Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bejbyna
14. nov 2009

Ahojte 🙂
My máme už upratané nachystané všetko na oslavu už sme boli aj vonku 40 minút 🙂 fajne sme sa prešli na každom kroku sme stretli nejakeho známeho/mu 😀 ale dobre bolo 🙂 Bibinka ešte spinušká v kočíku 🙂
stupid ak by si chcela prísť cez týždeň tak aj z velkáčmi naši maju chripkove 😝 😀

tatolu
14. nov 2009

Ahojte,
už som doma. Chlapi ešte strechu robia 😉
Do školy som stihla za 5 min. som tam bola a to som ešte na semafóroch stála 😝

U nás upratané ešte nie je 😔
Hádam sa do toho pustím, i keď upratovať, keď behajú dookola deti sa moc nedá 🤐. Stupid, ako to zvládaš? Myslím upratovať popri dvojkách a ešte aj tehu 😔

stupidq6
14. nov 2009

bejby zavolám v pondelok 😉
tatolu ja som to dnes vzdala čo som upratala oni rozhádzali 😀 ja kým upratujem tak sa hraju v izbe alebo s Nikou a Kubom takže sa dá ale dnes neviem čo im všetkým bolo som ich vyhodila von 😀

emily333
14. nov 2009

kuk zas asi nikto co ste isli vsetky volit? 😉

lekynka
14. nov 2009

To je dobre že máš Niku, určite ti veľa pomáha ...
Ja mám jedného čertíka, ale robí poriadky za štyroch ... 😀 😀 😀

lilu18
14. nov 2009

emnily..uz som odvolila 😀 a kuk sem a kuk do kuchyni a sups okupat malu ..potom si zapchajte usi nech nepocujete ten rev 😀

hasleerka
14. nov 2009

aj my sme sa dnes vyhriali na slniečku, aj periny som stihla vyvetrať a prezliecť ... bude sa fajne spinkať

lilu tak ako, dobre ste sa vykúpkali ... ja už mám Mišku vyčľapkanú ... a Zuzka zachvíľu príde od kámošky, tak potom aj ju

to boli všade krajské voľby???

lea335
14. nov 2009

Ahojte dnes som sa prihlasila ale citala som uz vase prispevky skor.Ma niekto taky problem ako my? Mam stvormesacnu dcerku. Pouzivame sice pampersky ale vzdy ked len trosku cikne chce sa prebalit lebo inac by ani nepapala a ani nezaspala. A tiez neviem ci ma take obdobie pri nas ( mne , starsej dcere , manzelovi ) je v pohode ked pride k nam niekto cudzi spusti plac. Vie mi niekto na to odpovedat? 🙂

tatolu
14. nov 2009

Lejka ahoj 😉
No moja maminka vždy vravela, že so bola taká ako píšeš. Teda, keď som sa pocikala, tak som plakala. Vravela, že keď sa na to pýtala, vraj si za to mohla sama, lebo od začiatku ma kontrolovala a ak som si čo iba cvrkla, tak mi menila plienku 😒. Neviem, či je to aj Tvoj prípad, teda prípad Tvojej malej 😀
A plače možno preto, že sa bojí cudzích. Chodieva k vám návšteva často?

hasleerka
14. nov 2009

tatolu ale ty ked si sa pocikala, tak si mala asi mokrú plienku, preto si ju chcela vymeniť ... ja poznám veľa detičiek čo sa cudzích boja ... nemyslím žeby na tom bolo niečo zlé ... moje babule mali len určité tipy ľudí ktorých sa báli

tatolu
14. nov 2009

No veď možno aj pamperska chladí, čo ja viem 😔
Ja tiež nevravím, že je niečo zlé na tom, že sa bojí. Iba som konštatovala, že to môže byť určitým strachom 🤐

hasleerka
14. nov 2009

tatolu nepíšem žeby si ty niečo zlé vravila, píšem tiež len svoju myšlienku ... ja som inak skúšala pampersku a mne to pripadá suché ... aspoň teda mojim to nikdy nevadilo

cica13
14. nov 2009

Sisi, tvoje starsie dvojky su narodene ako moj mladsi David 15.1....:)

