Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
5. máj 2011

@fidka79 -to by bolo fajn..sa dohodneme na niektory pekny den(dnes sa to pokazilo),ked uvidime,ze to rano je take pekne,ako to tu byva niekedy.. 😎 ..cesta je fajn..luas mame blizko a ten park zboznujeme,je nadherny..ved mozme,ak sa nam bude chciet,skocit aj do zoo.. 😵 ..ved o tom este pokecame... 😉 kaficko pijes? 😀

vodnarky
5. máj 2011

@henka76 -zdraviiim... 😀 a ako robis ten tekvicovy privarok??nastruhas tu tekvicu?a s cim to podavas??sorry za tolke otazky..aj nasa mama to robievala(ked som bola mala) este aj s takym meskom na stave..vsetci sa isli za tym zblaaznit..okrem mna.. 😝 😝 😝...meso som schovava pod koberce(ked sa nedalo dostat ku kosu) a privarok som nenapadne vyhadzovala po troskach do kosa s tym,ze som to maskovala vseliakymi papierikmi.. 😀 ..tak som si len zaspominala..ozaj nic v zlom..viem ze to dost ludi ma rado,no ja to nemozem ani citit,ked sa to vari.. 😉

vodnarky
5. máj 2011

@janka1874 -ozaj to tak funguje??lebo aj ja som uz rozmyslala nad tym,ze ako to zvladate tie ktore mate viac deti..este take dve beriem..ale neviem si predstavit tri a viac..ze klobuk dole zeny! 🙂

janka1874
5. máj 2011

@vodnarky no ja mám len dve ale u mňa to tak funguje a veľa krát sa ešte aj nudím
ako napríklad dnes ale dobre teraz mám doma len jedno dieťa a to spí ale zas ja nie som vhodná vzorka lebo moje sú spachtošky dokážu na obed aj 3 hodiny spať tak to ja stíham aj navariť aj upratať a ešte aj posedieť

henka76
5. máj 2011

@vodnarky -tekvicu som vybrala z mrazáku,áno nastruhanú 😅 ..uvarila a zaliala smotanou,ja som teraz robila k tomu aj placky 🙂 ..a jasné,niekto môže,druhý nemusí 🙂

aj ja si myslím,že čím viac roboty je,tým rýchlejšie sa porobí 🙂

janka1874
5. máj 2011

podľa mňa to je preto tak lebo sa proste telo nakopne lebo mozog má informáciu že treba toho veľa stihnúť tak sa to proste nejako samo zmobilizuje

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka76
5. máj 2011

čo porábate?

ja som už vnútri,akosi mi bola zima...chlapi moji sú na dvore,ešte kosia trávičku,aj maximko pomáha 🙂 a strašne ma bolia kríže 😖 ...uvarila som si čajík,tak relaxujem,aspoň chvilku 😵

marianka79
7. máj 2011

ahojte no teda ja že tu bude viac popísaného

no tak v nemocke som nakoniec bola 10 dní trocha neobvyklé na laparoskopiu no musela som byt pod dohladom jáj ale to čo mi povedali ma veru nepotešilo a hnevám sa na mojho gynekológa že ma takto zanedbal 😠 ked som mu vravela o mojich problémoch ešte vo februári tak ma len poslal domov no a za tie mesiace sa mi taký zápal spravil na vajíčkovodoch že až hnis som tam mala ☹ tak som dostávala troje antibiotiká v infúzkach tak už viem prečo som mala zápal v žalúdku to bolo z toho už mi to prešlo až hore do neho a ja sa takto trápila v bolestiach no neviem neviem ako by som dopadla keby som si doslova nevydupala íst do nemocky kam by mi to až prešlo ach jááj 😖 radšej ani nepomysliet

marianka79
7. máj 2011

no som vás dočítala a fakt to je pravda že čím viac detí a práce tak tým viac sa toho stihne ja si trúfam aj na dve deti velmi by som ešte chcela a aj dvojičky by som prijala neviem prečo??? som normálna??? 😀 😀 😀 😝 ale fakt to tak cítim

janka1874
7. máj 2011

@marianka79 prečo by si nebola normálna keď to tak cítiš tak prečo nie
ináč fakt sila to naše zdravotníctvo držíme palce že už všetko bude len dobré

marianka79
7. máj 2011

http://crepiny.noviny.sk/materska-dovolenka/30-...
😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marianka79
7. máj 2011

@janka1874 no vidíš a dvojičky kukám zlaté sú 😵

janka1874
7. máj 2011

@marianka79 toto som už videla na FB a je to pecka sa mi to moc páči ako ja sa priznávam,že ja by som nervy na dvojičky nemala ale môže to byť veselé

jalao
7. máj 2011

@marianka79 to je správny a pozitívny postoj! držím ti palce, nech sa poriadne zotavíš a naštartuješ do dalšieho života a plánov 🙂
@janka1874 a ešte k tomu spánku detí, to je pravda, že ak dieťa cez deň dobre pospinká, tak to je akási záruka úspechu, lebo nie je mamina taká našponovaná....Mne dievčatá dobre búvali, synátor slabo a tak to aj bolo - také nervoznejšie všetko.
@vodnarky a aj fidka,...to nie je žiadne umenie zvládať viac detí, netreba sa ničoho báť...na dačo je to skvelé, na dačo zase náročnejšie, ale určite neľutujeme 😉

henka76
8. máj 2011

ahojte 🙂

peknú sviatočnú nedelu vám všetkým prajem 😵

my sme včera boli v parku,prešli sme -mílu pre mamu 🙂 bolo super,počasie nám prialo 😎 maximkovi sa páčil aj program,hlavne ked hrali na bubon,v nemom úžase sledoval 🙂 a potom večer začala oslava 🙂 grilovali sme masko,ja som prichystala aj obložené misy,aj torta bola...prišlo toľko ludí,že bol plný dvor 😅 maximko sa neskutočne tešil z darčekov,zlatý bol 😵 my dospeláci sme potiahli až do nočných hodín,teraz niektorý dospávajú 😅 ja som postavila variť maskovú polievočku,ešte rezne vysmažím 🙂 ...dnes je pod mrakom 😒 ..pobede príde dalšia návšteva,tak asi dnes len doma budeme 🙂

