Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
20. dec 2009

No odchádzam od vás.
Idem si ešte dobre prikúriť (deti už asi spia, teda Táňa je asi iný prípad 😉 ) a pripravovať materiály na učenie. Včera som to potiahla až do dnes rána-bolo 1.00 😔 , tak hádam to dnes dokončímˇ...
Krásne kultúrne vyžitie so Superstar 😉

emily333
21. dec 2009

dobre ranko u nas fuci ako na sibiiri 😠 vcera som si skusila zapnut svoj notas a naskocil az na to ze sme nemali net som myslela za ma slahne ☹

tatolu
21. dec 2009

Dobré ránko 😉
Mrrrrzne a ani sa veriť nechce, že majú byť Vianoce na blate... 😔

aadula
21. dec 2009

ahojte, my sme boli so Saminom u mojej svokry, je tam teraz švagriná, tak že na otočku..., ale keďže sme našim autom nikde neboli od kedy snežilo, tak ked som zišla dole, čakal ma krásny pohľad zakrytého auta pod snehovou perinou 😅 , kým som ho odpratala, to trvalo 😝

cica13
21. dec 2009

Haloooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

Kde ste vsetky????? Co vam v tejto kose zamrzli pocitace a notasy???? 😅 😅 😅

Som sa bola dat skraslit....hodit farbu, melir a podstrihnut....ved ked uz idu tie sviatky 🙂

aadula
21. dec 2009

cicuš kým neuvidíme, neuveríme 😉 😀

cica13
21. dec 2009

Aduli.......hod webku a uvidis 😀 😀 😀
Ako to, ze si doma? Mas uz dovolenku?

Kde su ostatneee???

aadula
21. dec 2009

ciculi, áno mám dovolenku tieto tri dni a potom budúci týždeň makám, iste budem aj do šiestej v pondelok 😝 a možno aj na silvestra, už teraz mi je z toho na grc 😢 a webku by som hodila, ale švagor nám musel celý pc preinštalovať, tak web-ka momentálne ešte neide...ešte nejaké drobnosti musí dorobiť 😉 škodááááááááááááá by som ťa videla

zuzadlo
21. dec 2009

ahojte hviezdy 🙂

konecne som na chvilku tu

zuzadlo
21. dec 2009

halooooooooooo,kde ste?

aadula
21. dec 2009

som šupla skladané krumple do rúrky...a potrebujem vybehnúť tak na hodinku von 😝 že by som to riskla nechať v rúre? 😕

hasleerka
21. dec 2009

čafte ... som prišla z obchodu, zima jak v ruskom filme ... ideme viazať salónky na stromček

cica13
21. dec 2009

aj ja som prisla teraz z vonku.....vymrzli sme riadne.....fuka aj studeny vietor ☹

emily333
21. dec 2009

ahojte mne uz zas nejde net 😠 😠 😠 asi zamrzlo pred dedinkou este ze sme zasli ku kmotre na kavu tak vas aspon pozdraviim 😵

aadula
21. dec 2009

my sme boli tiež vonku a potom sa k nám valili návštevy z každej strany 😀 , plno detí tu bolo, tak hádam samko bude dobre spinkať 🙂

tatolu
21. dec 2009

No ja som sa dnes von nevymotala 😔
Mm prišiel po druhej nočnej, tak som si tie periny obliekla sama, ale iba obliekla... Zobliekol on. No a potom presne na obed ako vždy prišli svokrovci... Det išli spať o hodinu neskôr a Luky nemohol zaspať vôbec, lebo svokra tu stále bola. Aj sa na m%na tak čudne kukla, keď som drahému zahlásila, že kým budem deti uspávať, nech umyje dvere 😕 U nich vždy robila svokra a to mala iba 3 neporiadnych chlapov 😔.
No piecť už nemusím, svokra doniesla asi 3 druhy 😉. Ja som včera ospájala iba Marína keksy nejakým krémom, takže máme 4 druhy. A keďže medzi sviatkami (v nedeľu 26.12.) vyrážame na Oravu, maminka má napečené ďalšie... 😵

cica13
21. dec 2009

tatolu.....no vidis ako si super dosla k napecenemu.... 😅 😅

My vyrazame na Oravu 30.12.... 🙂 🙂 🙂 som Iwus nakazala, nch ma pri prichode caka navarene vinko 😀

iwusska
21. dec 2009

cicuuuuuus bude aj vinko aj vajcak ti spravim ze si to ty 😀
tatolu skoda ze nebudes blizsie, sme mohli aspon kavicku dat 😒 😉
tak aj ja uz mam stromcek postaveny, sa z neho vytesujem, stale si ho obzeram 😀 ja to uplne milujem ked je vsade tma a svieti len stromcek 😵 😵 😵

hasleerka
21. dec 2009

my sme tiež ten stromček stihli, idem skúsiť taký zasvietený odfotiť ... ešte idem vetvičku do chodby urobiť ... a treba aj dalšie prádlo požehliť ... to je hrôza kde sa furt berie

cica neostalo tu náhodou nejaké tvoje, ved to neni možné koľká kôpka 😀

hasleerka
21. dec 2009

iwus tak tomu môjmu zachutila tá tvoja mixovaná rybacia nátierka, fajnový už by popučenú nejedol 😠

renka9
autor
21. dec 2009

ahojte 😵
tak, babulky, konecne mi zacina volnooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
do prace nastupujem az 4.1.2010 🙂 🙂 🙂

zajtra idem najprv do skoly, Kris ma vianocnu akademiu, a potom do skolky, tam ma zas vystupenie Angelika 😉
Tak uz sa na vas tesim, ze tu s vami mozem byt kazdy den 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

aadula
21. dec 2009

renka ahoj 🙂 tak prijemné kultúrne vyžitie prajem zajtra, ja sa tiež chystám na paťkyne vystúpenie, ale táto naša pubiška má z toho už stresy, lebo pred svojou školou bude vystupovať...som jej vysvetlovala, že chalani čo hrajú hokej od nich, tak je to ich záľuba a tiež sa im nikto nesmeje, tak keď sa jej budú rehotať, nech kašle na nich

hasleerka
21. dec 2009

renka super že už oddychuješ ... naši už majú v škôlke voľno

hasleerka
21. dec 2009

no fíha dnes večer to tu dáko pospalo

cica13
21. dec 2009

Hasli....aj ja pozeram, ze tu skapal pes 😠 😠 😠 v poslednej dobe to tu viazne ☹ ☹

bodka13
21. dec 2009

😕 😕 😕 brý večer ....alebo dobrú noc 😒

cica13
21. dec 2009

Bodecka sevas.....ty este nespis? Ved mas narocny tyzden ☹

bodka13
21. dec 2009

ešte nie....boli sme na nákup a večerala som 😕 😀 😀 😀

už mám 4 dni za sebou 🙂 ešte 3 ☹

cica13
21. dec 2009

teraz si vecerala?????? si mi ani nic neponukla ☹

bodka13
21. dec 2009

chceš? ešte máme pečenú jaterničku 😝 😝 😝 🙂 🙂 🙂