Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

netmona
24. aug 2009

jaj zuz,,ja som mala na 2 s chovania,,lebo sme s chlapcami hádzali peťkorunačku do ruskej hviezdy na nástenke 😝

zuzadlo
24. aug 2009

no pekne,ale myslim, ze kazda z nas nieco povyvadzala 🙂

netmona
24. aug 2009

zuz,,tak to asi áno,,ja len dúfam že, môj bobak bude dobre vychovaný a nebude ľahkomyselný ako poniktorá naša "mládež"

zuzadlo
24. aug 2009

netmona, tak v to verime asi kazda z nas 😉

netmona
24. aug 2009

zuz,,kde su všetké? šli asi spať poslušne k manželíkom 😵

hasleerka
24. aug 2009

ja som tu len nestíham, bo ešte píšem s kámoškou na azete ...

zuzadlo
24. aug 2009

no ja sa lucim hviezdy,idem pobalit erika do bodikov,tak papa

hasleerka
24. aug 2009

zuzi a čo sú bodíky???

emily333
25. aug 2009

dobre ranko pukany 😵

andreah70
25. aug 2009

ahojte 🙂 nikde nikoho 😕

bodka13
25. aug 2009

pekný slnečný dník 🙂

vítam novú členku 😉 v klube krásavíc 😵 😵 😵

emily333
25. aug 2009

kuk ja dnes beham z kosackou po dvore tak som na vas prisla kuk 😵

lilu18
25. aug 2009

ahojte..tak aj ja vitam novu tvar 🙂

janbari
25. aug 2009

ahoj baby.....tak som tu opäť, včera som tu bola prvý krát a tak ste ma upútali, že som nazad....
a ďakujem všetkým dievčatám, ktoré ma privítali....ste milé 😉

lilu18
25. aug 2009

ahoj...sice som na odchode,ale vidim ze mas 3r syna. Ideme gratulovat k 3 rokom kamoskinmu synovi.Nevies co takemu drobcovi kupit??co potesi?/

lilu18
25. aug 2009

emily..ty sa nezdas sa tam pripalis 😀 a bociana odplasis 😀

janbari
25. aug 2009

môjmu sme kúpili na 3 roky knihu o autách....On totiž už v Dvoch rokoch poznal úplne všetky značky áut...
Predavačka len krútila hlavou, že beriem pre takého malého dospelácku encyklopédiu áut.

....a s tou knihou dodnes chodí aj spať.... 🙂

lilu18
25. aug 2009

uuuf,len taka encyklopedia je dost draha..si myslim ☹ a kamoska nie je rodina ...nieco lacnejsie by som chcela,to len aby sme nesli s prazdnymi rukami............

janbari
25. aug 2009

nie, tá bola v akcii....stále 5€, čo si myslím, že je celkom fajn.....ale môžeš aj iné knihy pozrieť. V kníhkupectvách je neskutočný výber.......

lilu18
25. aug 2009

..na objasnenie..sa pozname len z detskeho ihriska a ten jej ma vivi velmi rad 😀 mozno taka detska laska.Hned ako sa stretnu uz ju objima a pusinky dava.. 😀 a vivi tiez

lilu18
25. aug 2009

faakt?? tak 5 je super cena.Tusim tam kuk ,mozno budem mat stastie tiez na akciu

hasleerka
25. aug 2009

ja vás len rýchlo kuk a idem búvať s Miškou ... lilu neviem či ti neradím neskoro, ja som kupovala 3r,chlapcovi človeče nezlob sa také s obrázkami, ked ešte nevedia počítať ... deti sa to rady hrajú

lilu18
25. aug 2009

hasler...mi zdrhaas??...neradis neskoro,az bud.tzy.ma oslavu

lilu18
25. aug 2009

sa mi zamenili pismenka 😀 😀 😀 tyzden tam malo byt 😀 asi tiez idem haji

bodka13
25. aug 2009

...my obedujeme tak len malý kuk som sem hodila 😵 😵

ahoj lilu 🙂 ...a keby si mu nejakú omaľovánku s farbičkami kúpila?...alebo bublifuk a kriedy na chodník,aspoň našich to vždy zaujalo 😉

janbari...popíš niečo viac o sebe 😉 ...Miško už ide do druhej?...odkiaľ si 😕

emily...už si dobehala 😕 čo ťa kosačka naháňala 😀 😀 😀

aadula
25. aug 2009

bodečkaaaa tak o dve hodinky sa možno uvidíme ..malý ešte spinká, ale o chvíľku ho zobudím 😉

bodka13
25. aug 2009

😵 😵 😵 sa teším adulka 😵 😵 😵 ...prečo možno 😕
...ktorá ešte stíha dobehnúť do NR je vítaná 😉 🙂

aadula
25. aug 2009

som sa aj pozdraviť zabudla

ahojte 🙂

ja mám tiež vždy problém čo komu kúpiť...ale Saminovi sme včera kúpili k meninám fúrik 😀 keby ste ho videli ako s ním behá ..podarený je...ale nesmieme do neho nič naložiť 😀

aadula
25. aug 2009

bodečka...prídeme..len neviem či tam budeme presne...idem budiť drobca...len tak jemne..začnem pobehovať v spálni 🙂 a baliť čo je potrebné.... plienky a druhé oblečko ..pre istotu 😉

bodka13
25. aug 2009

to neva,veď to nemusí byť na sekundu presne 😀 😀 😀 ...my pôjdeme tak aby sme tam okolo 15 boli 😉

aj David dostal na nejaký sviatok fúrik 😀 😀 😀 lebo stále bral susedinej malej a bola bitka veliká 😀 😀 😀 ...ale on fúrikoval plyšákov