Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
29. jan 2010

cica ja mám fernet ale nemám tonic

cica13
29. jan 2010

Hasli...ma tam 4 napisane.....DVDcka nemame

lilu18
29. jan 2010

som zbezne pocitala..doseti som asi neskoro z radou prisla..

hasleerka
29. jan 2010

reni čau zarad sa do baru, nalievam a pochváľ sa s vysvečkom ... lilu , andy (___) (___) rovno dvojitý nazdravie, komu ešte môžem načapovať

lilu18
29. jan 2010

ty brdo..haslerka to za vysvecko??fuuha tak ulej 😝 a co mame? 😀

cica13
29. jan 2010

Doseti....Filip mal You and Me tusim v druhej triede.....a co chodi mimo skoly na kurz angliny, atk tam sa uci z Cambridge English

bodka13
29. jan 2010

ako dobre som prišla...tu sa tuším nalieva 😀 😀 😀

inak dobrý večer 🙂

doseti
29. jan 2010

Dominik mal v 3-tej tr.v červenom obale a teraz v modrom...v 2tr. mali Get Ready!

hasleerka
29. jan 2010

lilu už sa nepýtaj, už sa mi to nechce 3x písať ... hlavne vypi na zdravie ... a na super víkend ... už som dnes poslala objednávočku ... pani už poslala formulár aj číselko účtu, tak v pondelok jej posielam peniažky

cica a čo nepýtate od učky ... moja Zuzka si vypýtala, či by nám ho nenahrala alebo nepožičala ... tak učka povedala nech mama príde že požičia ... aj som jej aspoň kávu za ochotu poslala ... je dobré mať to doma a počúvať, lebo ja by som ju nemusela správne naučiť výslovnosť ... nuž je to už veru 20 rokov čo som sa učila a nikdy som ju nemusela použiť ☹

lilu18
29. jan 2010

idem od vas vivi place papa cmuk

andreah70
29. jan 2010

idem aj ja od vás akosi ma tá tvoja myslivecká položila hašli dobrúú 🙂

cica13
29. jan 2010

Hasli....no uz vidiiiiiiiim Filipa, ako by pocuval DVDcko.....by ma poslal niekam 😀 😀 😀 😀 ja mu s anglinou tiez nepomozem, ale on ma super ucitelku, ona 5 rokov ucila v Londine na skole anglinu,vie ju perfktne a Filip chodi este aj na kurz angliny (ten mu cvakame) ked mu uz my doma s tym nepomozeme...ale nastastie mu anglina pali 😅

iwusska
29. jan 2010

idem aj ja haji....dobruuuuuuu a plodnuuuuuu 😀

hasleerka
29. jan 2010

lilu andy ale už aj sa vráťte hádam tu nebudem sama piť, ked cica nechce ... renka ani neochutnala ☹

aha prišla bodečka, poď si pekne dať ...

cica no možno ani moja Zuzka za dva roky nebude chcieť počúvať ...

bodka13
29. jan 2010

dakujem (_) ...ani neviem načo to pijeme 😀 😀 😀

renka9
autor
29. jan 2010

tak som vas konecne docitala
my sme mali 3 dvojky, a same jednotky, bola som sklamana, cakala som 1 dvojku 😝 , kolko jednotiek neviem, nemozem najst vysvecko 😠 , ta nasa bordelarka si ho zasa upratala 😠

andy, aj Kris je piatacka, ale oni chemiu nemaju

renka9
autor
29. jan 2010

kris mala take iste znamky ako ja- geografia-2, biologia-2, matematika-2, ibaze ja som mala z toho trojky 😀 😀 🤐

hasleerka
29. jan 2010

bodka na vysvečká našich detí (__) nech sa páči rovno dvojitý ...

no renka pod si dať (__) na tie naše trojky 😀 😀 😀 ... aj mne sa sem-tam objavila na vysvečku ☹

doseti
29. jan 2010

na zdravie
hasli,píšem ti aj tu aj tam 😀

renka9
autor
29. jan 2010

hasli, dik, ja si dnes neprosim, som hladna, a papat nemozem, lebo chudnem ☹

hasleerka
29. jan 2010

renka a kedy ideš na ten ples???

doseti tamto vedľa máme potajomky 😀

doseti
29. jan 2010

no ma nasrali v téme...aké meno sa vám páči najmenej...že sebko je hnus...tak som im odpísala 😠

hasleerka
29. jan 2010

každé meno je pekné a ked sa mne nepáči nejaké meno, prečo by malo byť hnus ... a Sebko je pekné, aj kámoška má syna Sebka ... a mne sa veľmi páčilo v tom nekonečnom príbehu že: "Sebastiéne" ked naňho tá princezná volala

renka9
autor
29. jan 2010

dobru nocku 😵
na ples idem 13.2., na Angelikine narodeniny 🙂

doseti
29. jan 2010

no ved aj mne sa páči,akurát v ten rok ho dali do kalendára,ked sa narodil a už ho všetci odvtedy dávajú...takisto ako Dominik...tiež je strašne rozšírené

cica13
29. jan 2010

Tu tusim mena preberate......ja ked som bola tehotna, tak cele tehotenstvo tatulo hovoril davidovi Max, on chcel hrozne Maxa......ja ani za svet.....
A Filip a David som dala preto, lebo sa mi tie mena pacia take ake su, nemam rada zrobneliny alebo odvodene.....my ich tak aj volame Filip a David....Davidovi obcas Davidko.....

doseti
29. jan 2010

na plese som bola naposledy zaslobodna ☹

bodka13
29. jan 2010

vidím že ste rozoberali vysvečká 😕 ...Maťko mal jednu 2 zo Sj a ostatné 1 -majú 9 známok a etiku absolvoval,známkujú im aj výchovy a informatiku nemá 😕
..a Davidko mal čisté 1 - majú 7 známok,etiku absolvoval,známkovali im aj jazyk/Martin ho mal známkovaný až v 3triede,výchovy sú známkované a informatiku nemá

Doseti...nič si z toho nerob 😉 každému sa páči niečo iné 😵 😵 😵

cica13
29. jan 2010

Doseti, ty naposledy za slobodna.....ja nikdy....a ani ma to nelaka...my niesme s tatulom plesove typy 😀 😀 😀

doseti
29. jan 2010

moja svokra,ked som prisla z pôrodnice,tak oslovila malého,že Bastík tak sme na ňu traja skríkli,že on sa tak nevolá,tak s tým hned aj prestala...no ale to ona naschvál ako svokry chcela ma nasrať
ešte občas to skúsila,že Basťo a že jej sa to páči...no hned sme ju zahriakli 😠
a Dominika volá,že Domiňik,no do mňa nervy...