Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

netmona
21. sep 2009

idem si hodiť pyžam a dufam že , nezaspím pri telke 😎

bodka13
21. sep 2009

dievčence idem ja do kresielka 😔 a potom v polospánku pod paplónik 😀

dobrú nôcku 🙂

netmona
21. sep 2009

ved to ,,ani do roboty ešte nechodím a musí vstavať ,,či na MD či v škôlke či doma ,,mama mia furt vstavať,,,che cazzo la vita,,,amen

netmona
21. sep 2009

tak dobrú,...

emily333
21. sep 2009

ta ty asi neprestanes z tymi vlugarizmami 😠 na dobru noc sa krajsie praje 😉

emily333
22. sep 2009

dobre ranko 😉 Haslerke vsetko najlepsie a najkrajsie k narodeninam a este krasne vyrocie 😵

andreah70
22. sep 2009

dobré ránko
Hasli všetko najlepšie, pevné zdravie a veľa, veľa šťastia a rodinnej pohody 🙂 ..........krásne výročie 🙂

iwusska
22. sep 2009

dobre ranko
hasli tak aj ja ti prajem vsetko najlepsie, najkrajsie ale hlavne vela lasocky a aj tych euracikov nech je podstatne viac cmuuuuuuuk

netmona
22. sep 2009

ahojte,,,,tak aj ja sa pripájem

hasli,,,všetko Naj Naj Naj ti želám 🙂

netmona
22. sep 2009

no dens je zase pekne, tak aspon dáke okno umyť, asi an dačo uvariť a tak ,,ale aj tak pekný den bude 😵

tatolu
22. sep 2009

Netmota, a Ty nevieš, že keď svieti slniečko, okno sa neumýva 😕 . Sú vtedy šmuhy 😉
Ale ja som tiež minule umývala, keď slniečko svietilo. Využila som to, že som si povedala nahlas svoj názor a tatik zobral deti von 😀
Tak práčka mi dopiera, polievočka už tiež bude hotová. Teraz iba zemiačky urobiť a nejaký prívarok. Ešte stále neviem aký 😒

tatolu
22. sep 2009

Včera, keď som dala deti spať, som si povedala, že mám ešte týždeň do začiatku školy, tak som zobrala knihu, že veď ju isto stihnem dočítať do soboty a ja som ju čítala do jednej rána, a aj som dočítala.
Dnes môžem začať novú 😀

iwusska
22. sep 2009

tatolu a aku knihu si citala? Ja som si konecne v sobotu kupila moju milovanu Vasilkovu a nemozem sa od nej odtrhnut, uz mam precitanu viac ako polovicu, aj dnes v noci som nemohla spat tak som citala do 4-tej 😵

tatolu
22. sep 2009

No drahý nakupuje knihy s Digest výberu. 4 knihy v jednej väzbe.
Toto bola prvá od Clarka: Kým sa s Tebou rozlúčim. Zdalo sa, že to bude o smútiacej vdove a nakoniec jej manžel bol zabijak a žil 😕

iwusska
22. sep 2009

fu tak to su riadne drastaky 😨 😀 ja mam rada take lahke citanie a preto mi maximalne vyhovuje Vasilkova a vzdy je hlavna hrdinka moja rovesnicka 😀

bodka13
22. sep 2009

🙂 🙂 🙂 Haslerka všetko najlepšie k narodeninám 🤐 a k výročiu 🤐 ...veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a radosti z rodiny 🤐...aj pánovi Haslerkovi prajem všetko najlepšie k výročiu 🤐 vycmukaj si ho poriadne 😉 😀 😀

ahojte čitateľky 😵 ...ja nejako nestíham čítať ☹ som rada keď prelistujem časopis
....idem na chvíľu do susedy 😀 😀 😀 ako emily hovorí...ale s obedom ma čakajte 😉 😅

iwusska
22. sep 2009

bodka ked prides zo susedy tak sa ozvi 😀 😀 😀 😀

cica13
22. sep 2009

cafte hviezdy, co nove? 😀 😀 😀 😀 😀

Hasli duplicitne vsetko naj........a hlavne vela zdravicka a nech ti tvoje deticky len a len radost robia!!!! 😲 😲

tatolu
22. sep 2009

Hasli, aj ja sa pripájam ku gratuláciám. 😉

No prádlo vyvešané, zemiačky sa varia a prívarok som vymyslela ríbezľový. Aj to je v štédiu prípravy 😉 . Kým som vešala, deti dnu zjapali. Ktovie, či susedia počuli a čo si mysleli 😒

iwusska
22. sep 2009

tatolu tak ribezlovy privarok som este nejedla 😨 a co k nemu davas?

andreah70
22. sep 2009

ja som prišla od zubárky boli sme s Nikou strojček kontrolovať, všetko ok a ešte to ani dnes nestálo ani € 😕 tuším sa to naše zdravotníctvo lepší 😀 😀
tatotu to je aký prívarok, že ríbezľový to počujem prvý krát 😲 😕
iwuš aj ja čítam rada Vasilkovú ale len cez dovolenku, teraz akosi nemám čas a večer v posteli prečítam dve strany a som tuhá 😀

tatolu
22. sep 2009

však ani ja som ho ešte nejedla, ale keď sa robí čučoriedkový 😉 alebo slivkový 😔
Musím dať k tomu zemiaky. Táňa mi nič iné nechce 😒

iwusska
22. sep 2009

andy ved ja ju citam ako relax pred spanim 😀
tatolu tak potom daj vediet ako to s tym privarkom dopadlo 😉

cica13
22. sep 2009

Tak ribezlovy privarok som ani ja este nejedla..... 😕

Andy, co sobota? Bude mat Nika zapas?

bodka13
22. sep 2009

už som domáááá 😀 😀 😀

lilu18
22. sep 2009

ahojte
vsetko naj haslerka aj my prajeme 😲 😲 😲

ribezlovy privarok?/nie je to skoda ribezli 😀 ..

iwusska
22. sep 2009

bodka uz si prisla zo susedky???? 😀
lilu ahoj, ako sa ma Vivi?

bodka13
22. sep 2009

ano 😉 motám sa tu po koňovi 😀

lilu 😵

emily333
22. sep 2009

ahojte ja vas nestiiham ani citat mozno vecer pa pa tak janko maroduje uz lezka v postielke a hajinka 😉

bodka13
22. sep 2009

emily Janíčkovi skoré uzdravenie 🙂

ideme sa naučiť a potom na chvíľu von 🙂