcť dať mojitko..lebo ma hrdlo boli 😝

bodka13
22. jún 2009

z á k a z ž e h l i ť !!! 😀 😀 😀 ....už aj na modrého koňa 😀 😀 😀

cica13
22. jún 2009

Adi...si dobre, ze 2 dni....ja uz o dost dlhsie.... 😀 😀 😀

Parada, ze Patke gratulujem, je sikulka... 🙂

Hasli..nazdarek.....ty si dnes okna umyvala? U vas neprsalo? Tu prsi cely den....na porazenie.... 😠

aadula
22. jún 2009

bodečka ..že by som ťa poslúchla? 😀 😀 😀 😀

aadula
22. jún 2009

ajaj..okná..tie nás čakajú cez týždeň...keďže nám ujovia domaľovali činžiačik..musíme ich umyť... 🙄 😝 😀

marcela79
22. jún 2009

Ja som žehlila do obeda. Bodečka, ty si im to tu teraz roztočila... 😀 Adulka, gratulujem Paťke... 😵

bodka13
22. jún 2009

...tak už vieme prečo prší 😀 😀 😀 ...hasler umývala okná

aduli my máme krpcov poistených v kooperatíve ...majú to venové s úrazovým...Davidko si stihol už pár tisíc vybrať

aadula
22. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... mrknite..som dala nejaké nové fotečky 🙂

ďakujem kočky...bude mať asi len dve dvojky.. 😝 aj to jednu podľa mňa trošku neoprávnene..ale dobre to vytiahla nakoniec 🙂

cica13
22. jún 2009

Bodecka szia moja, uz mas potopu v detskej spratanu?

Aj mna to hrdlo pobolieva.....kaslime na zehlenie, co mozme urobit dnes odlozme na pozajtra a mame 2 dni volno.... 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
22. jún 2009

adul, kde si vzala Paťku, ked sa oplatilo ... idem na chvíľu off, kým baby zaspia

aadula
22. jún 2009

cica 😀 😀 😀 ďalšie dva dni? dačo musím požehliť..sa nemôžem na to pozerať..a to polovicu z toho skladám neožehlenú 😝

bodečka..Paťka je vtedy ešte Slovenskej..a tiež už mala zlomenú ruku...byt máme v Kooperatívne...ale malého tam nechcem...ešte porozmýšľam

bodka13
22. jún 2009

...nebola až taká veľká ...iba 2deci coly na stolíku a koberci 😠
...tak Paťka je šikulka 😉