Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
11. aug 2009

baby čo dám deťom za válendu aby neošúchali stenu?

cítim s tebou 😢 ☹ renka 😀 😀 😀

bodka13
11. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=RcI_BP836zA

pre všetky Zuzičky 😅 😅 😅 ...spievame všetci 😲 😲 😲

andreah70
11. aug 2009

bodka my sme tam mali takú rákosovú stenu, ale decká ju celú poolamovali, tak sme im tam dali zbytok plávajúcej podlahy a nevyzerá to najhoršie, odfotila som ti to http://sk.fotoalbum.eu/andreah70/a323624

bodka13
11. aug 2009

...zaujímavý nápad 😉 vyzerá to dobre....uchytávali ste ju o stenu takú celú spojenú alebo 😕

slonisko
11. aug 2009

ahojte maminy 🙂

cica13
11. aug 2009

pršíííííííí 😠 😠 😠

andreah70
11. aug 2009

bodka mm si to spojil na zemi, zo zadnej strany sme to zalepili lepiacou páskou, aby sa to nerozchádzalo, priložili sme to na stenu, mm navrtal dieri po krajoch a v strede, dal na hmozdiky a bolo hotové, bolo to také východisko z núdze rákos som nikde nemohla zohnať, všade mali len malé dlžky a zbytok podlahy nám ležal v pivnici už dlho 😀

andreah70
11. aug 2009

cica aj u nás 😠

cica13
11. aug 2009

Andy...celkom dobry napad.....aj Filipovi by sa nieco zislo hore okolo postele

slonisko
11. aug 2009

aj u nas prši 😠

aadula
11. aug 2009

slonisko ahoj 🙂

cica ani zo srandy nevrav, že zas prší 😒 tu len pofukuje, všetko mám pootvárané, akurát som dovarila

kto si dá gomboce 😵

slonisko
11. aug 2009

ahoj addulka 🙂

aadula
11. aug 2009

slonisko, dávno si tu nebola .. ako prázdninujete?

slonisko
11. aug 2009

boli sme v šturove a nestretli sme sa inak teraz doma a len tak vegetime

cica13
11. aug 2009

Aduli....a to jeco, tie gomboce????? 😀 😀 😀 😀

aadula
11. aug 2009

slonisko, vy ste tuším vtedy odchádzali ked my sme prišli 😉

cica to máš, že slivkové gule... 😀 😀 zemiakové cesto a z toho guličky a v tom slivečky

slonisko
11. aug 2009

my sme šli v sobotu ešte som bola z Ivuš a ty si mala prist v nedelu

aadula
11. aug 2009

aha, tak sme sa minuli až o deň 😝 ale však určite bude ešte príležitosť na nejaké stretko 🙂

slonisko
11. aug 2009

dufam že ano pačilo sa nam tam 🙂 keby to ukončenie nebolo take mala prišla s anginou a mišenka to asi dostala od nej

aadula
11. aug 2009

neviem či tá angína nebola v celom Štúrove, susedin syn a to je už dospelý..prišiel po týždni odtiaľ tiež s angínou ..

slonisko
11. aug 2009

asi ano lebo aj ostatne deti čo tam boli mali anginu

slonisko
11. aug 2009

ja sa lučim pa pa majte sa krasne 🙂

emily333
11. aug 2009

tak uz aj u nas sa mamrcilo a povieva vetrik asi uz bude prsat navstevy odisli a ja som si uz stihla schrupnut 😵 idem sa preprat pri vesani pradla ☹ aaa uz prsiiiiiii

tatolu
11. aug 2009

Aj my sme mali návštevu.
Až dvoch chlapov som mala 😉
Fotríka a vnuka jeho priateľky 🤐
Dvojky sa mi už zobudili, tak ich idem nakŕmiť

emily333
11. aug 2009

tak u nas len poprasilo a uz idem konecne zavarat leco sa chystam uz treti den ale nejak sa mi nechcelo ist do zahrady tak pa pa vecer 😉

jalao
11. aug 2009

emily, my chceme ist vecer s MM na bickace, tak by som rada, keby sme nezmokli. pozeram na tvoj profil...mam kamosku, co sa sem do PB odstahovala z Mich., aj som tam kedysi bola.. 🙂

emily333
11. aug 2009

bola som si kupit cigi v susednej dedine a tam este voda stla na ceste ta asik tam riadne lialo a u nas nic 😉 uz som aj zeleninku nakrajala len som si tu pisla este trosku oddychnut a uz idem makat 😉

bodka13
11. aug 2009

čo ideš zavárať?...alebo niečo dobré ukuchtiť 😉

emily333
11. aug 2009

vau asi som zabudla napisat leco 😉

aadula
11. aug 2009

emily, tak kvôli cigám do susednej dediny? 😀 to by sa mi teda nechcelo 😝 iste si už aj dačo pozavárala

ja som dnes robila ten pretlak, medzi tým tie gule a potom som ešte musela niečo zbehnúť povybavovať..no som vyšťavená normálne... 😝 a to ma ešte zajtra čaká kečup 😀 Paťka sa už nevie dočkať...neviem či mi ho nebude rovno z hrnca vylizovať... povedala, že jej ten z obchodu nechutí...