Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
13. nov 2009

iwus a nepomáha to??? tie moje ráno síce poplakali že aby som neodišla, ale podľa mňa aj tak tomu neveria ... ale ja ich fakt dnes trochu vytrestám, keď príde Zuzka zo školy nebudem doma a pre Mišku pôjdem do škôlky až na záverečnú

renka, želáme dievčatám nech sa rýchlo uzdravia cmuk cmuk ... a potom na obed ponúkni ten ryžový, ja to ľúbim ...

ja idem urobiť kur.srdiečka a ryžu

iwusska
13. nov 2009

hasli zabera...ale len na chvilu ☹
mnaaaaam srdiecka, ti zasa lubim ja 😝

hasleerka
13. nov 2009

iwus keď budú dorobené nechaj si tanier, naložím ti ... budeš chcieť s ryžou alebo chlebíkom

idem ešte pospratovať čo som zase nažehlila

lilu18
13. nov 2009

obeeed 😝 😀

andreah70
13. nov 2009

lilu a čo ponúkaš dobrého 😀

lilu18
13. nov 2009

vivi zase cele do obedie plakala ze nemoze do ms ☹ a prihlasku nemam ,lebo uz je po novom ziadost atu nemaju vytlacenu. ☹

blazka24
13. nov 2009

ahojte dievčatá, tak ja som si urobila lečo a muž nech suché rožky trieska sme na nože 😀

andreah70
13. nov 2009

lilu a od kedy chceš aby začala chodíť?

lilu18
13. nov 2009

andy /u nas jednu varku beru aj vo februari..ked je miesto

inak mame rizoto a tie srdiecka mnam si mozem k tomu dat az ponuknes 😝 //haslerka 😀

iwusska
13. nov 2009

lilu chces dat Vivi od februara? to je dobre ze tam chce ist, len aby jej to vydrzalo 😵
andy cav 😉

bodka13
13. nov 2009

ahojte 🙂

mám nejakého umretého koňa 😠 ...idem vás prečítať 🙂

bodka13
13. nov 2009

všetkým maródikom prajem skoré uzdravenie 😵 😵 😵 ...aj náš Maťo zaľahol,je chorý už od včera ☹ vyskočila mu horúčka na38,7 a aj dnes mal nad 38,kašle+soplí,zvracal tak mu dr. nasadila atb.-do školy ide až v stredu

reni 🙂 pekná foto,skoro som ťa nespoznala 😉

andreah70
13. nov 2009

bodka aj ja ho mám jak skapatú mrcinu, vôbec nechce ísť a načíta hrozne dlho 😠

lilu to je super že berú aj v priebehu roka aj mne tak išiel Dominik, akurát že ho pichli do triedy s predškolákmi čo nebolo bohvie čo

bodka13
13. nov 2009

andy 🙂

nejako štrajkuje v poslednom čase ten náš konisko 😠

andreah70
13. nov 2009

bodka tak ďalší marod ☹ prajem všetkým marodom skoré uzdravenie 🙂

hasleerka
13. nov 2009

babule, chystajte tanieriky, dáme k rizotku pečienku ako prílohu 😀

lilu18
13. nov 2009

kym mi nacita popisete celu stranu 😀

iwus//chcela by som,uvidime

bodka ☹ ☹ ☹ dalsia chorobka..co sa to deje??skore uzdravenie cmuk...podme carovat..bodkaaaaa...to len tie tvoje cary mary pomahaju

bodka13
13. nov 2009

☹ dalo sa to čakať...v triede im chýba 10 detí

Hasler môžeš nakladať 😀 😀 😀

cica13
13. nov 2009

Bodecka ahoj, Matkovi prajem skore uzdravenie.... 😲 teraz je toho hrozne vela ☹

Hasli ja srdiecka eeeeee 😅

lilu18
13. nov 2009

haslerka..uz je nalozene,,dokladaaaj 😝 😀

hasleerka
13. nov 2009

bodka to je smola, tak aj u vás straší choroba ... cmuky cmuk - nech ste všetci rýchlo fit

nech sa páči, nepopálte si jazýčky ako ja ☹

cicuška a tebe čo ponúknem??? žeby som ti chlebík s oškvarkovou nátierkou???

lilu18
13. nov 2009

cica cau tak si daj rizoto bez srdiecok 😝 hm?

cica13
13. nov 2009

Hasli mozes....to lubim 😉
A nepozehlila si mi ☹

bodka13
13. nov 2009

ďakujeme 🙂

neviete ako je Adulkin Samko?

cica13
13. nov 2009

Bodecka,vsetky vysledky mal o.k, aj RTG pluc, aj krcne a nefrologicke....vsetko v poriadku, doktorka sa vyjadrila, ze to bola asi taka hrozna vyroza a za ej zbytocne mal ATB ☹

tatolu
13. nov 2009

Chorôbkam skoré uzdravenie 😔

U nás svieti slnk a chlapi pokrývajú 😉

Tu v jednej dedine berú iba na yačiatku roka do škôlky a potom aj vo februári, ale prihlášku je potrebné dať už v marci predchádzajúceho roka. Druhá škôlka v inej dedine berie deti podľa toho ako mamičky potrebujú aj počas roka, ale tiež treba prihlášku dať už v marci. Ja som sa dohodla, že prihlášku zanesiem bud. v marci do MŠ, s tým, že ich zoberú o rok v apríli 🤐 Iba premýšľam, či dať Lukyho už v septembri, alebo ich naraz šupnúť v apríli. No aj tak nebudú v spoločnej triede, lebo Luky pôjde do vyššej 😒

bodka13
13. nov 2009

☹ tak hádam už bude dobre,keď mu dali aj infúzku 😉 ...kedy ide domkov,či už sú doma?

lilu18
13. nov 2009

tatolu//tak taku dilemu by som aj ja chcela mat..budem rada ked mi vivi vobec zoberu ☹

samkovi iste bude lepsie,chuda riadne ho to laplo..bodka kde su tie cary mary??

cica13
13. nov 2009

Bodecka neviem, dnes sa mi Adulka neozvala a nechcem ju otravovat, ked je chuda sama v robote...asi ma toho vela. ☹