Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
19. jún 2009

ahojte mamulienky 🙂

hlásim že od 2:30 do 3:30 sme nespali - oproti v baaku sa niečo dialo,bolo tam kopu hasičov a policajtov...Maťko hovoril že počul zvuk ako keď sa púšťajú silvestrovské ráchačky...z balkóna sa mi zdá že je tam zhorené auto...musím ísť bližšie,lebo do diaľky nevidím 😀 😀 😀
....ráno sme zaspali,ale školu sme stihli,potom ma naštvali z roboty 😠 😠 😠 -popíšem neskôr a zaklincoval to Dadko keď došiel s rukami od krvi-zase sa mu pustila z nosa krv ☹ ...tečie mu dosť často/asi 2-3x za týždeň
...baby mne sa zdá Dado stále taký teplučký,sála z neho teplo...ale teplotu som nenamerala,alebo to tam nedrží dobre...musím si ho posadiť na kolená a pridržať mu ruku 😒

musíme utekať do obchodu 😉 ...nemáme čo jesť a ni čo variť 😀 😀 😀

andy...keby som ťa už nestihla tak peknú dovolenku a oddychuj 🤐 🤐 🤐

iwusska
19. jún 2009

čafte klábosníčky 😀 mi to trvalo kým som vás dočítala 😀 😀
andy želám ti krásnu dovolenku a šťastne sa nám vráť, budeme čakať na zážitky 😵

marcela79
19. jún 2009

Hašli, celý príspevok, lebo to bolo založené pod mojím menom... 😠 Čo ideš dnes robiť? Bodka, to ti nezávidím - takú noc...

hasleerka
19. jún 2009

bodka pekný začiatok dna ... nebude mať dado čosi s cievkami v nose, kolegovi sa tak stál púšťala krv ... aj seba počaruj, nech sa rýchlo vyzdravíte

fíha baby mm prevrátil pekne palacinku, ani sa neprichytila, no supriš frajer

macka bola som v tom fore, veru to tam nieje

andreah70
19. jún 2009

kočky všetkým vám moc ďakujem 🤐 🤐 🤐 a lúčim sa prídem až júli 😀 😀
a nezáhaľajte tu, aby som potom mala čo čítať 😀 😀

cica13
19. jún 2009

Andy ahooooooooj.....peknu dovolenecku a uzite si more........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Bodecka....cary, mary , fukotary, nech je Dadko stale zdravy..... 🙂 🙂 🙂 🙂

netmona
19. jún 2009

ahojte,,,no bodka,,tak zlá noc,,,
andy,,,nech mate slnečno na dovolenke
cica,,aj mne dačo pričaruj 🙂

tatolu
19. jún 2009

Ahojte, u nás sa robí haruľa a placerka 😉
Teda, drahý si všetko prichystal tak, aby keď príde svokra, aby sa točil okolo hrncov. Dovtedy sedel za PC a hral sa nejakú vojnovú hru.
No zas zistí svokra, že má lenivú nevestu, lebo teraz som pri PC a 😔 😀

netmona
19. jún 2009

tatolu,,,tak to je mužska taktika,,, 😕

cica13
19. jún 2009

tatolu....co je placerka....? 😕 😕 😕

Mas prespekulovaneho muzika.... 😀 😀 😀

lilu18
19. jún 2009

ahojte cicusky--obedujem strudlu 😀 date si

cica13
19. jún 2009

Lilusik...hod..dam si ku kavu, ja som prave natlacila do seba cerveny melon a fialkove hrozeeenko.... 😝 😝 😝

lilu18
19. jún 2009

cicus--chytaaaaj--a mne melon 😀

lilu18
19. jún 2009

bodka-- 😒 tazka noc ☹ a ako je malemu?,lepsie..cmuk pre zdravie 😲

lilu18
19. jún 2009

niktooo?? ☹ dobre teda,prehovorili ste ma,idem robit nieco uzitocne 😀 riad umyt 😀

babacik
19. jún 2009

ja som nova ale rada bi som sa k vam zaradila

aadula
19. jún 2009

tak my sme domaaa..boli sme na krytej plavárni..Samino najskôr robil krik, ale potom zas z vody nechcel ísť 😀 ja som sa trošku slnila na teraske ...ale fakt len chvíľku..trošku ma opálilo 🙂

aadula
19. jún 2009

u nás budú špagety...Paťka má prísť domov a tie miluje..tak kto by jej nevyhovel keď tak dlho nebola doma...už sa na ňu tešíííím 😵

cica13
19. jún 2009

Aduli...ale uz zasa zacne bitka o PC... 😀 😀 😀

aadula
19. jún 2009

cicuš ani nie...skôr cez prázdniny keď jej bude dlho...ale dnes sa mi na tej plavárni zapáčilo..tak v lete tam budeme chodiť som sa rozhodla 😉

cica13
19. jún 2009

nebolo tam vela ludi?

