Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
3. apr 2010

dobre ranko a prajem krasnu bielu sobotu 😉 sante vitaj medz nami 😉

renka9
autor
3. apr 2010

ahojte 😵
aj ja vam prajem krasnu bielu sobotu 🙂
sante, vitaj 😵 , ty si presne ako ja, ked som bola na MD 🙂 , ked mi deti spali, tak so spala aj ja, alebo som kavickovala, nozky vylozene a citala casopisy 😀 , ved som mala vtedy aj ja volno, tak som si ho vychutnavala 🙂 🙂 🙂
sante, napis nieco viac o sebe, nech ta lepsie spozname 😉

cica13
3. apr 2010

cafte babulky!

Sante vitaj a zarad sa medzi nas...🙂
pozeram, ze si zo Stupavy, ja som teraz momentalne kusok od teba, sme na chalupe druhu dedinu od vas, v Jablonovom 🙂

sante
3. apr 2010

Ahojte a aj ja prajem krásnu bielu sobotu 🙂
v prvom rade dakujem za privítanie 🙂 v pase mám uvedený vek a aj dcerky a snažíme sa o druhé babatko, zatial len druhý mesiac, takže ešte nemám dovod stresovať a nechávame to tak povediac zatial na náhodu, kedy sa podarí 🙂 toto už bude moje posledné dieťa, aj ked viem že vek nie je až taká prekážka 🙂 síce by som chcela tri, ale zdravotný stav mi to nedovolí. a dúfam že druhé bude tiež dievčatko 😀 no a mateerskú si užívam a to fakt doslova, ked je malá hore, tak sa spolu hrajeme (je dosť nesamostatná), no a ked spinká, tak to je materská akú si muži predstavujú že máme 😀 😀 😀 no a takmer za celý jej život nebola ani chorá, mali sme ísť včera na dovolenku- termálne kúpaliská a bum teplota, tak sviatkujeme zavretí doma v byte 😀 ale je manžel doma, takže dá sa to zvládnuť, aj ked ma to nenormálne ťahá von ☹ 🙂 ale pohoda 🙂

netmona
3. apr 2010

ahojte dievčatá,,,,,,,,,,,,,,,,,
sante,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vitaj , u nás,,,,,,a........... 😵

a ináč Vám a rodinkám prajem Veselú Veľkú noc,,,,,,,,,,zdravia a Božieho požehnania,,,,,,,,,,,,,
dúfam že, naši chlapci nedopadnú v pondelok takto 😲 ................................. 😉

netmona
3. apr 2010

užite si sviatky

vodnarky
3. apr 2010

ahojte.. 😀
sante vitaj.. 😉
vsetkym este raz prajem prijemne sviatky,. 🙂

sante
3. apr 2010

Dakujem pekne 🙂
A krásne sviatky aj vám prajem, hlavne vela pohody 😉

marianka79
3. apr 2010

ahojte ja len na skok pozerám že je tu další nováčik ako ja tak sante ahoj 😉

a prajem vám takisto príjemné sviatky my sa ideme večer bavit tak dúfam že nebude polnočná oblievačka lebo sa chystám v minisukni 😖 a asi by som poriadne vymrzla po autobuse 😀

marianka79
3. apr 2010

sante aj ja by som sa raada snažilkovala lenže... ☹ aj by bolo s kým len...hmmmmm nedá sa 😖

rada by som ešte jedno mala ☹

marianka79
3. apr 2010

takééééto malilinkééé 😵

vodnarky
3. apr 2010

hmmmm... 😕 ...este jedno malinke???to by sa mi pacilo..urcite raz budeme mat este jedno mimco...😉 😉 😉 marianka79-prijemnu zabavu,resp."uzi si to".. 😀 😀 😀
babulky na dnes sa s vami lucim..po sviatkoch sa ozvem..dobru noc vsetkym.. 🙂 🙂 🙂

doseti
3. apr 2010

ááá nová mamička ...sante vitaj...máme rovnako staré dieťa...jedno...

