Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bejbyna
3. nov 2009

😀 to z čoho som Vam napísala 😀 😀 bola tu u mňa suseda chvíľu sa zabudla odhlasiť 😅

naty1976
3. nov 2009

ďakujem dievčatá, iwusska ani nevieš ako si želám dievčatko... chlapci sú super, ale už by som chcela aj nejakú babulienku

bejbyna
3. nov 2009

Naty aj ja Gratulujem a držim palčeky nech to je to dievčatko 😉 ale aj keby to bol chlapec hlavne nech je zdrave babo nie? 🙂

cica13
3. nov 2009

Naty...hod nejake fotecky chlapcov! A mozes aj seba 🙂

naty1976
3. nov 2009

...samozrejme, jasné, aj keby boli dvojičky 😵..., a držím palce tebe aj Biance,

bejbyna
3. nov 2009

Ďakujem pekne 🙂

iwusska
3. nov 2009

bejbyna si ma normalne sokla ze kto nam to tu pise 😀 😀 😀 a vyvolava porod 😀 😀 Jurajkovi prajem skore uzdravenie, chudacik to ma pekny darcek k narodkam 😖
naty jasne, je jedno co to bude len nech je drobcatko zdravucke 😵 😵 😵 moj drahy zasa tuzi po chlapcekovi 😀

bejbyna
3. nov 2009

iwusska 😀 aj ja pozeram,že čo som napísala sa divam veď to nie som ja 😀 Ďakujeme no veru pekný darček 😔 a ja,že budeme cez víkend oslavovať aj tie moje narodky Simča mala meniny asi to budeme musieť odložiť a oslaviť až keď sa Bianca narodí 😵

bejbyna
3. nov 2009

Inak môj chlap chcel dievčatko 😀 😵

cica13
3. nov 2009

priklanam sa aj k nazoru, ze je jedno co to bude...hlavne, nech je zdrave..... 😵 😵

Ja som tiez hrozne tuzila po dievcatku a nemam ani dievcetko ani zdrave dieta ☹ ale david nas aspon naucil vidiet svet trosku inak.... 😵 😵

iwusska
3. nov 2009

bejbyna lebo tvoj manzel vie co je dobre 😀 mm este nema syna, takze nemoze docenit ake poklady ma doma 😀 😀 😀 lebo dost ludi co poznam a maju dievcatko a potom mali aj chlapceka tak vravia ze radsej 10-dievcat 😀 😀 😀 ale samozrejme je to brane z rezervou
cicus 🤐 vsak si pocula, ze malych cmucikov maju len dobre maminky, a ja som stastna ze som ho mohla spoznat, hned by som ho vyobjimala 😵

naty1976
3. nov 2009

tak posnažila som sa fotky som pridala, môžete popozerať mojich fešakov, teraz utekám idem na preventívku s mladším Sebastiánkom verím, že sa večer k počítaču dostanem, zatiaľ všetkým pekný deň

bejbyna
3. nov 2009

Naty ste pekná rodinka 😉 Aj Vám pekný dník 🙂

cica13
3. nov 2009

Naty super, podarili sa ti fotecky....aspon vieme, s kym mame do cinenia 😀

bejbyna
3. nov 2009

Baby idem Jurajovi po obed vôbec sa mi nechce ale prepadnuť ho nenecham 😀

cica13
3. nov 2009

Bejby....ale aj ty by si mohla nejake fotky hodit! 😵

lekynka
3. nov 2009

Díky iwusska.
Vitaj naty 😀
Ďalšia košičanka 😀 😀 😀

iwusska
3. nov 2009

lekynka nasa emily bude rada, lebo tu nemala krajanku 😉
ale sak ani ja nemam, to len blavaciek je tu pozehnane 😀

cica13
3. nov 2009

Ivi...ko to ze nemala Emily krajanku? Si zabudla na Netmonu???? Ozaj, co je s nou???

cica13
3. nov 2009

Blavacky sme iba 2 😀 😀 😀 😀

iwusska
3. nov 2009

sak ale aj netmona je uz Blavacka a aj lilu ratam za Blavacku 😀
ozaj sa tu nasa net dlho neukazala 😨

lekynka
3. nov 2009

iwuss a ty si odkial ??,
a emily je Ke ???
aj naty je Ke.. 😀

lilu18
3. nov 2009

ku komu mozem na obeed??? 😀

kraje tu riesite??idem kuk 😨

iwusska
3. nov 2009

ja som z Oravy, cicus to tu uz spominala ze sa aj navstevujeme aj na dovolenke pri mori sme boli 😵
emily je z Michaloviec 😉

lekynka
3. nov 2009

Ok. 😀
Čo dobré varíte ???? 😀 😀 😀

lilu18
3. nov 2009

docitane..tak mame novu maminu?/tiez vitam a zarad sa 🙂

iwusska
3. nov 2009

prave nad tym uvazujem co budem dnes varit ked dojdem z prace 😨 a nic ma nenapada 😖

lilu18
3. nov 2009

andy/maciatko ma zlomenu packu ☹ ?aspon dlahu jej mohli dat,ale zase ako by chodila ? 😕 nuz snad zrastie v pohode a bude ok.Drzim palceky

u nas este snezi,ale je uz riadna blackanica ☹

..vidim ze budem hladna ☹ dnes nikto nevaril?? 😀

bejbyna
3. nov 2009

Ahojte tak som späť šla som takou rýchlou chodzou aj po slochodch hore a dole 😅 dufam,že pomôže 🙂
cica ja hodim keď sa mala narodi 😉

cica13
3. nov 2009

Lilu...robim granadir...aj slaninku davam 😉