Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
27. jan 2010

hasli vdaka 😉
no to je to nase zdravotnctvo 😠 ,som zvedava ako to budu potom riesit,ked tie vyrazky zmiznu 😕
iwusik ahoj 🙂

iwusska
27. jan 2010

hasli som rada ze vam chuti, aspon si na mna spomenies ked ju budes robit 😀 😀 😀 😀
zuzi ahoj 😉
tak mm je uz spracovany, tazko som na tom pracovala od druhej do stvrtej v noci 😀 😀 😀 a sa ma pytal ze ke pracuju vase polovicky a ja neviem 😀
andy daj mu aj fenistil alebo dithiaden ak mas, to je teda sila ze vas nechali tyzden cakat 😠

zuzadlo
27. jan 2010

iwusik,ale to pracovanie malo aj vysledok 🙂

iwusska
27. jan 2010

zuzi malo 😀 😀 😀 vzdy treba vystihnut ten spravny cas 😀

zuzadlo
27. jan 2010

tak to mas pravdu ivusik 🙂 ,ja som ten spravny cas vystihla tiez-nepytala som sa,len som oznamila 😀 😀 a bolo vybavene 😉

zuzadlo
27. jan 2010

hasli ,kde si,co vesias pradlo?,ja uz mam vyvesane 🙂

cica13
27. jan 2010

Cafte zmrzlinky 😀

Zuzi, ja som myslela, ze byvas v Petrzalke a nie na Sibiri 😀 😀 😀 😀 ved ja som o par ulic dalej a u nas na juznej strane -14st na severnej -15 😅

iwusska
27. jan 2010

zuzi asi si zle videla a malo byt -12 a nie -21 st. 😀
cicus caf 😵

zuzadlo
27. jan 2010

ale cicus,ja som cupitala do prace skoro rano a bolo -21

cica13
27. jan 2010

No je mi to divne, lebo my sme isli spat o jednej v noci a bolo -10......zeby sa tak hrozne okosilo?

iwusska
27. jan 2010

cicus asi mas zly termometer 😀 😀 😀

zuzadlo
27. jan 2010

ja som stala 4,15 uz na zastavke

cica13
27. jan 2010

no asi mame zly teplomer, mala by som ho ist reklamovat 😀 a to mam aj auto reklamovat? Lebo aj auto ukazovalo MM vonkajsiu teplotu -15 😨 😨 😨

hasleerka
27. jan 2010

iwus tm bol rád ked si ho tak dlho prehovárala 😀

zuzi krmin rybičky, varím a hrám sa s Miškou

iwusska
27. jan 2010

hasli 😀 😀 😀 😀
a preco mas Misku doma?

hasleerka
27. jan 2010

iwus dáka bola od piatku usoplená, aj kašlala taksom ju nechala preventívne týžden doma, ved ked môžem ... ale pôjdeme sa teraz trošku prejsť, však teplotu nemá a slniečko svieti

iwusska
27. jan 2010

aj ja mam Misenku od stvrtka u nasich tiez kasle a ma sopliky

hasleerka
27. jan 2010

už si predstavujem ako zakričíme Miška a obe sa rozbehnú 😀 ... a teploty ste nemali???

iwusska
27. jan 2010

hasli presne na to iste som myslela aj ja 😀 ale ty mas Misku a ja mam Misenku 😵
nie neteplotkovali sme, nastastie

iwusska
27. jan 2010

my ju Miska ani nevolame 😉

slonisko
27. jan 2010

Ahojte kjrasavice 🙂 Ja mam doma Martina nema teplotu ale kasle a ma nadchu ☹

hasleerka
27. jan 2010

iwus ja ju volám všelijako, mišenka, mišička, mišiatko, zlatko , slniečko, proste čo ma v tej chvíli napadne

iwusska
27. jan 2010

hasli aj ja 😀 😀 😀 tak to sa fakt budu obidve obzerat 😀 😀 😀
ahoj Kacenka, tak ste chori? ☹ nech mu to rychlo prejde

slonisko
27. jan 2010

zatial len Martin my sme zdrave 😉 a dakujem.Mišenka je už v skolke

iwusska
27. jan 2010

nie este ju necham u nasich do konca tyzdna, to bude potom tazky nastup do skolky ☹

cica13
27. jan 2010

No dve Misicky mame......mne sa Misicka paci...ja by som ju asi len tak volala 😀 😀 😀

Kati ahoj....skore uzdravenie velkacovi 🙂

My mame taku smolu....mali sme ist dnes konecne po 2 mesiacoch do babyfitu ....David je tam aspon so zdravymi rovesnikmi, a ako na just nam v tejto kose nejde auto nastartovat......minuly tyzden nam babyfit zacal konecne po 2 mesacnej prestavke a to bol David chory..... 😠 a teraz to auto, tatulo aj baterku vymlatil a pesi si s nim netrufam, predsa je to len 2 dni co nekasle a mam to takych 30 minut peso a este aj pofukuje ☹

hasleerka
27. jan 2010

dobre dievčence , polievka dovarená, tak ideme trošku von ... aj ked nemám moc odvahu, kedže je zima, ale potrebueje už čerstvý vzduch ... papa večer

iwusska
27. jan 2010

cicus ved ja ju tak vacsinou volam Misicka 😵 😵 😵
to je smola s tym autom...reklamovat treba a este ani teplomer vam dobre nemera 😠

slonisko
27. jan 2010

cicuš to je smola ☹ .velkačovi odovzdam 🙂

slonisko
27. jan 2010

ja tiež dakedy malu volam myšička