Emily, aj ja som dnes robila brokolickovu polievku...🙂

tatolu
14. nov 2009

hasli jáj 😉 Mne to tiež síce pripadá suché, ale možno to malá cíti 🤐

No, u nás dnes varil mm, zeleninovú polievočku 😉

hasleerka
14. nov 2009

u nás bol dnes klasický vývar, len som nedala rezance ale pre zmenu som uvarila mušličky a fajne chutilo

tatolu
14. nov 2009

No Leika, iba vbehla a zas odišla 😔

hasleerka
14. nov 2009

no veď hádam ešte nakukne ... cica , tatolu a čo porábate???

cica13
14. nov 2009

Hasli, my sme na zahori, mama s Filipom si odskocili k maminmu bratovi, je tam aj sesternicin syn, aspon sa s Filipom zahraju, tatulo nieco majstruje na dvore a ja kvasim s Davidom vnutri, pozeram Skvely den...🙂

Cez den sme listie vyhrabavali a vyvazali dole do humna, ale zacal fukat hrozny vetrisko, ze mi to odfukavalo z furika...🙂

tatolu
14. nov 2009

No, ja som dala deti do postielok, dvojky ešte vyvádzajú a hrajú sa kukuk 😉 a Luky zaspal, len čo mi vrátil fľašku 😵 .
Dnes odišli chlapi od strechy, takže strecha je zakrytá. 😉 Už treba zatesniť boky, aby tam nenafúkal sneh a bud. rok kúpime tie palubové doštičky, obijeme a potom zamurujeme. No okná budeme tiež niekedy dávať, ale kedy a za čo, to ešte netuším ☹
Drahý sa pustil do robenia malého stola pre deti, lebo kým poskladám z poschodovej postele všetky stoličky na ktorých jedia, tak je krik, že kto bude sedeiť v ktorej. Máme vb druhy, takže takto budú sedieť všetky spolu a budú si tam môcť aj všetky naraz kresliť 😉
No idem vypnúť PC v izbe a uspať deti.

Možno ešte nakuknem z iného PC 😉

hasleerka
14. nov 2009

no tatolu tebe je ked máš doma viac PC ... máš aj v modrej streche fotky ako robíte postupne dom?

hasleerka
14. nov 2009

oj oj oj tu je dáka absencia ☹

lilu18
14. nov 2009

mala zaspala ale zase bol plac v kupelke..ako tak ju do sprchy dostanem a tam uz cely cas ..hlavu nie..vlasy nie mami ... ☹ ☹ ☹

hasleerka
14. nov 2009

a nezisťovala si že prečo???

renka9
autor
14. nov 2009

dobry vecer 😵

lilu, takze stale bojujete? 😒

hasleerka
14. nov 2009

ahoj renka, už máš veget, babule spinkajú?

emily333
14. nov 2009

renka uz dobojovali uz Vivka spi 😀 my sme boli volit aj sme sa tam zdrzali na gulasik kavicku a aj veternik som mala 😵 😵

hasleerka
14. nov 2009

no emily aké dobré voľby ste mali ... ja som nebola, ktovie či aj u nás tak núkali ... a podľa toho čo som zbadala v správach, vraj sa u nás kupovali hlasy, no mohla som aj zarobiť

renka9
autor
14. nov 2009

emily, ja viem ze vivka uz spi, ved som to citala 😝 😀 ....ale sa pytam, ci stale bojuju, cize stale ten problem u nich pretrvava

hasli, Angie teraz zaspala, a Kris spi u nasich, comu som nie moc rada, lebo ma strasny kasel, vcera kaslala takmer celu noc v kuse. Ale si to vydupala, tak ostala tam.

emily333
14. nov 2009

jej aj ja si viem vydupkat niekedy to co chcem. ake sme my baby sikovnee 😀 😀 😀

lilu18
14. nov 2009

veru bojujeme v kupelke teraz uz haji 😔 a jasne ze som sa pytala a odpoved je lebo nechceem ☹

emily ake dobre volby..nabuduce volim u vas 😀