Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
7. aug 2009

Aduli....kup mi nejake probiotika pre Filipa, bo uz mi koncia 😀 😀 😀

Ja idem na postu, dosli mi tie Adidy sandalky k vode pre Davida 😵 😵 😵

iwusska
7. aug 2009

moja mala ma 3 roky a 3 mesiace a este stale spinka v postielke a mne to tak vyhovuje, ona je v nej rada, takze kym sa tam zmesti a bude chciet tak ju v nej necham 😵

cica13
7. aug 2009

...a musim povedat, ze aj cmucikovi sa vyborne spalo v Misenkinej postielke, i ked v ruzovych navlieckach....ale v momente tam zaspal 😀 😀 😀 😀

iwusska
7. aug 2009

cicus 😀 😀 😀 aky bol zlaty v tych ruzovych oblieckach 😵 🤐

jalao
7. aug 2009

no ved, je to na nieco aj dobre...a pritom ked uz chcela, sama sa rano, alebo po poobednom spanku vysplhala a vyliezla z nej.. 🙂 Je to riadna artistka. Potom este sme ju nechavali vecer zaspavat v tatinovej posteli - tam bola najstastnejsia a v noci, ked sme sli spat, sme ju preniesli do detskej izby, ked zalahli aj starsi.

jalao
7. aug 2009

haloooo, dali ste si vsetky slofika? 🙂 🙂

aadula
7. aug 2009

jalao čakáš na fajront? 😀 ja som si sem sadla teraz..umyla som podľahu, dovarila polievočku a malý ešte spí 😝

bodka13
7. aug 2009

ahojte 🙂 ledva fučím 😀 som sa nie najedla ale nažrala 😀 😀 😀 ...ideme do obchodu a potom asi na kupko 😉

dodatočne prajem ujovi Renkovi všetko naj-naj 😉 ...reni nezabudni si ho vycmukať 😀 😀

jalao
7. aug 2009

adukla, keby si vedela, ako sa mi uz tuto nechce.... Najradsej by som to vypla a hajde uz domov.

aadula
7. aug 2009

ujo renko má sviatok? tak sa pripájam aj ja a posielam cmučanec 🤐 🙂

bodečka dobre sa vykúpkajte 🙂

bodka13
7. aug 2009

čvachtať sa budú iba krpci 🙂 ...na mňa je v NR strááášne studená voda ☹ ...ja som vhodná do 3túrova a Nových Zámkov 😀 😀 😀 alebo len more 😀 😀 😀 ...budem chytať slniečko 😵

včera mal ujo Renko sviatok 🙂 ...som to to zahliadla

andreah70
7. aug 2009

ahojte, bodka ty si moja kategoria aj ja len teplučkú vodičku, pondelok v tatralandii mi tá 38 st. vyhovovala 😀

aadula
7. aug 2009

bodečka počula som, že v Ostrihome je super..tak ak pôjdete do Štúrova treba prejsť tam 🙂 a ja tiež nemusím studenú vodu... keď som bola dieťa..bolo mi to jedno..teraz nie... 😀

bodka13
7. aug 2009

andy 🙂 aj v Zámkoch bola od 33-37st. som sa cítila ako vo vani 😵 😵 u nás na kupku v detskom 26st. a v ostatných 20-22st....brrrr

jalao
7. aug 2009

ja som to tu vcera tiez niekde spominala, ako nam bolo fantasticky v Sturove - vsetkym s malymi detmi odporucam!

bodka13
7. aug 2009

tak taška zbalená....chalani v plavkách...dopijem kafčo... 😕 slnko sa schovalo 😠 ...hádam si to rozmyslí a vylezie,lebo z obchodu pôjdeme domov 😒
😵 😵 😵 už nám pustili teplú vodu 😵 😵 😵

jalao
7. aug 2009

my sa tiez zajtra v Rajci na Veronike vycapkame, su tam super tobogany a ja by som rada docitala ten Polnocny dennik...zatial sa to nie a nie rozbehnut, citali ste to niektora?

bodka13
7. aug 2009

odchádzame 🙂 papa večer 🙂

netmona
7. aug 2009

kuk,,,,,,, 🙂 ,,my na wek.end k švagrine,,aspon sa bobak vylieta na záhrade a poberá všetku úrodu 😵

emily333
7. aug 2009

ahojte babenky my uz sme domka konecne 🙂 vecer este nakuknem

renka9
autor
7. aug 2009

ahojte 😉
grilujeme, kto pride??, cakame vas 😀
ano, ujo Renko mal vcera zevraj 25 😀 😀 😀 . ale ja ho bonznem: 35!!! 😀 😀 😀

andreah70
7. aug 2009

emily ahoj ako bolo ? 🤐 😵
my ideme zajtra na chatu na Zelenú vodu, budeme trošku oslavovať........ešte sme nestihli Nikine narodky 😀 , Dominkove meniny a pridáme aj mm meniny, ale tie oslávime v predstihu bude ich mať až 13-teho

emily333
7. aug 2009

bolo super len sme vela chodili uz periem a uz zajtra mi pride janko supeer. a dodatocne vsetkym oslavencom to najlepsie prajem 😵

aadula
7. aug 2009

renkaaa ja prííídem 😀 😀 😀 keby ste boli bližšie ☹ tak so u vás 😀 😉

emily vitaj doma a zaraď sa 😉

aadula
7. aug 2009

akurát dopekám pizzu, kto si dá ?

emily333
7. aug 2009

ja si dam my dnes na veceru iba sackovu polievku ☹

aadula
7. aug 2009

emily posielam chytaj 🙂

tatolu
7. aug 2009

Ujovi Renkovi aj my prajeme všetko najlepšie 😉

No ak mne deti vydržia v malých postieľkach aspon do 2 rokov, bude fajn. Možno budem môcť dať Lukyho hore (na poschodovú posteľ). To by už mal 4,5 roka.
Jeho som ale z postieľky musela preložiť na veľkú už ako 1,5 ročného, lebo mi prliezal postieľku a rovno prešiel k dvojkám. Som sa bála, že im postúpe po hlavách 😔

tatolu
7. aug 2009

No, len čo som prišla, už odchádzam. Idem na hodinový telefónny pokec s maminkuo. Dnes som našla v letáku, že v Lučenci bude vystupovať Chris Norman, tak jej urobím radosť, a pôjdeme tam.
Teraz ju iba presvedčiť 😀 😀 😀

aadula
7. aug 2009

tatolu, tak Luky bol malý horolezec 😀