Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
7. okt 2009

jáj cica prepáč, inak aj môj vyzvedal že komu vypisujem 😀 ... ale ked som sa nedostala k pc, tak som chcela aspoň po tebe pukanky pozdravovať ... nedalo sa mi zaspať, tak som aj zuzadlu písala ... aj mojej mame som napísala že ju lúbim, skoro plakala ked si to na druhý deň čítala

cica13
7. okt 2009

Blazka vitaj...neboj, ani ja nemam nic navarene...sa napchavam rohlikom a cesnakovou pomazankou 😀 😀 😀 pri tomto mojom dablikovi sa tiez neda varit. ☹

Lilu...uz si mi nalozila?

lilu18
7. okt 2009

..a mne preco nikto nepise ze ma lubi ☹ ☹ ☹ aj ja sceeeem 😀

blazka24
7. okt 2009

lilu to by som najskôr musela môjho baterkáča presvedčiť aby si trochenzi pospal, držím ho na kolenách a pisákujem s vami 😀

lilu18
7. okt 2009

nalozeneee..kolko chce kto knedlii 😀

blazka.mi ti ho povartujeme

blazka24
7. okt 2009

cica tak pomazánku cesnakovú hmmmmmmmmmm mala som ju v pondelok ale šlahnem veru zasek, len uvidím kedy malý zaspí aby som si ju vôbec stihla spraviť kým príde muž lebo zase zežerie polovicu xixixi to partnerstvo furtom sa s niekým o niečo delíš 😖

lilu nič si z toho nerob mne tiež nikto nenapísal že ma lúbi ani dlho to nepovedal, malý rozprávať nevie a prinútiť muža to povedať to asi jazyk na to nemá 😠

hasleerka
7. okt 2009

lilu čoby ako predjedlo, to ťa riadne zasíti dva chleby, mäso s lečom ... jáj ani mne mm nepovie že ma lúbi, ale baby už mi to občas povedia

emily333
7. okt 2009

ahojte aj ja chcem nieco pakat 😉 ja este len teraz varim chlapy uz robia dlazbu nam priviezli tak nech len makajuu 😀

lilu18
7. okt 2009

ved mate maleho babyho,tak musi lubit 😕 ci ako? 😕 😕 😕

iwusska
7. okt 2009

lilusik, ale ved ja ta lubim, vies? 😵 😵 😵
blazka vitaj medzi nami, budes tu jednoznacne najmladsia 😉
cicus odloz tej cesnakovej pomazanky na piatok 😀

hasleerka
7. okt 2009

blazka je najmladšia ked neskoro prišla, ale inak je tuším ročník ako renka

blazka24
7. okt 2009

dievčatká ešte raz ďakujem za prvítanie, takže ja som taký malý benjamínek medzi váma? hehehe
no v pôrodnici ma veru benjamínek nevolali 🙂
malý zaspáva tak tu musím zetrvať kým trochenzi neprispí na mojich kolenách ale z tej cesnakovej mi už gebriny tečú totok nem dobre 🙄

lilu18
7. okt 2009

http://img.mimiaukcie.sk/4/1/091006/17/a1389452...

pre krpcov ..vykukavam kuchynky a toto som nasla 😀

iwusska
7. okt 2009

hasli som ju chcela trosku potesit 😵 inak renka ma hned napadla.....a ten napad s tym papanickom vyzera super, urcite vyskusam 😝 😝 😝 a z akeho maska to robis, z bravcoveho?

bodka13
7. okt 2009

blažka a z ktorej časti nitry si?

lilu ...ja si prosím dve guličky a spapám s chlebíkom 😀 😀 😀

hasleerka
7. okt 2009

iwus, ja som tušila že to tak myslíš že je najmladšia 🙂 ... hej robím to z bravčového, má tam ísť aj niaka čili paprička, prípadne si to môžeš ešte podla seba dochutiť ... mm ma vychválil že to bolo vynikajúce ... a ešte zostalo, tak zajtra k tomu bud zase urobím chleba vo vajci alebo ryžu

hasleerka
7. okt 2009

juj hlava deravá, zabudla som v sobotu umyť schody na našom poschodí ... a ja že čo sú také špinavé 😀 ... idem ich chytro zmyť

lilu18
7. okt 2009

bodka nalozene aj cica ..kto dalsi?

iwus viem ze ano,len nikto to nepise 😀

http://img.mimiaukcie.sk/4/2/091003/16/b1379914...

podte radit co ta kuchyna ma mat?

cica13
7. okt 2009

Ivi...to som uz zbytky dojedala, ale ak mas chut, tak ti zrobim cerstvu 😵 😵 😵

Hasli...to si mi aspon mohla napisat, ze ma lubis...hned by si mala odpustene 😀 😀 😀 😀 mne to tiez nikto nenapise ani nepovie.....Blazka...ani mojmu chlapovi to z ust nejde vyslovit to slovo.... 😀 😀 😀

Lilu...daj pokoj s tou garazou...jednu mame taku zlozenu v krabici v pivnici, je to len raroha, ktora tu len zavadzala...hral sa s tym len kratko 😠

lilu18
7. okt 2009

cica odloz a o par mes.vyloz aka nova super hracka. 😀

iwusska
7. okt 2009

tak to ja sa musim mojho zastat, povedal mi dnes o 4:00 nad ránom ze ma lubi 😵 😀 😀
lilu aj my mame taku kuchynku, baby to bavilo len chvilu a zaberalo to strasne vela miesta, takze je zlozena 😒
cicus tak sa tesim na cesnacku 😝 😝 😝
hasli super ze tm chutilo a ani sa mi nedivim 🙂

cica13
7. okt 2009

Lilu...ani za svet nevylozim, zabera to vela miesta...pockam, kym bude David vacsi a pojde to na Zahorie...tam sa s tym moze hrat

Baby, ja mam taky monokel na cele, som rano treskla hlavou do rohupolicky....az mi slzy vystrekli..... 😢 😢 😢

lilu18
7. okt 2009
iwusska
7. okt 2009

cicus zasa rovnako?????????? 😀 😀 😀 😀

blazka24
7. okt 2009

bodka som z klokočky, akurát som sa prihlásila na stránku materského centra a ty?

tak dievčatá idem na operáciu júlia, skúsim malého preniesť a snád mi ešte niečo u lily ostalo na zjedenie ak nie tak mi musí stačiť tá cesnaková nátierka ktorú nemám ešte spravenú 😀

cica13
7. okt 2009

Ivi...to ti zo sna povedal? 😀 😀 😀 😀 O 4 rano? 😕 😕 😕

lilu18
7. okt 2009

papa ideme cikaat..a iwus boskaj si tm 😲

iwusska
7. okt 2009

cicus nie zo sna ale pri plnom vedomi 😀 😀 sak co, ked ma lubi 😀 😀

iwusska
7. okt 2009

lilu sak som ho 😲 😀