Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marianka79
25. aug 2010

@jalao no ona sa dala odlepit......ale aj so stenou 😠 😖 😀 ☹
@vodnarky o nasich 😝 ale aj tak su vsetci v niecom rovnaky....chlopi jedny 😀

jalao
26. aug 2010

@vodnarky maš pravdu, je to riadna Amerika takto pár dní bez detí doma...ale nečakaj žiadne kaderníčky ani masáže.. skôr som bola viacej s MM na dome, je tam stááále kopec roboty. Súrne potrebujeme predať byt, chodia ku nám záujemci..každý len obzrie, pochváli a ide dalej. Aj v sobotu prídu další..musím vyupratovať 😀 😀 😀

janca13
27. aug 2010

Ahojte dievčatá!!!No mne moja už nechce chodiť k babke na prázdniny ☹ a to kedˇbola malá tak tam bola skoro stále,aj kedˇbola chorá.Alebo u švagrinej. To mala asi 3roky a prišla odtiaľ celá rozžiarená MAMA JA MAM "FJAREJA" 😀 😀 No reku ani vysloviť to nevieš a už máme tranpoty s láskou 😀 😀
@jalao tie dokončovacie práce sú asi najhoršie,ale naboj zmáknete a vianoce už budú v novom 😉 tie byty sa teraz predávajú dosť ťažko 😒 teda aspoň u nás,ale neboj predáte!!!!!!!!! 😎 vodnarky som rada,že zúbok je už v poriadku

vodnarky
30. aug 2010

peknyyy pondelok maminy.... 😀 aky ste mali vikend??? 😉
@jalao -to upratovanie-dokoncovanie ti naozaj nezavidim..je lepsie,ked su deti zatial u starych rodicov,aspon si mozes v klude porobit.. 😉 ..predat ho urcite predate...slovaci maju peniaze... 😀 😵 😉

@janca13 😀 😀 😀 😀 ...to muselo byt mileeee...ze....mama ja mam fjareja... 😅 ..to ja som asi tak pred 2 tyzdnami zacula rozhovor mezdi nasou malou a neterkou..ona uz chodi do skolky a vysvetlovala nasej,ze tam ma frajera..nasa sa jej na to pyta,ze co to je???a ona jej hovori,ze to je,ked ta jeden chlapec stale bozkava a ze iba s nim,ako s frajerom sa moze bozkavat,ze s nikym inym nie...!!!proste vysvetlovacky...........ja stale za dverami 😕 .........a potom sa pyta nasej malej....kdo je tvoj frajer???nasa sa zamyslela,nastalo ticho a po chvylke povedala....JUJIUS....myslela som,ze vybuchnem za tymi dverami,lebo mala na mysli nasho tatinka,ktory sa vola Julius.... 😀

jalao
30. aug 2010

@vodnarky aj nas sa tak vola!!!! 😀 😀 😀 Ako si prisla na to , ze Slovaci maju penaaaze?? 😀 😀 Ved my sme zadlzeni az po usi,nemysli si... 🙄 🙄 , ked sme cosi taketo chceli mat.. V sobotu si ludia obzreli a slubili, ze sa ozvu do nedele, ale veru nikto sa uz neozval ☹ Teraz je proste obrovska ponuka a dopyt maly...pred nejakymi 3 rokmi to bolo celkom naopak...kym vysiel inzerat, uz bol byt aj predany, pamatam si na tu zhanku...ale my sme vtedy akurat zacali so stavbou, kto mohol tusit, ze sa to takto vsetko "zvrtne"?

vodnarky
30. aug 2010

@jalao -myslela som si to preto,lebo poznam vela ludi,co mi len rozpravaju kupili sme to a hento..auto sem,dom tam.... 😅 ...a ked si aj ty napisala,ze musite ten byt predat tak..... 😕 .... 😉 ...ale nic v zlom...viem,ze dost ludi sa musi zadlzovat,aby nieco mohli mat...ale poznam aj vela takych,ktory nemusia... 🙂 ...
takze aj vas tatinko je Julius??? 😀 😀 😀 a tiez si niekedy mysli,ze je ceeeezar???? 😀 😉 ..

