Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
29. jan 2010

no ved aj ja si myslím,že nie...len nie som si istá

andreah70
29. jan 2010

teda hlavne zo SJ matika mi ide 😀 s tou jej viem aj pomôcť, mňa vždy docela bavila

iwusska
29. jan 2010

andy moja Ninka mala vcera na d.u. napisat celu abecedu technickym pismom na milimetrovy papier, skoro ma porazilo, dve hodiny sa s tym trapila...a to mala este ine ulohy 😠

andreah70
29. jan 2010

iwus dúfam že dostaneš jedničku, že si jej to pekne vypracovala 😀 😀

hasleerka
29. jan 2010

no teda tak slovo medviedence som veru ani ja ešte nepočula ... iwus a Natálka má AJ, a akú knihu vy máte???

doseti
29. jan 2010

my to máme s mm podelené,ja mám na starosti sj a on zas matiku...nieže by mi mat.nešla ale nebaví ma to prerátavať všetko z hlavy...a mm je zas jedno kde je aké y,i 🙂

emily333
29. jan 2010

vau na chvilku sa odmlčimm a vy uz ulohy rozoberate 😉

iwusska
29. jan 2010

andy 😀 nahodou si to rysovala uplne sama, ja by som to asi o pat minut bachla do kosa 😠 😀 a ja na rozdiel od teba som milovala slovencinu a na matike som trpela 😖 😀
hasli Natalka nema knihu AJ oni maju take velke makke jeden pracovny zosit a druhe je akoze kniha

andreah70
29. jan 2010

iwus som si zle prečítala ja že si jej to ty robila , už musím prestať piť 😀 😀 lebo ani čítať neviem 😀 😀 alebo musím začať aby sa mi prečistil zrak 😀 a tak teraz babo raď čo bude lepšie 😀 😀 😀

doseti
29. jan 2010

no veru majú to ťažké...niekedy ani ja neviem ...a z angl.mu nevieme vôbec poradiť,lebo ani jeden sme nemali...
my len pa rusky...z tej som mala 1 ako bič

cica13
29. jan 2010

Ivi, Ninka beru technicke pismo???? 😕 😕 😕 Nas tatulo mi tu hovori, ze on to na strednej mal... 😀

iwusska
29. jan 2010

cicus ano, skoro ma 😠 vies si predstavit celu abecedu? keby zopar pismen ale vsetko??? ta ich triedna nema niekedy mieru, ved oni maju bezne na domacu 60 prikladov...okrem ineho 😖
andy 😀

emily333
29. jan 2010

nejak k vam nezapadam ja som bola dobra akurat tak na vyrusovanie 😀 😀 😀 tak idem haji dobruu

doseti
29. jan 2010

ešte je,že...
kozľa,kozľatá,kozlence
vtáča,vtáčatá,vtáčence
holúbä...
vľča...
húsa...
vnúča...
ale to medviedence mi tam nesedí...tiež som to nepočula...

doseti
29. jan 2010

no už vás nejdem zaťažovať s učením,a ešte v túto nočnú hodinu,takže obráťme list...na zdravie
a čo pijeme? 😀

doseti
29. jan 2010

iwus no to majú riadne príkladov,že 60...to my sme ešte toľko nemali,našťastie 😝

hasleerka
29. jan 2010

iwus ved som chcela názov vedieť, my máme busybee to sú také veľké zošity ... už majú dvojku....

andy jednoznačne si musíš s nami dať ... čo chceš aby sme ťa v oščadnici potom preválcovali, nebudeš mať tréning 😀 😀 😀

cica13
29. jan 2010

Ani Filip nemava tolko prikladov

iwusska
29. jan 2010

doseti oni to maju bezne a popritom skoro vzdy aj nieco naspamat a pod. tolkokrat sme to uz triednej na rodicku spominali a nic sa nedeje, normalne dakedy pisu rodicia ospravedlnenky ze to decka nestihli vsetko spravit 😖 😠

hasleerka
29. jan 2010

emiliy nikam mi nechod, ja som tiež nebola v škole úplne na jednotky ... iwus ale im dáva tých úloh, to my máme asi zlatú učiteľku, bo nám dáva málo úloh, býva v našom dome, z toho sú tam ešte štyri deti ... asi nechce aby jej deti vonku vynadali 😀 😀 😀 ... len aby im to zase nebolo na škodu ...

cica13
29. jan 2010

Hasli, aj Filip ma na anglinu Busy Bee 😉

zuzadlo
29. jan 2010

nechce mi ist kon 😠 ,papa

andreah70
29. jan 2010

hasli a čo ponúkaš tak teda ulej 😀

iwus škoda reči s takou učkou 😠 naši veru tiež nemávali veľa úloh zato teraz je toho už viac ale po štvrtú triedu sa dalo

cica13
29. jan 2010

Aj mne nieco ulejte..dala by som si bavoracika, ale nemam Fernetik ☹

lilu18
29. jan 2010

aj ja si prosiim

iwusska
29. jan 2010

hasli ona ma Way Ahead 😕 😀 neviem ale asi to bude nieco podobne...

hasleerka
29. jan 2010

andy ved som núkala starú mysliveckú, uj ale je tuhá, ja že to je dáky likérik a to ti má 40%

cica a koľkátu už Filip berie, máš aj dvdčka????

renka9
autor
29. jan 2010

ahojte, dobry vecer 😵

doseti
29. jan 2010

my máme na AJ... YOU and Me od Cathy Lawday...prac zošit a knižku také tenké

iwusska
29. jan 2010

reni vitaj 😵