Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
13. apr 2011

ahojte... 😀
tak uz prvy den skusok mam za sebou 😔 ..este dnes vecer a potom este asi dva dni.. 😅 ..

@jalao -moja mama mi teraz o tom rozpravala,ako som bola na SVK..vravela,ze ju to dost bolelo.. 😖 ..ale to je asi individualne...neviem...ja s tym este susenosti nemam....drzim palce.... 🙂

marianka79
13. apr 2011

@vodnarky ahoj tak super a aké skušky??? si robíš výšku? neni som v obraze 😅 tak sorry 😉

vodnarky
13. apr 2011

@janka1874 -ze..kedy??? 😵

marianka79
13. apr 2011

a s tým mamo nestraš to budeme musiet asi každá tým prejst ale kašlat na bolest doležité je fakt to zdravie a ak by malo niečo byt nech sa to podchytí na začiatku ako neskoro @jalao len sa ty neboj my ženy znesieme viac ako chlapi sme silnejšie no nieee?

marianka79
13. apr 2011

@vodnarky no aj ja čakám na vlásky a janka je off 😝

vodnarky
13. apr 2011

@marianka79 -z angliny...skor nez tu mozem nieco studovat na nejakej univezite musis si tu urobit taky certifikat z minimalnym ohodnotenim c.5..(fetac level 5)..fetac level 4 mam uz za sebou(som robila minuly rok) a teraz koncim tu 5-ku..na buduci rok pridam este spanielstinu a s tymto fetac level5 pojdem studovat na univerzitu ako hotel managment... 🙂 ..mala mi ide tento rok uz do solky,takze popri tom budem este aj pracovat 😉 ..som si toho teda nalozila.. 😅 ..ale vsak nejako to zvladneme... 😎

vodnarky
13. apr 2011

@marianka79 -nechcem strasit...boze chraaan.. 😔 ..ved aj ja tam budem muset raz ist.. 😅 ..ale mas pravdu...my zeny sme ovela silnejsie... 😉 😎 😀

marianka79
13. apr 2011

@vodnarky n o tak aspon sa nenudíš teda

marianka79
13. apr 2011

idem sa ja zababuškat do postielky je mi stráášne zima čaute 🙂

vodnarky
13. apr 2011

@marianka79 -nudit???tak to nepoznam odkedy mame nasu princeznu... 🙂 ..teraz ti ma take obdobie,ze nikde nechce byt..ideme von..mami ja tu nechcem byt 😅 ...ideme do kniznice..mami ja tu nechcem byt 😅 ...sme doma..mami ja tu nechcem byt... 😅 ..uz nam iba zostava si zohnat listok do vesmiru a poletime za majkou z gurunu.. 😵 ..lebo uz ozaj neviem,kde tu na zemi by sa jej pacilo... 🙄 ..... 😉

vodnarky
13. apr 2011

@marianka79 -a ja do skoly...cafte.. 😀

jalao
13. apr 2011

@vodnarky hm, to si ma moc nepotešila. Idem len preventívne..A držím palce na skúšku. Ja sa učím na piatkovú a nelezie mi to do tej hlavy za svet 🙄 🙄 🙄
O chvílku príde kámoš, ideme robiť fasádu, tak ideme kresliť.
No a ozaj, MM je na futbale, tak idem kurky zavrieť, už sa smieva 😝 😝 😝

janka1874
13. apr 2011

čaute ženy sorry že som sa neozvala ale dnes bol brutal šalený deň včera totiž môj otec dostal pracovnú ponuku ale do Srbska na 6 mesiacov a zbaliť sa ani nie za 24 hodín tak som dnes pomáhala mame ako sa len dalo ale bol to psycho deň
no z profi fotenia nič nebolo kedže vonku máme super počasie ale kedže ja slovo dodržím tak som sa pokusne sama doma fotila hodím Vám tu foto len musím stiahnuť dajte mi 5 min. 😀 😀 😀 😀

janka1874
13. apr 2011

tak ženy fotooooooooooooooo
to tmavé bolo pôvodne a to farebné je teraz kvalitu foto berte s rezervou to som sa sama fotila 😀 😀 😀 😀

jalao
14. apr 2011

@janka1874 jeeeej, super jani, kocica!! Naozaj pekne, aj farba sa mi paci 🙂
Baby, tu je taka kosa, jak pankrac so servacom, do kelu!!! V sobotu som chcela grilovat na dvore uz ☹ ☹ Mame stretko so 4 spoluziakmi, ale vidim to tak na obyvku a horiaci krb 🙄 🙄 namiesto grilovacky...