jalao
30. aug 2010

@vodnarky no, a niekedy si aj myslí, že Pántik 😀 😀 😀

janca13
31. aug 2010

Ahojte 😉 a kde je leto??? 😠 čo je to za počasie?a my sme si chceli ešte zajtra urobiť nejaký výlet kupko,ZOO a pod. 😒 tak asi skončíme len v Turčianských,tam sa dá vyčvachtať aj kedˇje zlé počasie Chalmová je ešte zatvorená po povodniach ☹alebo dajte nejaký dobrý tip na výlet v usoplenom počasí 😉
@jalao a vodnarky má pravdu peňazí je dosť,len sú na prd rozdelené 😠 😉 na tých čo majú a čo nemajú 🙄 ale neboj predáte 😉 🙂 aj kedˇja ťa chápem ako to je kedˇčakáš na každú korunku aby ti niečo nové pribudlo.Môj muž chodil do zahraničia aby sme postavili a kedˇprišiel po 2 mesiacoch domov a Lucka ho nepoznala on plakal v jednom kúte a ona v druhom ☹
@vodnarky podarenááá 😀 😀 ja som si takéto príhody a "hlášky" zapisovala a mám ich strašne veľa 😀 a teraz som lenivá zapisať malej aj to koľko pribrala 😝 to obdobie ked´začnú rozprávať,mudrovať a používať slovko "PRECO"je velmi čarovné 😀 😝

jalao
31. aug 2010

@janca13 no u nas to leto teda fakt nie je!!! vonku leje sustavne od vcera vecera.. 🙄 🙄 Zajtra chodte niekde na kryte, aj v Rajeckych su moznosti, ale mate mozno uz od ruky... A hento, co si pisala o tej prihode s muzom a Luckou, to je fakt sila... ☹ Lenze ako sa ma clovek spravne rozhodnut, ked nevie, co spravit, co je horsie a co lepsie...A mat vlastne byvanie je prirodzena tuzba a ked som bola 3.x tehotna, tak som mala strasne silne tie pocity akehosi "usadenia a domova a budovania", ze sme sa do toho tiez pustili 😀 😀 Vy ako byvate, mate velky dom, ci len domcek?

janca13
1. sep 2010

@jalao no už je to chválabohu za nami 😎 ale človek si asi viac váži veci kt.si krvopotne vybudoval,no a nám ani nechceli dať pôžičku,lebo ja som bola na MD a môj muž mal na papieri len minimálnu mzdu 😠 ako to u súkromníkov väčšinou býva 😠 😠 😠a on je odo mňa o dosť starší,takže aj vek tam hral dosť veľkú rolu,ale nelutujeme 🙂.No a máme len taký domčúrik 2detské,spálňa obyv.s jedálňou a kuchyňa no a kúpelňa a wc-bungalov,ja neznášam schody 😝 no a baby si môžu potom prerobiť podkrovie 1hore a2dolu.My sme mali výhodu,že sme stavali na pozemku po svokrovi a nemuseli sme robiť ani pivnice ani garáž a ešte nám ostala aj taká prístavba a to snívame,že si z to prerobíme na "starobinec" 😅 takže my sme mali veľa veci na kt. sme ušetrili.No a ja som ani veľmi netúžila po dome,ale môj muž by sa v byte asi zbláznil 😅 no a dnes som aj ja spokojná 😎 😉 🙂

marianka79
1. sep 2010

@janca13 jááj bungalov to aj ja bych prijala velmi tužim po domčeku to ked som bola mladšie nie ale čím som staršia tým viac ma to taha na dom ale jedine blízko trnavy aj mám niečo vyhliadnuté ale bubáčiky zatial nan nemám hmm atie požičky kto by dal rozvedenej sama som no mám priatela ale ... ale.Nie je to tak ako v tých reklamách o požičkách realita je iná ale ja verím že v dome bývat budem 😵

