Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
2. sep 2009

iwšuka ahoooj 😵 už som sa ťa nevedela dočkať, Mišenočka zlatá ...tohotot som sa aj ja bála, ale zatiaľ je dobre..klop klop...aj jej sa tam zapáči...len rodičia trpia viac ako deti..ja som si ráno poplakala veru ☹

bodečka, malý dobre..ja horšie 😀

aadula
2. sep 2009

bodka, tak Davidko je už veľký školák, nech sa mu teda darí 🙂

bodka13
2. sep 2009

adulka neplač 😒 😀 😀 ...keď my maminy to tak prežívame 😒 ...ale priznám sa že aj ja som mala dnes slzičky v očiach

aadula
2. sep 2009

bodka, bála som sa ako to zvládne, ale bol fakt zlatý...len bude horšie ked prebars pôjdu von a on bude musieť ísť tým smerom ako všetci 😅

bodka13
2. sep 2009

čo ty vieš 😅 ...možno bude on určovať ktorým smerom pôjdu 😀 😀 😀 ...a ešte je v jasličkách?

iwusska
2. sep 2009

adulik uz som si aj ja poplakala 😢 aj vydavok som v Bille zabudla ze museli na mna zakricat ☹ ale tatolu dobre si napisala, mozno je lepsie ked nevolaju 😵
aduli super ze to Samino tak zvladol, ono lepsie to zvladaju mensie deticky ako starsie, tak nech vam to vydrzi 🤐

aadula
2. sep 2009

bodečka nie dnes bol len na hodinku, zajtra na dve, v piatok v podstate doobeda a budúci týžden myslím, že pár dní len doobeda a ku koncu týždňa už na celý deň

iwuška to máš pravdu, to som niekde aj čítala, že napr. ročné dieťa oveľa ľahšie naučíš na inú osobu a prostredie ako troj ročné...Samko je asi tak na hranici..., ale niektoré detičky dosť plačkali..dokonca tam majú také ročné a pol dvojičky a tie mrnčali dosť

bodka13
2. sep 2009

zatiaľ sa s vami lúčim...chceme ešte uja zubára obehať,aby potom nemuseli hneď zo školy chýbať 😀 a musíme ešte nejaké drobnosti do školy dokúpiť 😉

papa a s úsmevom 😵 🤐 😵 🤐 😵 🤐

hasleerka
2. sep 2009

ahojte, tak my už máme prvý deň za sebou, aj v škole aj v škôlke ... Miške sa moooooc páčilo 🙂 🙂 🙂

hasleerka
2. sep 2009

no my sme škôlku zváldli bez plaču, aj zajtra sa teší ... super že ja Saminko to dobre zvládol ... to ja som som bola na tom horšie, zle som spala

bodka ako Davidko v škole???

aadula
2. sep 2009

hašli, tak to máte tiež úspešne za sebou a čítam, že Miške sa páčilo 😵 , len nech jej to vydrží 😉 a Zuzka išla do druhej?

hasleerka
2. sep 2009

áno adulka, Zuzka je druháčka ... ráno vstávali už o pol 7 čo sa nemohli obe dočkať ... počítam že Miške tá radosť vydrží tak mesiac a potom budú plače ... a som hrozne zvedavá, ako bude jedávať, lebo ona zje všetko, len ju musím krmiť

iwuska a čo Miška bola tiež dnes v škôlke???

aadula
2. sep 2009

hašli, aj náš Samko sa nechá krmiť, nechce papať sám 😝 , ale v jasličkách to nie je problém, tiež rátam, že bude aj plač, ale to by ma čakalo podľa mňa aj v škôlke ..a Mišenka od iwušky bola v škôlke...vyššie o tom písala iwuška...že sa sa najskôr tešila a potom veľmi nechcela vojsť ☹ , ale určite jej je dobre...však učiteľky musia vedieť ako na detičky 😵

lilu18
2. sep 2009

ahojte..tak ako zvladli dietky jaslicky,MS a ZS?? a maminky ako?? 😵

lilu18
2. sep 2009

idem pocitat

lilu18
2. sep 2009

iwuska//ahoooj....misenky je mi luto ☹ ale iste si zvykne,neboj bude dobre 😲 k

a co ostatne?/adulkin je macher 😀

zuzadlo
2. sep 2009

ahojte hviezdy,skola je za nami,lenka to zvladla perfektne ,ale erik reval ako najaty,bolo mi ho aj luto,ale musi sa prisposobit,nic sa neda robit,nastastie maju velmi dobru ucitelku a ta ho dala trosku dokopy,tak uvidime,ako bude dalej

aadula
2. sep 2009

zuzi, ale sú spolu v triede že? zlatko malé...iste si zvykne 🙂

zuzadlo
2. sep 2009

adulik,ano su spolu,ale povedala som ucitelke ,nech ich nedava spolu do lavice

hasleerka
2. sep 2009

ahoj zuzi tak aj vy už to máte za sebou ... tak erikovi sa nepáčilo, no fíha, ani nové baby ho nezaujali???

musím ísť kuk čo presne písala iwuska, som asi preskočila

idem oddýchnuť s miškou, papa večer

zuzadlo
2. sep 2009

iwusik,je mi luto misenky a zaroven aj teba, viem ake to je,nas erik bol taky cele tri roky v skolke a dnes v skole to iste,dufam, ze sa to bude zlepsovat 😉

hasleerka
2. sep 2009

no fíha takže Mišenky to nezvládli rovnako ... iwuska ukáž jej moju ako príklad možno to zaberie 🙂

iwusska
2. sep 2009

babulky moje ja sa stale utesujem ze keby to bolo take zle tak by mi uz volali....som zvedava, o hodinku po nu pojdem, potom vam zreferujem...ale ste zlate, dobre padnu slova utechy, lebo mne je fakt kadejak ☹
hasli vyskusam 😉

emily333
2. sep 2009

ahojte konecne doma z mesta 🙂 ides si vas precitat

netmona
2. sep 2009

ahojte,,,,tak my sme mali ťažký den,,bobak,,v škôlke ked sme prišli deti plakali niktore až až ,,,, hraal sa hodinu, najedol a cikal,,no potom už len plakal a utekal , kde jeho mamička 🙂 ,,,dúfam že, sa to zlepší,,

emily333
2. sep 2009

ako citam tak niektore deticky to trochen nezvladli ale nevadi ich to prejde a neskor uz nebudu chciet idt domou zo skolky 😉

netmona
2. sep 2009

jaj,,emily,,,no bolo to dosť o život, len čo sme vošli do š. plač a plač bolo počuť,,a jedno dievčatko tak vreštalo že, bobak sa až triasol a nechcel ísť dnu,,napokon šiel a potom to tak dopadlo ako som písala,,no horor,, aj ja mam s toho 😨

netmona
2. sep 2009

emily,,ako bolo v meste, ? čo si bola,,aj niečo si si kúpila 😉

aadula
2. sep 2009

som bola na ÚP zobrať potvrdenie, že malý chodí do jasiel...som stretla jednu známu a že jej vnučka chodí od minulého týždňa..prvá dva dni v pohode a potom začala plakať...tak začínam mať obavy..aby sme neboli na tom podobne 😕

aadula
2. sep 2009

ach mamuľky, normálne to tu spolu všetko prežívame 🙂