Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
25. júl 2009

adi toto je ono, aby si mala prehľad http://www.pixmania.sk/sk/sk/2725021/art/philip...

lilu18
25. júl 2009

adul//pochopila si spravne ..no uy ma andy predbehla 😀

aadula
25. júl 2009

ďakujem kočky ...takže akoby taký notebook ..teda tak mi to pripadá..fakt som o tom ešte nepočula a nevidela som to...ale je to dobrý nápad na nejaký vianočný darček prebars 🙂

lilu ja mám tiež reeboky 🙂 bielo modré...a na parádu sú tiež fajn 🙂

lilu18
25. júl 2009

andy/a nevadi ze je taka mala obrazovka//teda to jedine ma odradzalo od kupy 🤐

hasleerka
25. júl 2009

lilu dala si dobrý nápad s varením ... už som veru dávno nerobila ... andy aké veľké máte to prenosné dvd, bo som ho chcela aj ja babám až sa zbytočne neničí pc

hasleerka
25. júl 2009

andy tých 23 cm je dlžka priečne či ako ... je tam aj tv

lilu18
25. júl 2009

hasler tusim je tam 18 /ka uhlopriecka

adul//aj mm ma take iste len bez kvietkov 😀

aadula
25. júl 2009

lilu 😀 mala si aj jemu s kvietkami 😀

lilu18
25. júl 2009

no tak to by ma niekam poslal 😀 on si neda ani ruzovu koselu ci triko 😀

andreah70
25. júl 2009

hasli bola som ho odmerať my máme obrazovku 18 x 12 cm a ten čo máme my tam sú aj hry aj tv

hasleerka
25. júl 2009

lilu tak to ani môj by si nedal ružovú ... 18 cm, nie je to dosť málo

lilu18
25. júl 2009

som slubila cice ze ju na kazdej str.pozdravime//tak AHOOOOJ cicus..dnes aj keby sme priamo pred vchodom u vas stali nemohla by som kuk 😀 ale neboj najdem si cas //cmuk 😲

aadula
25. júl 2009

lilu moj nechce ani polokošelu 😝

Moj je taký, že sám si nič neodíde kúpiť, sem tam sa vyberiem spolu mooooc málokedy..keď mu niečo kúpim, je tak, že napr si ti aj rok nedá, že také nechce...a na ďalší rok to začne nosiť..a dobre že sa to nestane jeho obľúbenou vecou 😀 😀 a keď niečo hľadá v skrini...ako minule...tak začne..."neviem kde mám to tielko..vieš to..a to... a pozerá to tej skrine a nie že by prehrabal trošku rukami a popozeral kde je...to samozrejme musím nabehnúť a za dve sekundy to čo hľadá nájdem..to ma ide rachnúť 😝 😝 😝

lilu18
25. júl 2009

hasler.ved preto sa pytam andy ci sa dobre pozera//tiez sa mi 18 zda malo 😨

lilu18
25. júl 2009

adulka//teda ..nie su nasi muzi pribuzny//uplne akoby si o mm pisala 😀 😀 😀

aadula
25. júl 2009

lilu...oni sú asi všetci z toho Marsu 😀 😀 😀

aadula
25. júl 2009

dobru noc..ja to asi balím 😉 dobre sa vyspinkajte, schladilo sa nám, tak sa lepšie bude snívať 😵

hasleerka
25. júl 2009

no andy za tú cenu ešteže sú aj hry ... a na tv potrebuješ aj kábel, či chytíte niečo ... a väčšie nie sú, to by sa asi zle dívalo, aj ked u nás niekedy je tá telka len ako zvuková kulisa

baby no môj ani nehladá, ten sa rovno pýta čo si má obliecť ... a vytočí ked povie že nemá čo a skrina plná vecí

lilu18
25. júl 2009

ved ja mu daam marsu... 😀 😀 ked navrieskam aj na zem rovnymi nohami pristane 😀

hasleerka
25. júl 2009

adulka škoda že už ideš tak dobrú ... ja tu tiež asi dlho nebudem bo mm si myslí že dnes bude tutu-mutu 😀

lilu18
25. júl 2009

adulka//dobru 😲 😔

andreah70
25. júl 2009

hasli my máme tento, ale my ho moc nevyužívame ako tv, kupovali sme ho hlavne kvoli dovolenkám, chate, chalupe, lebo tam nič moc nechytíme a decká aspoň môžu pozerať filmy http://www.biga.sk/prenosne-dvd/sencor-spv-7707...

hasleerka
25. júl 2009

sused má sencor ,ale kočky tu spomínali v jednej diskusii že nie je moc dobrý ... inak ja by som ho brala do kuchyne ked varím ... a doma čosi na nom bez káblovky chytíte

andreah70
25. júl 2009

hasli ale tam sa dá normálne napojiť káblovka a chytime na ňom všetko, my sme mali predtým Sony, ale sa nám tesne pred dovolenkou pokazil a oprava by bola stála 100 € tak sme radšej kúpili nový /hľadala som čo najlacnejší/ zatiaľ funguje

hasleerka
25. júl 2009

andy viem že na káblovku to idem, len sa my nechce tie káble do kuchyne ťahať, preto zisťujem

lilu18
25. júl 2009

my to mame hlavne do auta a na dovcu pre malu 😀

andreah70
25. júl 2009

aha už som pochopila no skúšali sme aj tak a u nás išla STV 1, STV 2, Markíza, Joj a tušim aj Nova už nepamätám ale to závisí od signálu, keď ho mal domino u mňa v robote keď bol chorý tak tam ledva chytil Joj a Stv 1

hasleerka
25. júl 2009

a si s tým sencorom spokojná ... lilu vy ste kúpili akú značku

hasleerka
25. júl 2009

no neviem či by ho Ježiško už popredu nedoniesol ... ale to deťom asi nevysvetlím že?

andreah70
25. júl 2009

hasli ja to nepozerám a decká si nesťažujú 😀