jalao
2. sep 2010

No dievcata, kde sme sa to az prepadli na druhu stranu 😎 , ja som vcera nebola cely den na NB. Volny den mi padol skvele, robila som trochu poriadky v skriniach, vlasy som si farbila, navarila a o 4-tej sme sli ku segre, mala meniny, hoci uz davnejsie, ale konecne sme sa dali dokopy.
Dnes to uz zase vypukne ten kolotoc - robota-skola-skolka joooooj, priznam sa, ze sa vobec netesim, prave naopak 🙄

vodnarky
2. sep 2010

zdraviiiiiim vas maminky.... 🙂
to let prislo k naaaaaaam....uz treti den...huraaaaaaa... 😀 😀 😀 😎 😎 😎 .....ideme si to uziiiivat,kym zas irsko nebude znova irskom.... 😠 ........... 😉

janca13
3. sep 2010

@vodnarky aj my sme mali včera slniečko!!!!!! 😎 síce ráno to vyzeralo tak kadejako a ráno bola zima ako v Carihrade 😠 ,ale po obede super takže tiež sme dali okružnú jazdu po dedine,aj kedˇten môj drobček nejako štrajkuje v kočiari 🙄ale teraz je zase čerňava kam oko dovidí 😠

janca13
3. sep 2010

@jalao a ty dovidíš až ku nám?? 😉 🙂 aj ja potrebujem vlasy nafarbiť(aj ostrihať),aj skrine dať do poriadku 😝 no ale ja najradšej upratujem kedˇmám kľud a tááá škola-ja kričím hurááááááá konečne 😅 aj ked ja nemôžem porovnávať tvoje ranné vystrájanie s mojím 😉 aj ty študuješ však?a kedy začínaš?a čo študuješ ak to nie je tajné 😉 🙂

janca13
3. sep 2010

@marianka79 vedˇsom ťa nespoznala!!!!! 😉 no tie pôžičky ani nespomínaj 😠 ja som mala vždy pocit,že sú len pre bohatých,lebo my sme nikdy nesplňali žiadne ich podmienky...a môj muž vždy hovorí,že ked´po niečom veľmi túžiš tak sa ti to raz splní 😉 🙂 (vedˇaj ja som sa mu splnila no nie? 😀 )

jalao
3. sep 2010

@janca13 no mas pravdu, nase rana byvaju hekticke a to je slaby vyraz 😖 Dcera nastupila na 8-rocny gympel, tak je taka nastartovana, ze zatial vstava dobre, inak je to spachtos (po mame 😎 ), mlady, ten je dobry vstavac - po tatovi a nastastie mala vcelku nerobi velke fory a do skolky sa tesi, aj teraz, cely august bola skolka zatvorena, konecne od pondelka nastupuje, dnes je este u nasich, tak sa s nou oni potesia 🙂 , je to ich slnko.
Hej, do skoly chodim, teraz som este len druhacka, ale dufam, ze aspon toho Bc dobojujem 😝 , a studujem manazment, je to ekonomicke zameranie, to mam aj vystudovane, takze sa vcelku drzim nad vodou
Baby, no a o peniazoch sa radsej nevyjadrujem. Dnes idem dat inzerat do miestnych novin , tak mozno motyka vystreli 😉 😉 😝
@vodnarky prosim ta, posli trochu toho babieho leta k nam, lebo tu je otrasne zima...vecer len pod dekami, ozaj chladno v byte, uz nech si do krbu prihadzujeme !!

vodnarky
3. sep 2010

pekne raanko mamicky.. 😀 ..
vidiim,ze ranne vtacatka si uz do rana stebocu.... 😉 😀
@janca13 -dnes uz mame nachystane na grilovacku...ale slniecko nikde nevidim.. 🙄 ..neni zima,ale taku mam chut na ugrilovanu klobasku,ze ked aj bude prsat,tak asi postavim na zahrade aj altanok..... 😠 .. 😎