bodka13
19. jún 2009

čafte 🙂 ...ďakujem za poľutovanie 😉 🤐 🤐 🤐
...v noci zhoreli dve autá- audi A4 a ešte jedno sa chytilo,že vraj úmyselne podpálené - našla som to na bleskovkách

...Davidko má slabé cievky,teraz asi po tej chorobe "soplovo-alergickej"viac oslabené...už mu to vypaľovali 😢 ☹ ...asi ho to bolelo,lebo chytil taký záchvat plaču,že sme ho museli rozdýchavať ešte 10min na chodbe(on začne kašľať a nemôže sa nadýchnuť,akoby mal astmatický záchvat 😕 )
...krpcovi je dobre,on to už pomaly(myslím zastavenie krvácania z nosa) zvláda sám...môj hrdina 🤐 🤐 🤐

😉 cicuš... a melónik bol mňam?...my sme minul kúpili v Kauf-vyzeral dobre ale bol blééé 😝

tatolu...aj môj svokor umýva okná vtedy keď chodia všetky susedy z obchodu 😀 😀 😀 ...a svokre ho všetky závidia 😀

aaduli...tak Saminko sa vyčvachtal,a on ťa pustil slniť 😀 😀 😀

cica13
19. jún 2009

Bodecka....melonik som kupila u nas na trhu, predavaju tam domace...madari tam chodia snad vsetko predavat a bol sladucky.....mnaaaaaam....
Davidkovi cmuk a nech uz tie cievky neposlusne posluchaju.... 🤐 🤐 🤐

aadula
19. jún 2009

ciica nie skoro nikto..doobeda je tam teraz ešte fajn...kým nie sú prázdniny 🙂

hašli ... dnes mám takú v pohode náladu..len už sa mojej Paťky neviem dočkať..mam takú nervozu žaludočnú...asi mi už dosť chýba 🙂

bodečka...Paťka mi mala toto s nosom tiež ...od nejakých 5 rokov tuším ...plus mínus rok...jej to leptali viac krát dušíkom..aj teraz sa jej sem tam pustí krv..ale je to omnoho lepšie ako kedysi ..aj keď má nádchu, tak jej kupujem len také slabé kvapky..tiež má tie cievky slabšie 🙂

bodka13
19. jún 2009

aj Dadovi sa to začalo okolo 5 roku,no teraz je to nejako často 😒 ...nemajú nato vplyv aj zmeny počasia?

hašler...a nie je tá palacinka na plafóne? 😀 😀 😀

cicuš...a čo hovoríš na to teplo čo sa mi zdá že sála z Davidka? 😕 ...nebýva naobliekaný
on stále kašle...vôbec mu tie lieky nepomohli...je to ako z hrnca,nie vykašliavací ☹ ...poraďte čo s tým

iwusska
19. jún 2009

bodka my máme to isté s noštekom ako vy, s Natálkou a začala aj Mišenka....ale Natalka sa na to leptanie vždy teší, pán dr. je fešák a vie to s babami 😀 😀 😀 😀 je to moj kamoš, ale Mišenka ešte nebola, ale ak bude treba tak aj s ňou pojdem...aspoň pre nás to nie je nič hrozné, trošku ju pošteklí v nošteku a potom asi 10x kýchne 😀 a máme pol roka pokoj
babacik vitaj a napíš niečo o sebe 😉

iwusska
19. jún 2009

bodka a zmerala si mu teplotu?

bodka13
19. jún 2009

merala iwi,a nemá-alebo je iba mierne zvýšená do 37,5...asi mu ju skúsim zmerať častejšie 😒
...to leptanie nepáli/neštípe 😕 ...Dado sa stále uhýňal - myslela som že to bolí,keď mi dr. hneď pri vstupe do ambulencie kázal posadiť si ho na kolená a držať,a potom mu hovoril že by ho mohol popáliť inde keď sa bude mykať 😕

bodka13
19. jún 2009

cicuš...chytám 😀 ...stojím v okne smer Ba,ruky natrčené a ty furt ništ 😀 😀 😀 ...hoď kúsok toho melónu 😀

emily333
19. jún 2009

ahojte konecne som doma 😉 dnes sme zas oslavovali susedka mala vcera narodky tak sme sa zas hostili 😝 dnes na vecer som sa dohodla z kamoskou ze berieme auta a ideme na siravu lebo uz v nedelu odchadzaju do talianska do prace ☹