Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
15. jún 2009

hasli cakame 😀 😀

emily333
15. jún 2009

hmm tak nic idem haji prajem dobru noc 😔

bodka13
15. jún 2009

idem aj ja...dobrú noc hviezdičky 😔

hasleerka
15. jún 2009

joj babulky ste mi ušli ... a ja som pátrala že kedy som k vám prišla, skončila som niekde vo februári ... ak ste už išli, takdobrú nôcku

hasleerka
15. jún 2009

no vidím že ste naozaj zdrhli ... a ja som veru nenašla môj prvý pozdrav ☹

emily333
16. jún 2009

dobre ranko prajem 😉

aadula
16. jún 2009

dobré ránko 🙂

tak ja som si to mrkla a pridala som sa k vám 19.2. a neľutujem 😉

hašli teba som našla ..teda tvoj prvý príspevok o 4 dni skôr https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

iwusska
16. jún 2009

ahojte 😉
tak ja som sa k vám pridala 10.2. a tiež nelutujem 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... domka mám maródika ☹

bodka13
16. jún 2009

ahojte 🙂

...a čo je maródikovi? ☹ ....čáry-máry žiadne chmáry,abraka-dabra už choroba žiadna 😉

iwusska
16. jún 2009

bodečka 😵 ďakujeme....zatial teplotuje, včera 38,5 tak uvidím či sa z toho dačo vyvinie ☹

marcela79
16. jún 2009

Ahojte, Ivuš, vy ste chorí? 😖

tatolu
16. jún 2009

Aadulka ja som jahody nepozerala, ale zbierala 😉
Takže do 21.00 na záhrade a potom som sa učila.

Teraz som už urobila lekvár a flaštičku zaváraných jahôd. No veľa toho nebolo 🤐
Mám ešte 5 min., kým ich dám spať, takže iba kuknem a zas odchádzam.

tatolu
16. jún 2009

No, však ja nič nekukám, nepočúvam - čo sa stalo? 😕

emily333
16. jún 2009

marodovi skore uzdravenie posielam mu uzdravovaci boztek 😉

iwusska
16. jún 2009

emily ďakujem a odovzdám 😵
maci trošku 😖

emily333
16. jún 2009

tatolu ze v nitre vypadli dvojicky z okna chlapcek a dievcatko,chlapcek neprezil ☹ ja som to dnes kuk na jojke

aadula
16. jún 2009

iwuška ale taká je krááásna tá tvoja Mišenka..ešte aj v tej chorôbke..rýchle uzdravenie princezničke prajem ... ona sa ti s Ninkou veľmi podobá že?

tatolu a ako dopadla skúška? či ešte len bude?

bodečka...tvoj príspevok mi často vyvolá úsmev na tvári..krááásne vieš čarovať 😉

iwusska
16. jún 2009

adulka 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ďakujeme....a máš pravdu, sú si dosť podobné veď sú sestry 😀 , zato Natálka je úplne iná sorta 😀 😀 😀
a to o tých dvojčatkách som včera videla na jojke....až mi zle ostalo....ani nič horšie nemože byť...maličká ešte chuďatenko bojuje 😢 😢 😢 😢 😢 😢

aadula
16. jún 2009

☹ áno bojuje..ale keď to prežije...to bude ťažký život pre ňu

iwusska
16. jún 2009

bože zmeňme tému 😢 😢 😢 😢 😢
a Saminkovi posielam cmučik, aj jeho si včera spomínala....

cica13
16. jún 2009

Szia mafija..... 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
16. jún 2009

u nás neskutočne fúka... a dnes nám ujovia pomohli odpíliť také bočné plechy na balkone..chceme tam dať niečo nové...taaak som sa bála...on sa tu u nás išiel pripnúť na lano..stále nám maľujú činžiak...normálne som musela ísť preč...predsa na 11 posch. vidieť chlapa stáť na parapete balkona...ach taký strach som mala aj keď bol pripúťaný...a naj. bolo...že keď odchádzal tak hovorí, že aj on má takú malú kočku ako Samko....a že aj 25r. syna...a 23..skoro som odpadla..som myslela, že má max 36r. ...ale že tú malú má s manželkou, ktorá má 24 r. 😀 😀 😀 😀

iwusska
16. jún 2009

adulka 😀 😀 😀 😀 vidíš to aké majú chlapi možnosti 😠 😀

bodka13
16. jún 2009

a ty sa kade túlaš mafia? 😀
tatolu a ty si tie jahodky s lampášom v ruke zbierala?

...baby zlá správa ☹ ...na 14:00 mám ísť na firmu ku generálnemu...takže od zajtra som na 99,9% nezamestnaná ...ale to sa dalo čakať lebo už od piatku to vykrývam PVčkami

iwusska
16. jún 2009

bodečka ☹ to mi je ľúto.....ale možno to tak nie je 🤐 🤐 🤐

cica13
16. jún 2009

Bodecka...tu soooom....len smirujem po nete a upratovala som trosku, fritol zmyvala a taaak...... 😀 😀 😀

Aduli...tak Samko bude mat kamosku...aj si ho na kavu pozvala? 😀 😀 😀 😀

bodka13
16. jún 2009

iné to určite nebude,keďže som v skúšobnej do konca júla ešte s jednu kolegyňou....určite prepustí nás akoby mal tým čo majú na neurčito dávať odstupné a pochybujem že by nás nechal doma na 60% keď nevie či vôbec zoženie nejakú zákazku ☹ 😠

cica13
16. jún 2009

Bodecka....tak hned ako prides rychlo napis ako si dopadla....drzim silno palce... 😉

aadula
16. jún 2009

cica, vidíš...som sa zabudla opýtať či je bohatý...či sa oplatí dopredu zajednať frajerku 😀 len toto sú Prievidzania 🙂

bodečka to mi je ľúto...ale snáď si niečo zoženieš

bodka13
16. jún 2009

nebojte...podám všetky informácie...idem ešte Davidka trošku poháňať pri jedení,lebo už o 13:30 nám ide do mesta bus