sante
3. apr 2010

Ahojte a dakujem opäť 😉
Marianka to mi je lúto... A teda už sa asi bavíš, ale aj tak prajem príjemnú zábavu 🙂
Doseti, hej pozerám že Kristiánko je tak starý ako Miška 🙂 teraz je to také super tento vek, už to nie je mimi čo plače, papá a kaká, užívam si ju 🙂 ale teším ak mi bude zase dopriate mať malé mimi 😉

emily333
4. apr 2010

Prajem krasnu Veľkonočnu nedelu 😉

marianka79
4. apr 2010

ahojte baby dakujem vám večer bolo súuúper tak som sa vytancovala že mám svalovicu všade 😀
aspala som do 12 00 😀 😀 😝

marianka79
4. apr 2010

emili si také ranné vtáča 😉

marianka79
4. apr 2010

pardon emily a nie emili 😝

emily333
5. apr 2010

dobre ranko marianka veru nejak z tymi rokmi nemam spania ale ked pride poobede tak bi som spala jak babo 😉

aadula
5. apr 2010

ahojte, tu je chladno ..upršano...stačí vybehnúť von..chlapi ani polievať nemusia 😅

marianka79
5. apr 2010

tak tak aj u nas prsi a asi vsade na slovensku aj pocasie je oblievackove

Mna hned rano Patko navonal a vysibal este v posteli 😀

sante
5. apr 2010

Ahotje, veru aj u nás je hnusné upršané počasie 😒 a mňa dnes nešibal nikto, iba dcerka mala radosť a ma trochu po zadku cápala 😀 ale to nebolo šibi ribi, ale sa jej páčilo že to plieska 😀
pekné sviatky, užite si ešte tento posledný sviatkový deň 😉

jalao
5. apr 2010

Ahojte partička, tak tu je cez sviatky cítiť útlm, len občas dakto nakukne 🙂 . Prajem vám pekné sviatky, ja mám zajtra ešte dovolenku, takže žiadne ranné vstávanie a naháňanie, ako býva vždy... Dnes sme mali od rána šibačov a kúpačov, dievčatá boli celé šťastné... 😀 😀 😀 , teraz šli šibať ku babičke, ja chystám obed, len to počasie je vonku pochmúrne... 😀 🙄
Tak sa majte krásne a ešte posviatkujte. 🙂

tatolu
5. apr 2010

Ahojte vospolok 😉
Vítam novú maminu - Sante vitaj 😵, a pozor, aby si nedopadla ako ja 😀. Síce sme pri druhom nesnažilkovali 🤐

Mm ide kúpať deti, tak šmírujem trošku v PC - kámoška s manželom už odišli. V podstate boli u nás iba doobeda a po večeroch, poobede chodievali za jej bráškom do Kováčovej - je tam na liečení. Po večeroch sa chlapi nasáčkovali k PC a tak sme boli odpísané - ale mohli sme aspon klábosiť 😉
Dnes som si aj trošku poslala s deťmi 😵

sante
5. apr 2010

Ahojte 🙂 a dakujem tatolu 🙂 no všimla som si že dve naraz, je to zlaté a super že mášš zrazu dve deti naraz, ale asi je to o držku 😀 vždy som si to prialla mať dvojičky, no po tejto mojej drnde si hovorím že by som to nnezvládla a to ona je dosť v pohode podla mňa 🙂 ale už sú v takom veku, že asi sa aj zahrajú spollu nie? ale ked boli malé... obdivujem každú ženu čo má dvojičky 🙂 si bola asi velmi vyčerpaná ked boli malé deti,, dvojročného a dve malinké, fúúú ...

hasleerka
5. apr 2010

no fíha, tak sem som už zabudla aj nakuknúť.... vítam všetky nové maminy 😉

tatolu
6. apr 2010

Dobré ránko 😉
Tu sa v noci spalo 😕
Sante, najhoršie obdobie je vstávanie v noci na kŕmenie - ale to je asi skoro stále. Ja som ale pri prvom bola trošku rozmaznaná - spal mi od 3-4 mesiacov celú noc - od 19tej do 6tej rána 😔 .
Čo pri dvojkách nemôžem 100% tvrdiť ani teraz. Zlepšilo sa to iba teraz - po zmene času.
A Luky mal pri narodení dvojek 1rok a 4 mesiace (taká menšia oprava 😀)

vodnarky
6. apr 2010

pekny den vsetkym.. 😀

vodnarky
6. apr 2010

halooooo....je tu vobec niekto??? 😀

tatolu
6. apr 2010

Ahoj, ja tu priebežne nakuknem 😉
Som akási z tých sviatkov unavená 😔