Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

sante
6. apr 2010

och, jasne Tatolu, ja som brala do úvahy len to prvé číslo, čiže 1 😀 no a teda neviem si to predstaviť riadne... mne tiež malá dobre nespáva a keby mám dve tak sa možem obesiť 😀 máš moj obdiv 😉
dnes je u nás dosť zima a silno fúka, boli sme síce vonku na prechádzke, teda skor na nákupe a hajde domov, brrrr....

tatolu
6. apr 2010

No ja som sa tiež dnes vybrala doobeda na prechádzku - pred dom. Júj len ma tak od zimy striasalo 😔. Deti si pobrali bicyklík, fúrik a odrážadlo, ale ďaleko sme nezašli. Všetko nechali pri vedľajšom dome a hajde na preliezky, odtiaľ sa rozhodli garády preskakovať a potom sa mi skoro do podoka vtrepali. No dne s boli ako odtrhntí od reťaze 😝 .
Od únavy na obed dvojky zaspali skoro okamžite a Luky sa po chvíľke vystrel na koberec medzi hračky. Málokedy spí, tak som ho nechala a zaspalal som aj ja 😵

vodnarky
6. apr 2010

tatolu-jak tak citam,vidim,ze dnes si malataky zivy den.. 😀 ja som rada,ze uz je po sviatkoch..konecne klud.. 😉

tatolu
6. apr 2010

taky-tak - myslím, že som rada, že je po sviatkoch 😵
Vlastne dnes bol celkom kľudný deň, okrem tej vychádzky 😉
O chvíľu tu už je manžel, tak zas bude lepšie. Hlavne keď si predstavím, že o hodinu mám pokoj 😉 Mm umyje a uspí deti a ja sa môžem venovať školským povinnostiam 😉

vodnarky
6. apr 2010

pekne to mas usporiadane doma.. 😉 my ideme kupat,potom vecera a spinkat..nastastie to zaspavanie mame bez problemou.. 😉 a potom supsa na panelak.. 😀 😀 😀

tatolu
6. apr 2010

No to také posledné 2 mesiace som sa zasekla a uspáva on 😉
A ako mi je dobreeeeee 😵 . No ale minimálne každý štvrý deň je všetko iba na mne 😔 . Vtedy veru lietam ako prádlo 😝

vodnarky
6. apr 2010

to poznam...ked mm je tiez nahodou prec,tak tiez lietam jak handra.. 😉 tak sa tesim ked uz dojde domou.. 😀 ze...jeeeej 😅 ..zachvylku budem mat oddych.. 😎 😎 😎

tatolu
6. apr 2010

No on keď ide na nočnú a ja takto večer lietam, tak sa teším, že príde ráno o 6tej a pobudí deti 😔 😀 😀 😀
Ale ináč je to zážitok uspávať dve rovnako staré deti a ešte k tomu keď si čosi šemotia. Jeden začne Kukulienka a druhý do tandemu Kom kom kominár... potom si začnú prehadzovať hračky medzi postieľkami a stále niečo nové vymyslia 😀 😀 😀

vodnarky
6. apr 2010

juuuj...tatolu..teraz si ma pekne pobavila... 😀 😀 😀 musia byt zlatunky.. 😉 aj ta nasa princezna si pred spanim pospevuje..a najcastejsie je to sedi mucha na stene..a keby si pocula jak strieda pri tom tie samohlasky..ze napr.to zaspieva len so samohlaskou a..potom e..no sranda.. 😀 😀 😀

vodnarky
6. apr 2010

na dnes sa s vami teda rozlucim..dobru noc vsetkym.. 😉

marianka79
6. apr 2010

ahojte ake ste rozlietane 😀

Tatolu tak to je u vas teda veselo kazdy vecer mne zas moj maly stale vycita ze sedim za pocitacom a on potom nemoze zaspat a vola ma aby som si uz konecne sla k nemu lahnut no a ja som to vyriesila tak, ze sa pripajam cez vifinku v mobile tak a mam dve muchy jednou ranou

bodka13
7. apr 2010

pekné slnečné ráno devuchy 🙂 🙂 🙂

a kdeže ste? čo sa už túlate po vonku 😕

maca793
7. apr 2010

ahoj možno 😀

zanulienka
7. apr 2010

dobre ranko prajem.patrim do klubu 30-cok.mam 3 baby,zijeme v Espana.mozem sa pridat k vam?

bodka13
7. apr 2010

ahoj macka 🙂 aj teba vidieť 😕 ako sa máte???

zanulienka vitaj u nás 🙂 🙂 🙂 ...máš krásne bambulky 🙂

maca793
7. apr 2010

díky dobre len som tu mala trošku malý konflikt tak som sa utiahla.
nemala som náladu na nikoho. prepadla som facebooku. takže väčšinu času som tam. sem len nakuknem 😉

zanulienka
7. apr 2010

dakujem.ake mate pocasie na svk?

bodka13
7. apr 2010

Macka ...konflikt na koni???

Zanu ...konečne dnes neprší a nefučí ,svieti slniečko a vyzerá byť príjemne 🙂

hasleerka
7. apr 2010

aha nová mamina, zanu vitaj medzi nami ... maca že aj nakukneš ... ako dýchaš??? čo práca dobre???

maca793
7. apr 2010

práca? normálna žiadna, letáky ako tak. a dýchať? to dýcham. zatiaľ 😀

maca793
7. apr 2010

bodka13

založila som jednu tému ohľadne vianočných darčekov od rozvedených rodičov, chcela som len trošku pochopenia, a všetci sa na mne vybúrili. 😖

tak som napísala svoje a dosť tvrdo takže tak

bodka13
7. apr 2010

no to vieš ...tu sa niekedy dočkáš zvláštnych reakcií ☹ ...ale ty sa ubrániš 😉 😵

maca793
7. apr 2010

jasné ako vždy 😀

maca793
7. apr 2010

normálne teraz ma odpísala kamoška vraj ide od mesta 😲

maca793
7. apr 2010

no určite nezhltla som jej to ona do mesta nechodí a ak hej tak len do 11. lebo okolo obeda jej príde dieťa
nejak cítim že ju už nezaujímam a kašle na nás trošku ma to urazilo , lebo ked sa dozviem, že poobede bola u kamošky tak ma ide poraziť. aj ked sa sľúbi že príde no neviem čo jej začalo vadiť na mne normálne zúrim 😠 😠 😠 😠 😠

bodka13
7. apr 2010

Maca kašli na to 😉 či máš len túto kamošku?

maca793
7. apr 2010

len tú nemám nikoho len 4 steny dookola nikde nechodím
neviem nejak nadviazať kontakty s ľudmi aj na piesku alebo len tak som divný človek alebo že by som sa bála života? 😢

zanulienka
7. apr 2010

maca-aj ty mas 3 baby?super,mame nieco spolocne 😉

zanulienka
7. apr 2010

aj tie styri steny mame rovnake,tiez som vkuse sama,velmi tu nepoznam nikoho

maca793
7. apr 2010

zanulienka ahoj

tak gratulujem nám obom 😀

ver ani ja len zbežne pravdupovediac teraz nikoho