Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
16. júl 2009

😀 😀 🤐

renka9
autor
16. júl 2009

iwi, to tie posledne deti su take lenive 😀
my uz pampers nemame, ale sama sa nezobudi na cikanie, aj sa pocikava, ked sa nestihnem zobudit 😝
vcera som jej akurat dohovarala, ze ked sa bude docikavat v noci, tak jej pojdem do tesca kupit pampers...bolo jej z toho do placu. Kristinka bola tiez sikovnejsia v tomto...

naskaj mam poobednuuuuu 😝 😝 😝
a zajtra opat 12-tku 😝 😝 😝

ale v sobotu ideme do ZOO Lesna, uz sa tesiiiime 🙂

iwusska
16. júl 2009

reni mne sa zda ze som ja lenivejsia 😀 😀 lebo mne tie pampersky vobec neboli na pritaz 😀 ale sa vytesujem ze sme to na prvy x takto zvladli, uvidim ako to bude pokracovat...ale problem je v tom ze mala tie pamperky chce, rano sa rozplakala ze som jej ju nedala 😠 😀
nech ti to v tej praci rychlo ubieha a v zoo pekne zazitky, potom nam zreferujes ako bolo 😉

renka9
autor
16. júl 2009

iwi...no, ja som to nechcela tak povedat 😀 😀 , prezradit , ze je to v nas 😀 🤐
pri Kristinke som chcela, aby skoro behala, aby skoro rozpravala, aby nemala hned plienky...
pri Angelike som si to viac vychutnavala....
ked si Angelika 5 mesacna sama sadla, tak jej hovorim, lez, ty este namozes sediet, ja chcem aby si bola babo 😀 😀 😀
viac som si to vychutnavala, lebo som zistila ze ako nam strasne rychlo rastuuuuuu 😅

a co je, kde ste vsetky???? 😨

iwusska
16. júl 2009

reni presne si to vystihla 😀 😀 ja ju mam stale za babatko a ona to uz je hotova slecna 😵 😵
no neviem kde sa vsetky baby tulaju 😨 😨 my dnes ideme po tie nase do Tatier, su tam od mi. piatka tak sa tesim

aadula
16. júl 2009

ahojte, máte pravdu..aj Paťka bola šikovnejšia ako Samko...ale pampersky sú pohodlnejšie...malá ešte veru aj látkové často mala 😝
dnešná noc bola hrozná, neskutočné teplo, potom bola búrka, tak sa vzduch trošku vylepšil, ale dnes zas horor 😝 hicuuuuung..S Paťkou som bola u kožnej jej, jej mrazila znova bradavičky dve, tak dnes sa nemôže kúpať.

Reni, tie 12ky ti nezávidím...máte aspoň klímu?

hasleerka
16. júl 2009

ahojte kočendy ... tak to že sú tie druhé lenivejšie môžem potvrdiť aj ja ... Zuzka už tiež o takomto čase v noci plienka nemala a Miška zvesela ... už som ju aj skúšala odnaúčať, ale sa nepodarilo, tak pampersujeme aj my

hurá my ideme zajtra na kupko 🙂 🙂 🙂

lilu18
16. júl 2009

ahojte//haslerka vezmi aj nas 😀

iwus//supeer/misenka je sikulka,neboj,uz sama povie ze plienku ee,zisti ze je bez lepsie

reni//dufam ze brnknes ked pojdes ku nam na jazera 😎 autom je tam super cesta ale s kocikom peso//ee 😒 tie 12//ky fuuha,nezavidim v tomto teple

lilu18
16. júl 2009

a este ,vivi ma plienku aj na noc aj poobede,ale vobec ma to ne...ved pride aj ze bude bez///snad 😀

iwusska
16. júl 2009

lilusik ale ved Vivi uz bola cez den bez pamperky nie? myslim pocas buvania

lilu18
16. júl 2009

len asi 2x a potom sa mi budila ye jej to uslo,takye ma plienku

lilu18
16. júl 2009

a vysvetlujem jej ze na buvanie jej tereyka//babo pozicia 😀

aadula
16. júl 2009

jej iwuš a som zabudla, že na ten chelbík od teba sa už tešííím 😉 ..len kedy my na Oravu vycestujeme 😝 to skôr prídete vy na dolniaky 😀

lilu, tiež si nejak až takú hlavu nerobím, že malý nechce cikať do nočníka, hádam raz to príde a bude sa pýtať sám... niekedy sa nám podarí cvrknúť...ale nemám chuť v kuse ho sledovať či už cik či nie cik 😀

aadula
16. júl 2009

hašli a Zuzka je už fit? Mne samino teraz zaspl..najnovšie zaspáva v hojdačke..a musela som ho do obyvky dať spať bo v spálni máme hrozitánsky teplo 😝

lilu18
16. júl 2009

ahoj adulka//az od 2r.zacni,skor sa neoplati 😀 a kedy mate ten vas jarmok?

andreah70
16. júl 2009

ahojte, že by som sa aj ja pridala k načatej téme..... 😀 😀 😀 .tak moji sú už bez plienok aj cez deň, aj v noci 😀 😀 😀

lilu18
16. júl 2009

andy// 😀 😀 😀

lilu18
16. júl 2009

haslerka asi ste uz fit ked idete na kupko 🤐 a kde si zmizla?

aadula
16. júl 2009

andy 😀 😀 😀 😀 to fakt sú bez? 😀 😀

lilu okolo 20.10. to býva 😉

som zbehla do obchodu a stretla som spolužiačku čo žije v Prahe, teraz je tu u rodičov..joj dobre padlo trošku poklábosiť

cica13
16. júl 2009

ahojte, David mi teraz zaspal, tak som vas precitala trosku.

Ivi, Misenke velke cmuk za noc bez plienky, ved uz je velka slecna, ked dostala malovatka...🙂)

No ja to moje druhe dieta nemozem porovnavat, lebo to je uplne ina kapitola...:((

emily333
16. júl 2009

awojte tak moje dieta zajtra cestuje do ciech bola som kupit listok na bus a kedže ma čipovu katru tak mu dali 20percent zlavu no a prideme domou a karta nikde uz nevladzem ani kricat joj ma ide porazit 😠 😠

zuzadlo
16. júl 2009

halooooooooooooooo, je tu niekto? 🙂

emily333
16. júl 2009

ahoj zuzii 😉

zuzadlo
16. júl 2009

ahoj moja,nasli radcove,nasli cipovu kartu? 😀

emily333
16. júl 2009

nee nenasli zavarala som karfiol

zuzadlo
16. júl 2009

no ten uz mam zavareny 🙂

emily333
16. júl 2009

ty si sikulka o tom niet pochyb 😉

zuzadlo
16. júl 2009

no ale divim sa tebe, ze so sadrou este aj zavaras 😉

emily333
16. júl 2009

no mam aj pomocnika zatial a este mam 2prsty volnee 😀

zuzadlo
16. júl 2009

inak jankovi,peknu dovolenku v cechach 😉