@jalao -nehnevaj sa,ale neposlem....inokedy...dnes chcem ugrilovanu klobasku.... 😉 😉 😉 ............. 😀

vodnarky
3. sep 2010

@marianka79 -pekne foto.... 😀

marianka79
3. sep 2010

boze baby vy skolacky deti skolaci to sa teda nenudite ja som tiez chcela dorobit nejaku skolu ale pri mojej praci.....sa to neda
Inak fakt slniecko vykuklo a ja lezim chora v posteli s kaslom tuberaka 🙄 (a to nefajcim)
a ta fotto hehe ste ma nespoznali? 😀 to mam vlasky clip in nadrobene inak mam svoje pod plecia

marianka79
3. sep 2010

@vodnarky dakujem 😵

marianka79
3. sep 2010

@vodnarky mnam takze dnes veceriame klobasu cica? Aj grilovana aj... 😉 😀 😝

marianka79
3. sep 2010

@jalao a Bc je na kolko rokov?

jalao
3. sep 2010

@marianka79 to je na 3 roky. Potom je este moznost pokracovat dalsie 2 roky a spravit si Mgr. Moja, nas je v triede 62 a je nas cca 90% zamestnanych, kedze sme externisti..Takze to by si tam nebola ziadna vynimka... 🙂
Ja dnes asi placky zemiakovo-cukinove narobim...to chuti vsetkym, akurat, ze je to riadna babracka... 🙄 Tu uz aj prsalo a teraz zase slnko svieti...A vikend ma byt rovnaky 😒

vodnarky
4. sep 2010

dobreeee raaanko..... 🙂
tak vcera to dobre dopadlo...mali sme kraaasne..deti behali v plavkach po zahrade a my starsi sme sa opalovali.... 😎 .
no ale ked som sa dnes zobudila,tak som neverila vlastnym ociam.... 😅 ...baby taky pretrh mracien a hromy sme tu mali naposledy asi pred 3 rokmi...ono tu prsi a hodne,ale burky tu nemavame... 😕 ..

jalao
4. sep 2010

No vodnarky, tak to ti môžeme len závidieť to opaľovanie, lebo tu je 10 stupňov a leje 😠 😠 . Uplne hnusné, sychravé počasie....a to som sa chystala, že pôjdem pracovať do záhrady...Spravili sme bryndzové halušky a boli sme v Tescu na nejaké háby pre mladého, lebo zase vyrástol...už má cez 180cm 😝 😝 😝 A dievčatá vyberali darček pre kamošku, dnes jej idú na narodeninovú party 🙂 Ja este skočím za MM na stavbu, nech nepovie, že ho v tom nechávam samého 😉 😉

marianka79
4. sep 2010

@jalao mnam aj my sme mali halušky 😝 a neboj za dva dni je to počasie z írska aj u nás 😉

marianka79
4. sep 2010

@vodnarky takže bola aj gril party 🙂 ked vyzdraviem a naberem sily tak aj my tušim vyrazíme na zahradu a pogrilujeme niečo už teraz mám chuťky 😝 😝 😝

00vladka00
4. sep 2010

@janca13 ANO mam dve baby.a ta mladšia bude mat v decembri dva roky a ta staršia chodí do prvej.

janca13
6. sep 2010

Ahojte dievčatá.Dostať sa cez víkend u nás k PC je ako boj o život 😠
@vodnarky tak to bola super grilovačka 😝 ...a to počasieeee 😎 super aj ja chcem také,ale verím že ešte aspoň pár dni .....ved ešte aj oktober nás môže prekvapiť 🙂
@jalao tak mladý ti teda ozaj vyrástol... 😉 😨 a bryndzové by som si dala aj ja,ale odkedy mám pokazený mixér tak ich máme len tak pomenej ,lebo sa mi nechce ručne.... 😝 no a my sme mali včera na obed slivkové gule s makom 😝 😀 nikto nechcel mäso joooj ale boli 😝
@marianka79 verím ti že to slniečko dobehne 😉 a už si zdravá?nám ked´nezaberajú lieky od kašla,tak nastupuje cibuľa s medom 😝 brrrrrrrrrr ale zaberá
@00vladka00 tak teda tú prvú triedu ti nezávidím 😝 ale určite sa teší,lebo nevie čo ju čaká 😉 pani učiteľka je aká?