Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
14. dec 2009

iwus mne prosím odlož tortičku k zajtrajšej rannej kávičke, bo ja už dnes neprídem ... už idem do práce ... majte sa papa

netmona
14. dec 2009

hasli,,ja šefkuchárku,niekedy to bolo o život lebo maš zodpovednosť za všetko a všetkých,,šefov som mala fajn,,a plat super,,, ale pokial Miško bude škôlkar tak by som najrad. robila 8 hod. a po čase, uečite niečo iné,,,

iwuss,,, ta veru dlho,,,

netmona
14. dec 2009

hasli ,,pa

netmona
14. dec 2009

idem aj ja pa,,dam si kávu s MM a dovarim polievku

zuzadlo
14. dec 2009

hasli, prijemnu pracu a nech rychlo ubehne 😉

ivusik ahoj 🙂

emily333
14. dec 2009

ahojte aj ja som tu na trosku torticky 😉 prave dom dosla z jankovej skoly som bola pre cestovne a aj na mensi nakup a moje ditko je take vzorne ze mi poukladal nakup do tasky odniesol k autu hodil si tam skol.tasku a vytiahol odomna 2ecka a ze cau mami mam dvojku z chemie idem z kamosom do mesta 😠

iwusska
14. dec 2009

hasli odlozim ti a mas sa na co tesit, lebo ta chut je neskutocna, lepsiu som este nejedla 😝 😀

zuzadlo
14. dec 2009

ivusik nerob cute,lebo si dam inak aj ja=aj ked sladke nemusim 😉

zuzadlo
14. dec 2009

idem sa ucit s detickami 🙂 ,tak snad vecer nakuknem,pa

tatolu
14. dec 2009

Ahojte 😉
Dnes som sa vybrala na kontrolu s Lukym, ako 3 ročným... No Luky nespolupracoval pri čítaní. Doktorka mala na obrázkoch domček, koliesko, hviezdičku a tak to nebolo to, čo by tam chcel vidieť on. Mala si tam dať vŕtačku, šrobovák, rebrík 😀. No ale musíme na urológiu 🙄. Tam ale pošlem mm s ním 😔

A ráno sme si zobrali časenku na kontrolu nožičiek a sestrička že, už sa nechodí automaticky po 3 rokoch. Iba ak nosil nejaké špeciálne drievka na kĺbiky..., resp. ak detská lekárka pošle...

Takže sme strávili celé doobedie v nemocnici ☹

bodka13
14. dec 2009

😕 😕 😲 😲 😲 ...to kde sme sa stratili 😕

šup na prvú stranu 😉

emily333
14. dec 2009

ja uz som tuuu 😉 boli sme robit brzdova svetla na aute lebo som tri dni chodila jak herecka este ze do nas nik nenaparal 😵

lilu18
14. dec 2009

ahojteeee

tatolu.to tak byva ked ides k dr.zabijes pol dna ☹

bodka..diky ti/dobra vila 😀

emily 😀 herecka by si bola teda keby ti niekto napravil fasadu// 😵

emily333
14. dec 2009

ved to ale uz je to ok tak som rada 😵

tatolu
14. dec 2009

ahojte. Som tu síce telom, ale duchom niekde lietam 😖 Bolí ma hlava a snažím sa učiť na zajtra. Ale už to nejde 😒

emily333
14. dec 2009

tatolu mas zajtra skusku? ja mam tu vyhodu ze mam pripravu 😀 😀 ale matura nie je vysoka ☹

andreah70
15. dec 2009

dobré ránko 🙂
TN hlási zimu ako v ruskom filme 😀

emily333
15. dec 2009

dobre ranko MI hlasi mraz juuuj zimaa 😉 o chvilku ficim do skoly tak prajem krasny den 😉

jalao
15. dec 2009

Ahoj particka....hladam haslerku, nevideli ste ju nahodou? 😀 😀 😀
PB hlasi zimu jak v Rusku... 🙄 🙄

hasleerka
15. dec 2009

ahoj jalao, čo by si rada odo mňa? ... no ja už počasie nemusím hlásiť, kedže už bolo povedané

ja som baby unavená a to nerobím každý deň ... som si normálne musela lahnúť a do 9,15 podriemať, ked som deti vyprevadila

idem si vás počítať

hasleerka
15. dec 2009

iwusik tortičku si mi odložila, ja si prosím kúsok aj zuzkinu, bo mám s ňou dohodu že všetky sladkosti papám za ňu 😀 😀 😀

hasleerka
15. dec 2009

emily no janko je šikulka 😵 😵 😵

jáj a ja sa musím pochváliť, ráno Zuzka vstala a že: "maminka ty máš nafarbenú hlavu, pekne ... aj obočie máš urobené, aká si krásna!" ... no neni zlatá, ja dnes budem mať dobrú náladu ...

jalao
15. dec 2009

ahoj, no vcera som bola vecer v HNove a dokelu, som sa tam zabudla na teba ist kuken... 😉 😉 😉 Som tam teraz po novom taka dezorientovana.... 🙄

iwusska
15. dec 2009

ahojte 😵
hasli jasne ze som na teba nezabudla, mas nalozeny poriadny kusisko 😀 a Zuzka je fakt zlata 😵 😵 😵 dobre padne taka lichotka...aj ja som sa bola vcera uclovecit, aku farbu si si dala? ja mam medenu 😵

cica13
15. dec 2009

Cafte hviezdy, nejako nemam dnes cas sem pisat....David ma riadne zamestanva,....vyhadzuje co sa da, vykrcne na parkety, cele to poozotiera.....vyvlecie si snurku z topanok, potom ju hladam po celom byte...esteze ho mame maly...no proste nenudim sa 😠

Ja si idem dat v pondelok robit vlasy 🙂

cica13
15. dec 2009

malo byt vygrcne

hasleerka
15. dec 2009

jalao som mala včera poobednú, si mohla kuknúť na mňa ... teraz robím až v sobotu doobeda

iwus hodila som si dáky červený rubín, odfotím a ukážem

cica a čo je Davidkovi ked grcká??? snád nechce ochorieť

jalao
15. dec 2009

ahoj, no vidis...skoda... 🙂 tak nabuduce... aj cez sviatky musis robit niekedy?

hasleerka
15. dec 2009

zatial ešte nie, som len brigádne, ale ak budem od bud. roka na zmluvu, tak ma to určite bude čakať budúce vianoce ☹

jalao
15. dec 2009

a bola by si rada, keby si sla na tu zmluvu? si tam spokojna? 🙂 🙂 Si v lahotkach, ci kde teraz? Dnes tam asi pojdem, ale vedla do toho sportoveho na nejake zimne topanky, sa mi vcera zdalo, ze tam boli nejake zlavy vycapene.. nas mlady mi vcera vecer zahlasil, ze ho topanky z minuleho roka tlacia... 😠 , no nezbijes ho?? 😀 😀 😀 😀