Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky samozrejme žena po 30-tke je najkrajšia no nie? a ked budeme mat40 tiež si to budeme hovorit 😀 😝

marianka79
15. okt 2010

@jupa no ja som už bola sestra mojho syna 😅

vodnarky
15. okt 2010

@jupa -asi na tom nieco bude...ale teraz by nam to nevyhovovalo.....mame rozbehnute ine veci...ako skola,budovanie zazemia...atd....takze az neskor.... 🙂

jupa
15. okt 2010

mam 13 a 3 obaja su chlapci ale po pravde mam 33 13 a 3 xixixi

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -samozrejme....ja si to poviem aj v 50-tke... 😀 😉

marianka79
15. okt 2010

@jupa jééj samé trojky

baby dám vám jednu motlitbu ale takú inú chcete?

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -chceme!chceme! 😀 😀 😀

marianka79
15. okt 2010

Playstation náš ktorý si v obývačke,
nech sa stláčajú tlačítka tvoje,
nech prídu aj kamaráti moji
a budeme drviť až nás to zmorí,
hry naše každodenné daj nám dnes
a odpusť nám levely ktoré nespravíme
a spravia to za nás druhý.
I neuveď nás do pokušenia prestať hrať,
lebo tvoje je CD-čko aj kábel aj telka až na veky vekov
_____________________________________
_____________________________________AMEN 😀 😀 😀 😀

marianka79
15. okt 2010

to ma tak napadlo že ked som ja mala tolko čo moj pato tak som sa modlievala každý večer otčenáš a to pato by prijal jedine takúto motlitbu tak som zložila motlitbu pre drtičov plejáku 😅

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -noooooo....tak nastastie toto u nas neni.... 😉 😀

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky u nás hej ale má zaracha 😠 ma nasr...

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -no viem si ho uplne predstavit.... 😀 😀 😀 ..ale aspon si v klude porobis svoje.... 😉

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky to ano ked chcem mat pokoj tak nech drtí 😀

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -no jak musi teraz trpet.... 😀 😀 😀 😉

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky raz to bolo aj do dvoch v noci ale ja som bola na nočnej a moja mama zaspala tak patko drtil 😖

vodnarky
15. okt 2010

idem do loviiiist stratenych symbolov.... 😵 ..dobru noc..... 🙂 😔

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky chudááááčik malinký 😝 zajtra má dovolené tak hadam do rána vydrží 😉

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -sikovny a prefikany...... 😀 😀 😀 .......pa..... 🙂

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky oki idem aj ja papa ráno vstávam

marika1977
16. okt 2010

@vodnarky to je superrrrr...mala je stastna ked si snou 😀 ja som tiez pri oboch cele dni robila aj mi bolo smutno ze ich nechavam vydy na babkach a ocinovi nemala som inu moznost ale tie chvilky s nimi boli oto vzacnejsie 🙂 teraz ked som na pnke a stale lezim ,dojdu ku mne aj sa zabavime ale som stale doma a to sa mi az tak netesia...ale co by som aj ja chcela,uz su to velke babi co maju aj vlastne zaujmi 😉

vodnarky
16. okt 2010

ahojte... 😀 ..ja len taky kukuc... 😕 .... 😉

@marika1977 -mas uplnu pravdu....minuly rok sa nam stalo,ze som musela na 4 dni ist na slovensko,koli nejakym papierom a mala ostala s tatinkom tu...uz jak sa zabuchli za mnou dvere a trielila som si to na letisko,pocitila som neuveritelnu prazdnotu az mi bolo tazko od zaludkka...o tych ostatnych dnoch ani nebudem rozpravat 🤐 ..proste ako keby som to nebola ani ja.. 🙄 ............ 😉

marika1977
16. okt 2010

@vodnarky aj som si vtedy hovorievala ze co som to za matku co nechava svoje deti na ostatnych prislusnikov rodiny...a teraz mam uz dopredu vycitky ze to zas bude take iste,mozno aj horsie lebo asi uz po pol roku pojdem spat do roboty...koli peniazom a zas si len budem hovorit,co som to za matku...bohu zial nie som vynimka 😢 a to len svedci o vyspelosti nasho statu...lebo ked chceme slusne,normalne zit,musime sa driet v robote za aku kolvek cenu lebo stat nam nieje napomocny a pokym nema manzel zarobok aspon 900-1000eur tak sa kludne zit neda ☹ bohu zial...aspon kradnut kebyze viem 😀 😀 😀

