Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
11. mar 2010

Lilusik nechapem...akoze co som porobila?

bodka13
11. mar 2010

😕 kukám že sa nám darí 😀 😀 😀 ...no sme my ale šikovnéééé...nič si z toho nerob Cicuš ja som včera vyfarbila nápisy pod ikonami na ploche a asi aj niečo iné,lebo nejako čudne štartuje počítač ☹

cica13
11. mar 2010

Jaaaaj Lilu uz chapem...to bolo myslene k tomu satelitu..... 😀 😀 😀 😀

No mna ten moj pochvali, ked vecer dojde 😠 Ja neviem co som porobila...chcela som menu a ako som isla odtial hodit program, tak som asi nieco omylom stlacila a zrazu tam boli uplne ine programy ako sme mali pod cislami ulozene 😠

renka9
autor
11. mar 2010

dakujemeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

bodecka, akurat hovorim mm, ze aj ty maa ikony na modro, a on mi na to, ze to sme si stiahli virus 😠 😠 😠

renka9
autor
11. mar 2010

eya, to vazne, aj vy ste sa rozhodovali medzi Viktoriou a Angelikou ??? 😨 😨 😨
😀 😀 vcera sme sa s bodeckou bavili o tom, ze ci bude aj tretie 😀 ale keby bola baba, co pri nasom stasti by opat bola, tak by to bola urcite Viktoria 😀 😀 , ale tretie zatial neplanujeme, tak si nic od toho neslubujte 😠 😀

bodka13
11. mar 2010

😕 😕 😕 vírus? ...to si robí srandu?

renka9
autor
11. mar 2010

co budeme variiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit, ja neviem, dajte tipyyyyyyyyyyyyyyyy

cica13
11. mar 2010

ja mam parene buchty ...kupovaneeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
11. mar 2010

to by u nas nepreslo...mucne robila vcera svokra, a kupovane u nas ee...

nukam vam zatial za vinsovku mini milka cokoladky 🙂 , ostrejsie bude vecer, aby ste sa nenatrulkali 😀

renka9
autor
11. mar 2010

a volam vas na kafeeee 😉

cica13
11. mar 2010

Reni, nasmu Filipovi je jedno, ci kupovane alebo robene...hlavne, ze to neni maso a je to sladke 😀 😀 😀 😀 a priznam sa, ja parene buchty robit neviem, v zivote som ich nerobila 😀 😀 😀

cica13
11. mar 2010

Idem sa uclovecit a idem s davidom na zapis do skolky....myslite na nas 🙂

tatulo volal, ze do Viedne nesiel...tak som sa mu pochvalila co som dorobila...dojde zachvilu domov a zrobi to 😀

eya
11. mar 2010

bodka13-tak ja som sa vcera pytala draheho na tie ikony aj on vravel ze to moze byt aj virusom,alebo je tam aj viac veci co mozu vadit,aleze to by musel vidiet,aj jeho klientom toto robieva,ale vzdy je zatym iny problem takze takto nadialku sa zle radi ☹
mate nainstalovany antivirusovy program? lebo teraz je strasne vela trojskych konov ktore robia sarapatu v PC

renka9-ano,vazne len kamoska ma predbehla porodila skorej o tyzden tak dala ona Angeliku,takze ja uz som potom nechcela,ale velmi sa mi to meno paci.A kedze tatino je Viktor tak sa on rozhodol pre Viktorku 🙂

ja som zasa neplanovala deti ziadne a hla su tri 😀

renka9
autor
11. mar 2010

eya, tm robi okolo pocitacov?

hasleerka
11. mar 2010

cica ja si púšťam kedy chcem, nova.cz tam si nájdem ktorú chcem časť ... ale inak chodí ako napísala andy

eya ja mám druháčku...

renka9
autor
11. mar 2010

cmucikovi drzime palceky 😉

bodka13
11. mar 2010

Eya...no veď nech teda dobehne...som doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...máme nainštalovaný,ale nevyhodilo mi nič

Cicuš...už na zápis 😕 😉 ale to rýchlo letí

hasleerka
11. mar 2010

ja idem spraviť len kyslú polievku to mne s Miškou stačí a mm má ešte guláš

aby ved dajte prekontrolovať pc či máte vírus, a ja by som už veru konečne mala dať kontrolu

cica držíme palce aby vám to v škôlke dobre dopadlo....

renka9
autor
11. mar 2010

mm hovoril, ze treba preinsalovat Windows, a nieco spravit s hardiskom...

renka9
autor
11. mar 2010

sformatovat hardisk

hasli uz si ozehlila???

hasleerka
11. mar 2010

renka už veru, teraz idem postaviť polievku a ešte to kopisko pospratovať ... malej je už lepšie???

renka9
autor
11. mar 2010

mala ma horucku 37, a troska soplik 😉

eya
11. mar 2010

renka9-ano ma firmy ktorym dohliada na software,internet a tak.

bodka13-tak ho poslem 😀 😀 len neviem ci sa mu bude chciet tak daleko 😉

my sme sa teraz trapili s malou dva mesiace bola chora upchaty nos,bolesti hlavy,hrdielka...nakoniec jej zistili ze ma v hrdle zlateho stafilokoka,takze nasledujuce tri mesiace musi uzivat probiotika ☹ tiez nie bohvie co,ale aspon ze sa jej uz ulavilo a moze uz konecne aj spavat 🙂 a aj ja 🙂

iwusska
11. mar 2010

ahojteeeee 😵
Angelike vsetucko najlepsie k meninkam, cmuuuuuuk 🤐 🤐 🤐 moze oslavovat s mojim braskom, ten ma dnes narodky 😀
eya a tvoj drahy moze oslavovat so mnou, ja mam zasa narodky na Viktora 😀 😀
Drzte palce, Natalka ma dnes skolske kolo Hviezdoslavovho Kubina 😵

renka9
autor
11. mar 2010

dakujem ivi, aj bratovi vsetko naj prajem 😉

emily333
11. mar 2010

babulky este futr snezi to je na nervy ☹ iwuš natalke držim pršteky 😉 vybrala som cecky a k tomu zbucham nejaku omačku a k nej bude knedla od včera 😵

eya
11. mar 2010

iwusska-supeer tak si dame potom vsetci poriadne do nosa 😀
neboj mala to zvladne drzim palce 🙂

iwusska
11. mar 2010

dakujeeeem 😵
a do nosa si teda dame 😀

eya
11. mar 2010

jooj bola som teraz nakrmit nase hafany,a ma zvalili od radosti do snehu,mam cely zadok mokry ☹ 🙂
nalozila som aj do pece a musim sa prezliect lebo smrdim ako udenac 😀 ale aspon bude teplucko,pec som vycistila drievko hori tak fajn 🙂

hasleerka
11. mar 2010

eya bývam v rodinnom domčeku???