Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
14. júl 2009

tak dobrú a idem aj ja zalahnúť k mafstory

emily333
15. júl 2009

dobre ranko 😉 my sme tiez pozerali kaju a aj sused dosiel na pokec doma ma len markizu a tak mu uz z nej harabka povedal.no jemu za zatial neoplati nic davat ked su vseti vonku.

iwusska
15. júl 2009

krasne slnecne ranko spachtosky 😵
emily ahoj 😉 tak ako sa ma palcek?

emily333
15. júl 2009

ahoj iwus no dufam ze ok poobede idem na kontrolu.boze zas sam budem dve hodky trcat ☹

cica13
15. júl 2009

krasne teple ranecko vsetkym modrym konikom...

Mama s krsnou isli dole do dzedziny do obchodu, zobrali aj cmucika, tak mam chvilku free...🙂)

Idem sa vklude najest a kaficko vypit.
Dnes bude urcite teplo, mam nervy, lebo MM zabudol maly bazenik v nasom aute, ked sme sem isli (isli sme sem na kamoskinom, bo mame spojkove oblozenie vydrate) a mohol sa cmucik cvachtat...:(

iwusska
15. júl 2009

cucis dobehni, my mame bazenik cerstvo vyumyvany a napusteny 😵 😵
emily drzim palce 🤐

hasleerka
15. júl 2009

jáj baby ako dobre s tými bazénikmi ... ja musím ešte čakať do piatku a potom sa už môže aj Miška kúpať, tak im tiež za barákom napustím bazénik, len to je na figu, že zase večer musím vyliať ☹

iwusska
15. júl 2009

hasli a na balkone sa ti neda?

emily333
15. júl 2009

nas bazenik je uz vypusteny na zahrade len ho treba doumyvat a uz nieje kto 😠 janko pomaha mm v dielni za nejaku financnu odmenu no aspon ma netaha do vody 😉

hasleerka
15. júl 2009

ani nie iwus, bo mám taký malý balkonik a bazén je dosť veľký, to by som in len vaničku mohla napustiť, lenže to by sa Zuzka už nevošla a to by bolo kriku ... ale ešte by som aj tak kvôli Miške nemohla, bo doberá ešte tie antb.

iwusska
15. júl 2009

tak treba Zuzke na meninky kupit bazenik ktory sa vam vopcha na balkonik a mozu sa clapkat obidve 😉

aadula
15. júl 2009

ahojte kočky 🙂
fuu to je hicung 😝 Sme boli niečo v potravinách pokúpiť, no máme dosť 😝 😝 Poobede keď sa Samúšik vyspinká, tak pôjdeme na kupko čo je tu pri LV ..sa to volá Margita Ilona..možno niekto pozná 🙂 Otec nám požičal autíčko, tak môžeme labzovať kým sa naše opraví 😵

aadula
15. júl 2009

cicuš napusti mu nejaký lavórik ..iste aj to sa mu bude rátať 😉

hasleerka
15. júl 2009

iwus to sa nedá, balkonik je malý, jedine žeby sme ho dáko roztiahli 😀 😀 😀

adula, kámoška tuším bola na tej margite s ilonou , tam sa dá aj ubytovať že?

aadula
15. júl 2009

hašli, dobrý nápad...v lete balkon roztiahnuť...a potom to bude rovno terasa a bude sa na ňom grilovať 😀 áno dá sa tam aj ubytovať ...síce je tam studená voda, ale keď sa takto od slniečka prehreje, tak je v pohode....a nepamätám sa, že by tam boli nejaké problémy čo sa týka výrusov

hasleerka
15. júl 2009

a ked je to kupko, tak ony nedávajú teplú vodu? ...

lilu18
15. júl 2009

ahojte//tiez bz sme sa kupkali a nie je kde?? ☹ tato do vecera robi,nie je auto aby sme sli na jazera a bazenik sa neda na balkon rozlozit//stale tam robia 😠

andreah70
15. júl 2009

ahojte aj ja chcem ísť na plaváreň!!!!!! 😀 , ale nemôžem svokrovci sú na dovolenke, tak máme firmu s mm nastarosti my dvaja, takže tu každý deň budeme musieť trčať od 7,00 - 18,30 😝 😝

babenky to boli časy keď som bola na MD, ja som s deckámi bola na plavke pečená varená 😀 išli sme ráno o 10,00 a vracali sme sa až neskoro poobede..........decká mi v pohode cez obed spali na deke pod dáždnikom aj dve hodiny, potom sa čvachtali vo vode.......teraz už s nimi chodím na plavku len ako "sponzor" 😀 😀 😀

emily333
15. júl 2009

tak babenky operacia nebude zas mi to dosadrovali lebo ono to nejak puklo 😀 a o tyzden zas na kontrolu

andreah70
15. júl 2009

emily to je super, že nebude.........keď ti to budú stále dosádrovávať zachvíľu tú ruku neunesieš 😀 😀 :

aadula
15. júl 2009

pred hodinou sme dorazili z kupka 😝 toto moje dieťa ma vie riadne vyšťaviť, pokiaľ sa iné deti pekne hrajú vo vode, tak on v nech chce chodiť, piť ju a podobné somariny..., ale vôbec sa nebál, aj do studenšej sme ho vzali a hrozne sa mu páčilo...len to chodenie za ním v tom teple bol úmor 😝

aadula
15. júl 2009

haloo halooo kde ste?? mm šiel do nočnej tak môžem koníkovať a vás tu niet 😨

cica13
15. júl 2009

aduli, dufam, ze si sa vycvachtala aj za mna, lebo my sme sa tu parili...:(

Ale teraz je vonku super chladnejsie, taky horsky vzduch...🙂

David uz spi a dole hraju clovece, ale mne sa vobec nic nechce, som z toho tepla a behania za Davidom K.O.

aadula
15. júl 2009

cicušík aspoň ty si ma nesklama a nakukla si 😀 😉 Jasné, že som..necítila si keď som do tej studenej vody vliezla? 😀 a behanie za malým som si aj ja užila...a teraz ledva zaspal ...toto teplo v týchto králikárňach je hrúza

cica13
15. júl 2009

David sa na dvore plackal aspon v kybli vody a behal bez plienky, Filip ho prskal vodnou pistolou.
Som ho teraz vecer osprsila vlaznou vodou, nech sa troska schladi...

aadula
15. júl 2009

mne sa nejak zle dýcha, toto som mala s dýchaním keď som bola tehotná a bolo teplo..teraz to mám asi z tých kík navyše 😝

cica13
15. júl 2009

Aduli, hod si vlaznu sprchu, schladis sa trochu...

lilu18
15. júl 2009

😲

aadula
15. júl 2009

ide ma šľahnúť..tí blbci v T-mobile... Paťke poslali sms, že jej aktivovali rooming a že ak ho chce deaktivovať má zavolať na jedno číslo...a tam mi v kuse rozprávať...ak chcete toto..stlačte 1 ak toto stlačte 2 ...atď...a už som to 2x skúšala a ešte som sa neprepracovala k deakt. 😠 to sú takí blbci...načo to aktivujú..však vedia, že aj kopec detí používa telefony.... dúfam, že to nie je spoplatnená tá aktivácia, snáď sa k tomu ráno prepracujem

lilu18
15. júl 2009

docitane//adulka joj zavidim mz sme sa smazili doma a ten t/mob.mam aj ja sluzba je zdarma ale aj prichadz.aj odch.hovory platis