jalao
17. okt 2010

Maminy, tu je voľná nedeľa, čo? 🙂 🙂 Ja som sa doma ocitla nečakane sama, MM pokračuje na stavbe s podlahami, synátor bol uprostred učenia na moju radosť odvolaný kámošmi (nezabrali ani moje hrozby kvôli známkam 🙄 ), ale ved ja mu ešte ukážem 😠 a dievčatá odišli so segrou na taký menší výlet, lebo staršia mala včera meniny, tak sa šli zabaviť. Ja dnes spravím výnimku a namiesto upratovania, či žehlenia sa vrhám na seminárku, čo musím dokončiť, školu hrozne zanedbávam...a koníka vlastne tiež 😝 😝
Vítam tu nové maminy, zbežne som to dočítala, čo ste preberali, aj veselo aj vážne, ale presne tak všetky žijeme 🙂

terez34
17. okt 2010

ahojte zdravim vsetky maminy 🙂

@marika1977 no to poznam aj moje tehotenstvo bolo neplanovane a ties som sa s toho nevedela spamatat ako to prijmu deti a vobec ako to bude fungovat ale vsetko sa to zvladlo neako samo a perfektne ja som si stale myslela ze budem mat chlapceka aj podla chuti aj podla bruska uplne to bolo ine ako pri tych dvoch az tri krat mi doktor musel potvrdzovat ze je to dievcatko a navise mi stale hovoril ze bude strasne malinka ze tak mozno 2700g ale ja som mala aj tu najstarsiu taku malu a ked sa narodila a povedal mi doktor ze 3550g a 52cm skoro ma piclo taka baba 😀 😀

terez34
17. okt 2010

@marianka79 noo dobry otcenas 😀 😀 😀 tak to by sa modlili asi vsetky deti 😝

terez34
17. okt 2010

@janca13 no ja som mala termin 18a19 ale malej sa nechcelo zabrala az vyvolavacka ale je z nej hnusny pôrod sice ja som nemala dobry ani jeden 😒

janca13
17. okt 2010

Ahojte!!!! 😉 Tak ja som vás tiež dočítala ale píšem len tak narýchlo .Lucka ma zlomenú nohu takže mi pribudlo dalšie dieťa 😝 😝 a celý deň nepočujem nič iné len mamíííí 😝 a mám hlavu ako melon z toho ako ju voziť do školy lebo ja som nešoférovala už asi 2 roky 😅 😝 a doktor povedal 4-6 týždňov sádra 😝 A Ninka sa pokúša chodiť čo ma na jednej strane teší ale........je všade!!!! 😝

marika1977
17. okt 2010

@terez34 tak to ano,to je velmi pekna vaha pre babatko 😀 ja neviem,bojim sa velmi o tohto maleho...cele tehu je uuuplne ine velmi problemove a plne stresu...mam velky strach az mory s toho ze mu nieco bude...ja som asi hlupa a nahovaram si,ale taky strach ako teraz som este nikdy nemala a ked sa narodi,bude donoseny a zdravi,ja budem vtedy ta najstastnejsia mamicka a uz len pri pomysleni na to sa mi tlacia slzy do oci lebo tak tuzim po tom aby bolo vsetko ok,ze viem,ze sa tam asi rozplacem ako male dieta a tie stresy a hroza opadne...modlim sa kazdy den preto 😀 no,nejak to zvladneme,babky pomozu a ked vladzeme z dvoma zvladneme aj 3tie 😀

marika1977
17. okt 2010

@janca13 no moja,tak to mas vsetko nakopu...jedna chodit prestala a druha sa uci 😀 sranda aky vie byt osud k nam mamam a ako nas vzdy skusa... 😀

jalao
17. okt 2010

@janca13 no tak to je nepríjemné...zažila som to so synom, viem, o čom hovorím 😖 , človek aby bol stále v strehu, fakt... No a malý chodec, to je iná prča...to sme mali všetky poličky dlhodobo vypratané a každá návšteva si musela svoj pohárik aj tanierik dobre strážiť 😀 😀 No...a šoférovanie si zase zopakuješ, najskôr budeš vyplašená, ale to natrénuješ, nič sa neboj.
Zajtra ma čaká zubárka, no ale aj to občas treba...
@marika1977 takéto obavy sú normálne, mne tak hormony lietali, až no...ale moc času som na to prvé mesiace nemala, lebo šak bolo kopec roboty s dvoma staršími, škola, škôlka, krúžky a ja do roboty...Dakedy som sa zastavila až večer.. 😝