janka1874
14. apr 2011

@jalao ďakujem no tá farba vznikla proste nejako sama totiž som predtým dávala kade jaké farby a teraz som chcela do toho melír tak sme s kaderníčkou že skúsime čo to spraví a potom sa uvidí či na to pôjde nejaká farba a už sme na to nič nedávali sa mi to celkom páčilo takto

jalao
14. apr 2011

@janka1874 ja si tiez u holicky vzdy dohodnem, ze dam si NIEKEDY aj melir, ale nikdy na to nevyjde cas, lebo sediet tam 3 hodiny mi je dlho 😝 😝 Ale na leto by som chcela aspon tak na ofinu par pramienkov...
vy tam na vyhocze nemate zimu????

janka1874
14. apr 2011

@jalao ako do plaviek to nie je ale dá sa prší a tak

vodnarky
14. apr 2011

@janka1874 -jeeej..pekne to mas..ozaj ti to sekne.. 😵 mne sa paci aj to co si mala pred tym...cisto ciernu...to je moj nesplnitelny sen... 🙄 ..ja som rodena blodie a nemozem si to dovolit.. ☹
ale fakt to mas super!!!! 😎

janka1874
14. apr 2011

@vodnarky to nebola čisto čiena len na fotke to tak vyzerá to bola mahagónová 😀 😀 😀 ale bolo to dosť tmavé

vodnarky
14. apr 2011

@janka1874 -ahaaaa.. 😕 ..ale dobre to tiez vyzeralo... 😀 😵

marianka79
15. apr 2011

@janka1874 no konečne 😀 😀 😝 sekne ti to pekné pekné ja som tiež mávala melír ale už len čierne si dávam...a to ti tam presvitajú tvoje povodné tmavé vlásky alebo to ti farbila? vypadá to super zaujímavo 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vodnarky
16. apr 2011

ahojte.. 🙂 ako vikendujeme??

@fidka79 -ze vitaj po dlhej dobe... 😉 aj nasa teraz nastupuje od septembra do skolky...uz je na jednej aj zaregistrovana,ale teraz sme nasli este jednu co sa nam pozdava,tak tam buduci tyzden ideme mrknut,ze ako to tam vyzera.. 😉 tak uvidime,kde nakoniec skoncime... 😎

marianka79
16. apr 2011

ahojte baby fúuú ty kokso tu je bokom reklama že "háčkované čiapočky" a ja čítam že hnačkové 😀 😀 😀 preboha to mám z toho že som sa total prežrala dnes a vypila som čaj na prehananie a nejak nič zatial len mám divné videnie teda 😅 😅 😅

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
17. apr 2011

@marianka79 nie nič mi už nefarbila ale to ja ešte dávnejšie stála musím farbyť hold šediny 😀 😀 😀 a ona mi len na tie farbené dala melír s tým že uvidíme čo to spraví a dobre to vyzeralo tak sme to nechali tak 😀 😀 😀 😀

vodnarky
17. apr 2011

@marianka79 - 😀 😀 😀 😀 😀

vodnarky
17. apr 2011

@fidka79 -coooo???900eur??? 😅 😅 😅 ..ty kde to presne zijes??lebo ja som telefonovala tu v dubline na jednu ceskoslovensku skolku a full time (5dni do tyzdna od 7:30 do 17:30)mi povedali,ze stoji 150eur mesacne..ma tam ranajky,desiatu,obed(polievka+hlavne) a olovran s poobednajsim spankom..navyse tam zevraj ucia deti po anglicky a pripravuju ich do irskych skol...tak sa tam chceme ist pozriet,lebo cena sa nam zda super...teda az nizka...dokonca robia odvoz domov,alebo do skolky..samozrejme to uz je za priplatok..tak uvidime co nam povedia.. 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz