Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
6. aug 2009

Ivi...to ma nenapadlo, tak kaslem na cele plavky 😀 😀 😀 😀

iwusska
6. aug 2009

ozaj netmona, ved ty stale vravis ze ste boli v HR a fotecky nikde....tak sup sem s nimi

iwusska
6. aug 2009

cicus esteze ma mas 😀 😀 😀

cica13
6. aug 2009

Este aj Bodecka nam dlzi fotecky!!!!

Bodeckaaaaaaaaa, kde sa nam tulas???????

bodka13
6. aug 2009

tu som 🙂

cica13
6. aug 2009

no kde sa nam tulas?

bodka13
6. aug 2009

konečne sedím 😀 ...trošku sme si pospali,potom vyvenčiť havina a rýchlo do obchodu ...no a potom tanec po kuchyni 😀 😀 😀 ...máme kelovú s párkom a deti si rozkázali bryndzové halušky

cica13
6. aug 2009

Bodka...ale sikovno daj o jeden tanier naviac....Cica luuuuubi bryndzaky 😀 😀 😀 😀

bodka13
6. aug 2009

tanier nachystaný,ale lyžičky už nemáme tak si zober svoju 😀 😀 😀 ...aj slaninku 😕

iwusska
6. aug 2009

bodecka ale ved si vencila vcera 😀 😀 😀 aj labky si umyla?????? 😀

cica13
6. aug 2009

Bodka...ja si zoberiem rovno zufanu 😀 😀 😀 😀

bodka13
6. aug 2009

umyla-umyla 😀 on pekne skáče do vane 😉 ale aj tak je to neposlušník...dnes sa tak ťahal von,že mi spôsobil úraz 😢 😢 😢 zlomil mi nechtík na malíčku 😀 😀 😀
...keď on nechce chodiť na wcko ☹ 😀

vítam novú členku 😵 😵 😵

jalao
6. aug 2009

Bodka, a ak sa smiem spytat, co mate za havina? A to v domecku, ci v byte? moje deti dennodenne o tomto otravuju...

bodka13
6. aug 2009

bývame v byte a máme bišónika
https://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_...

u nás som ho strašne chcela ja 🙂 nesplnený detský sen 😀 😀 😀

jalao
6. aug 2009

ano, presne, ja to tiez tak citim v sebe, chapem tie deti, ze ho velmi chcu, ale je nas 5 v 3-izb. byte a este psik?? to moj muz nechce vobec suhlasit

tatolu
6. aug 2009

Jalao, ja som si splnila sen tak, že som kúpila dom, lebo sa mi páčili psy 😀

aadula
6. aug 2009

sa vás dnes dobre číta, som sa aj zabavila...dovolenkárky 😀 a nudapláž bola aj v Štúrove...paťka sa ma pýtala čo to znamená 😀 😀 😀 , keď som jej povedala, že čo ..tak zahlásila.."jasné, chlapi tam chodia očumovať ženy " 😀 😀 😀

jalao... prosííím ťa ty by si z čoho chcela chudnúť...som si ťa mrkla ...veď vyzeráš dobre 🙂

hasleerka
6. aug 2009

zdravím vás pukanky ... som vám včera zabudla povedať že vás pozdravuje emily písala mi smsku

máme novú tváričku a ešte k tomu moju rodáčku ... vitaj jalao

cica k tej dialnici je jedno kade už ide ale hlavne že konečne bude

hasleerka
6. aug 2009

tak sme dnes boli na tom kupku ale o druhej sme museli ísť bo začalo pršať ...no uvidíme ako zajtra

hasleerka
6. aug 2009

no a kdeže ste všetky? ☹

cica13
6. aug 2009

Hasli ahoooj, tu neprsalo ani vcera, ani dnes. 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
6. aug 2009

dobry vecer 😉

renka9
autor
6. aug 2009

aaaa, mame novu maminu? tak vitaj jalao 🙂 🙂 🙂

cica13
6. aug 2009

szia Reni 😀 😀 😀 co si dnes porabala, ze si sem ani mrk neurobila?

hasleerka
6. aug 2009

čaute renka, cica ... čo robkáte?

renka9
autor
6. aug 2009

caute, nooo, MM spal po nocnej, inak dnes ma narodky ,potom som bola v meste -TT, kupila som mu striebornu retiazku na ruku, ked ma tie okruhle, nech ma aspon pamiatku...deckam som pokupila somarinky, celenky, sebe podprdu...cestou na parkovisko som stretla kamosku, co sme boli spolu v porodnici, tak sme si sadli a klabosili...ma male mimco, 5 mes. tak som si popestovala. 🙂 🙂 🙂
potom tu boli chvilu nasi, vinsovali, potom sme vypustali bazen...o siedmej som si len tak lahla a ja som aj zadriemala na pol hodku 😀
a o osmej som isla na hodinku kamoske do susednej dedinky...to je vsetko...staciiiiiii???? 😀 😀 😀

renka9
autor
6. aug 2009

jaaaj, a bola som pre tortu...ale foto hodim az zajtra 😉

renka9
autor
6. aug 2009

a teraz tu sedim a papam oravsku slaninu, co ma byt zajtra na opekacku-grilovacku 😀

do kelu, co kupila ta lilu 😠 😠 😠 , iwiiiiiiiiii, len tak malinko nakukni do ich izby 😀 😀 😀

cica13
6. aug 2009

No Reni...tak si mala teda perny den.... 😀 😀 😀 😀
Ze prajem ujovi Renkovi vsetko len to najlepsie, nech mu sluzi zdravicko a nech cim skor dorobi domcek! 🤐 🤐 🤐

hasleerka
6. aug 2009

jej mne asi ušlo že bola lilu niekde na nakupy ked nie som zvedavá ... kdeže boli?

renka si mala raidne vyťažený deň