Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
2. sep 2009

jej babuľky ale to tí vaši drobčekovia ťažko prežívajú ☹

ja som prišla z roboty domov a Dominik leží že ho bolí hlava .........zmerám mu teplotu a 38,5 tak neviem či bude chorí, alebo alergia na školu 😒

emily333
2. sep 2009

andy mechcem strasit ale asi bude chorenky ☹ no vieš kratke prazdniny 😀

andreah70
2. sep 2009

veru emily krátke prázdniny 😀 ale on ich mal o dva týždne dlhšie však na dovče sme boli v júni........ale teplotu má stále tak asi niečo na neho lezie ☹

zuzadlo
2. sep 2009

halo hviezdy,som tuuuuuuuuuuuu 😉

zuzadlo
2. sep 2009

musim sa priznat,ze som necitala,ale mam akyusi blbu naladu,od vcera mi mm vycita aj cislo topanok ☹

emily333
2. sep 2009

ahoj zuzi 😉 no im niekedy riadne hrabe tym chlapom ni si z toho nerob 🙂 .ja som tu na skok svoj laptop som dala mm neh cita sport a uz aj janko je doma a o hvilku stade vysackuje 😠

zuzadlo
2. sep 2009

emily to mas pravdu,ale strasne ma to stve,vykrikuje mi, ze ho podvadzam a podobne nezmysly,tak som mu povedala,ze ked to spravim, trak ma k tomu dozenie on a aj sa to dozvie ako prvy a bol vybaveny,som asi svina,ale inu moznost som nevidela

aadula
2. sep 2009

mne malý zabuvinkal...ale má takú vyštípanú riťušku...a to ešte ani v jasliach nebol...poobede sa mu nejak začervenala...ale veľmi málo dnes pil, tak neviem či to môže byť z toho ... tak poobede sa toľko namrnkal... Boli sme vonku a jedno dievčatko prinieslo kočík..hneď som hovorila, že Samko ho začne okupovať..tak aj bolo..ale on behá hore dole ..nie po chodníku, ale krížom cez trávnik 😝 , tak sme s revom šli domov... doma mu mm vybral dva Paťkyne kočíky 😀 jeden taký pletený akoby hlboký a druhú takú buginku našiel 😀 , keby ste ho videli s akou radosť behal po byte 😀 😀

emily333
2. sep 2009

vau ta to uz musi byt vazne ked daco take vikrikuje 😠 😠 ale urcite ho to prejde a nema chvataka?

aadula
2. sep 2009

zuzi, tak toto nemám rada..také reči 😠 a bacha..väčšinou keď chlapi také vykrikujú býva to opačne...pekne mu pristrihni krídelká 😉

andreah70
2. sep 2009

veru zuzi to by aj mňa riadne nas........., také reči 😠
adi Samko mal byť asi dievčatko 😀 ..........neboj vyrastie s toho aj u nás boli obľúbené hračky bábiky autá som takmer nekupovala a teraz na nete len autá a motorky obdivuje...........teda o tom viem možno aj niečo iné 😀

aadula
2. sep 2009

andrejka my sme Paťke autá kupovali, bábiky ju vôbec nezaujímali..a malému kočíky 😝 otočené na hlavu 😀

aadula
2. sep 2009

pozerali ste včera ten seriál odsúdené? normálne mi bolo tej ženy ľúto ☹

andreah70
2. sep 2009

adi ja som to pozerala a dosť ma to zaujalo, tušim to bude ďalší obľúbený seriál

zuzadlo
2. sep 2009

adulik vdaka,uz som mu nasla dve sms a povedala som mu to a dokonca som aj volala na jedno cislo ,potom sa priznal

aadula
2. sep 2009

andy, ktovie či je to naozaj až také hrozné v tých väzniciach 😖

zizi, zas to môžu byť len nejaké kolegyne 😉

emily333
2. sep 2009

no my kukame modre z neba a mm zahlasil ze uz nechce ist do posty pre teba ale do modreho z neba tak som mu povedala co tam chce robit ze uz je zenatyyyy 😀 prave ukazovali mladomanzzelov z Humenneho 😵

zuzadlo
2. sep 2009

aduli,praveze to boli kolegyne a dve 😠

aadula
2. sep 2009

emily, mám to aj ja zapnuté..bola pekná nevesta 🙂

zuzadlo
2. sep 2009

tak sa s vami lucim a idem niekam sa zasit ☹ ,svagor pri tv a mm puta pc 😠 tak dobru nocku

lilu18
2. sep 2009

zuzi este nieeeee ... ☹

lilu18
2. sep 2009

kocky my sme dnes tiez prezivali MS 😀 sme poobede sli oproti vivkinej naj kamoske,ze ako prezila prvy den a ona s maminou v ms na dvore a nie a nie domov 😀 normalne plakala ze chce ostat v ms. Vivka k nej chcela ze neplac a ona chod prec,nechcem ta....uz ma inu kamosku.Tak aj Vivi z revom za mno ze ju Sofi nechce ☹ 😵 A potom mi v placi hovori..nemam kamoskuuu ☹ chcem do skolkyyy...a revala ze nemoze do MS..horor

lilu18
2. sep 2009

andy//ako teplota??klesla? 😕

adulka,odlozim ti kocik po vivi co ma pre babiky?? 😀

andreah70
2. sep 2009

lilu zatiaľ neklesla dala som mu ibalgín a strepsils začal si sťažovať na hrdlo uvidím ráno čo sa s toho vykľuje

bodka13
2. sep 2009

😕 čo to toto?...už máme prvého školského pacienta?

ahojte mamulienky 🙂

aadula
2. sep 2009

lilu, ty jej nechceš dopriať MS 😀 , možno by si ju mala skúsiť nosiť na doobedie..to by ti aj materská mala ostať a jej by sa rátalo 😉

lilu18
2. sep 2009

andy 😖 chuda snad zaberie.. 😲 😲 😲

adulka.. 😀 vivi by tam aj isla a ostala ale nie je miesto 😢 nedovolia mi ju tam mat

andreah70
2. sep 2009

bodka chce si predlžiť prázdniny 😀
kočky predstavte si zopakujem si ruštinu Dominovi dali k AJ ako druhý jazyk RJ 😀 to bude zábava gavariť pa rusky 😀

lilu18
2. sep 2009

jej andy si rj zopakujeme aj my 😀

netmona
2. sep 2009

jaj,,zas ,,,modré z neba,,zas revem,,,booooooooože, , na dnes už stačilo 🙂