@marianka79 -držím palce,aby neduhy rýchlo prešli a rýchlo si sa zotavila 😉

janka1874
8. máj 2011

Ahojte krásky k dnešnému sviatku si prajme len zdravie a úsmev našich miláčikov ináč krásny deň 😀 😀 😀

nám sa tu počasie trošku umúdrilo ale zas nie moc aby sme sa náhodou netešili fučí ešte stále ako divé ale aspoň slniečko svieti tak je to aspoň z okna krajší pohľad 😀 😀 😀 😀
my dnes pôjdeme k mojej mamine osláviť deň matiek a aj Vikina bude mať v utorok meniny tak som nám urobila tortu a posedíme

marianka79
8. máj 2011

@henka76
@jalao
@janka1874 dakujem vám život ide dalej tak uvidím ako to všetko bude snád sa mi splní mat ešte detičky 😉 🙂

a ozaj ja som ani nevedela že je den matiek tak nám prajem všetko naj mooj pato je chorý tak som to vobec nevedela 😅

terez34
11. máj 2011

ahojte maminy tak davno som tu nebola vsetke vas zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@marianka79 citam ze si mala riadne komplikacie ale uz je dobre a hlavne ze vsetko dobre dopadlo a deticky urcite este pridu nechaj tomu volny priebeh a ak su ti sudene tak potom mozno aj dvjickovo trojickovo 🙂 😉

kocky v nedelu sme mali birmovku tu moju najstarsiu osvetil duch svaty dufam ze to bude poznat hodim aj neake foto
😀

henka76
11. máj 2011

ahojte 😎

isto si všetky užívate slniečko 😎 super teplúčko je 😎 ja som teraz dožehlila,maximko ešte spinká 🙂 doobeda sme boli na ihrisku za detičkami 😎 počkám drahého,dáme si spolu kávičku a budeme na dvore 🙂 zajtra ideme ku kamoške,synček jej má tiež dva rôčky,tak ideme zagratulovať,my pokecáme a chlapci sa zahrajú 🙂

@terez34 -aj nás čaká birmovka,v septembri 😉

vodnarky
11. máj 2011

ahojte...

@marianka79 -fajn,ze uz to mas za sebou..zelam rychle zotavenie sa.. 🙂

@terez34 -ze osvietil duch svaty,dufam,ze to bude poznat... 😀 😀 😀 ..som sa na tej vete pobavila...ale nic v zlom..aj my sme veriaci... 🙂

@henka76 -taketo kafickovanie z drahym aj ja zboznujem..hlavne ked posedavame na zahrade..slniecko svieti..mala sa jasi zo psom a my debatime a relaxujeme.. 😎

henka76
11. máj 2011

@vodnarky -presne si to opísala...záhrada..pes...dieťa...trávička 😵 ..takto to dnes vyzeralo aj u nás 😵

terez34
11. máj 2011

@vodnarky no vobec to neberiem v zlom ale pri birmovke ta ma ovetit duch svaty no tak dufam ze to zaberi 😀

terez34
11. máj 2011

@henka76 no chvala bohu mi to uz mame sasebou a o tri roky dalsia 😉

jalao
12. máj 2011

ahojte vsetky, tak tu idylku vam zavidim, hoci pocasie je krasne aj tu, ale este musim 2 tyzdne drtit, nech sa zbavim vsetkych skolskych povinností a potom už len hurá leto, záhrada a aj domácnosť 😝 😝 Ale tiez chodime pred dom na lehatka a dievčatá si tam robia dačo svoje a ja sa učím 🙂 🙂
@terez34 aj my sme mali pred rokom so synom a boli okolo toho aj nervy, lebo sak 15-ročný nemá ani gatí, ani poriadnych topánok, ani kvádro...len rifle, tenisky a hotovo 🙄
Všetky vás pozdravujem!!

henka76
13. máj 2011

pekné ránko prajem 😎

v noci popršalo,teraz je taký fajný vzdúšik vonku 🙂 idem uvariť kurací perkelt s haluškami,poupratujem a pôjdeme do tesca na nákup 🙂 pobede príde sestra s rodinkou,tak sa už teším 😵

@jalao -a akú školu si robíš? 🙂

vodnarky
13. máj 2011

@jalao -tak drzim palce ku skuskam...ja uz ich mam za sebou.. 😎

terez34
16. máj 2011

ahojte maminy ako si zijete ja sa mam na prd prezivam zo sonou tazke obdobie rozisla sa v piatok s priatelom chodili spolu sice iba pol roka ale neako ju to vzalo a mna strasne prekvapilo ved u nas bol viac ako doma a nic som nezbadala a bum cely vykend presedela v deckej a bulila az mi jej bolo luto ☹ tak iba tolko inac by to bola pohoda

janka1874
16. máj 2011

@terez34 no tak tohoto sa pri mojich babách desím ako toto budeme spolu zvládať
ináč aj ja sa mám na prd s mužom (teda nie sme manželia ale sme spolu 5 rokov a máme dve deti) máme také hádavé obdobie a už to moc nezvládam a ešte sme aj všetky 3 choré ide ma už poraziť niet horšieho ako keď som ja chorá neznášam to a potom som nervná a ešte aj deti choré juj vražedná kombinácia