Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
4. nov 2009

iwus este misenka nezacala riadne papat? a v MS? ako papa?

ockovanie proti tetanu,sa mi zda ze pred mnohymi rokmi bolo .. 😀

lilu18
4. nov 2009

bodecka este nechood ☹ ved my dve sa tu vidime ako z rychlika 😉

iwusska
4. nov 2009

lilu nie je to bohvieco, dakedy spapa za cely cas v skolke jedno masko ☹ a niekedy aspon polievocku, ale na jej vek je to bieda 😖

lilu18
4. nov 2009

☹ aaach,,krpcek malinkaty takto maminu trapi ☹ aspon doma sa riadne napapa? posli ju ku nam aj kasicku sa nauci pri vivke papat. 😉 alebo urobime vymenu vivi ku vam nech konecne riadne haji a miska ku nam nech papenka 😉

iwusska
4. nov 2009

doma ako kedy, napr. vcera ked sme sa vratili zo skolky az do vecera bola ne jednom monte ☹
beriem ta za slovo 😵 Misenka pekne spinka, cez vikend ked sme domka tak cez obed aj 3 hodky a vecer uz okolo pol 9-tej ma taha hore do postele, ale vcera ma neukecala, tak isla sama 😀

lilu18
4. nov 2009

tak to vidis ,ake sibalky mame. A skusila si jej miesto coko dat nieco aby lepsie travilo?aby citila hlad.Neviem dake jablcko al.jogurtik...Ma len tak napadlo 🤐

iwusska
4. nov 2009

ja som uz skusala vsetko....aj kakvko som obmedzila na polovicnu davku....ale zasa nevidno ze by jej daco chybalo, nejdem to nejak silit...a jablcka ma rada 😵

emily333
4. nov 2009

tak ja uz som vyfintena mozem ist do mesta 😵 😵 pa pa

lilu18
4. nov 2009

jasne,ved vyzera krasne vobec nie je podvyzivena 😉 a ked bude hladna sa napapa.

vivi si dnes davala hole halusky 😀 bryndzu ee a zajedala s polievockou..tak co na to povedat 😀

lilu18
4. nov 2009

emily len za hranicu nechod 😉

lilu18
4. nov 2009

papa kocky a maciatka ..pridem vecer 😉

cica13
4. nov 2009

Halo....je tu este niekto?

Emily...kam ides? Ved leje vonku 😀 😀

Ivi, kolacik si robila?

iwusska
4. nov 2009

cicus a kto by tu jedol v takuto neskoru hodinu 😀
kolacik som odlozila na piatok 😝

cica13
4. nov 2009

tu je ta slubena jablkovo-piskotova torticka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... dajte si ku kavicke, cokoladu som uz nestihla dat na vrch, lebo tatulo bol pahltny a ze on nepotrebuje s cokoladou 😀

iwusska
4. nov 2009

cicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus tak toto sa ti teda fakt podarilo 😝 😝 😝 a ako chutil?

cica13
4. nov 2009

Ivi...je super a je to rychly kolacik.....

Lekynka, no co? Robila si ho?

tatolu
4. nov 2009

Lenky, takže keď budú mať aj moje dvojky 3 rôčky, tak ich budem iba dirigovať? 😉 😀

tatolu
4. nov 2009

Jéj, ja som celkom nedočítala 😕 skončila som na predchádzajúcej strane 😀
Idem dočítať 😔

lilu18
4. nov 2009

mnam aka je dobraaa ..cica diky este jeden trojuholnik ukroj 😀 😝

tatolu
4. nov 2009

Cica, koláč vidím, aj som uchutnala - super, ale kde je RECEPT 😕

bodka13
4. nov 2009

čaute maškrtníčky 😝 😀 😀 😀

stále prší ☹

tatolu
4. nov 2009

a tu nie 😉

cica13
4. nov 2009

Nakrajam vam vsetkym...... 😵 😵 😵

Tatolu...to je obycajna nepecena v tortovej forme, na spodok das piskoty, a postruhane jblcka podusis s vanilkovym a skoricovym cukrom asi 15 minut, potom si rozmiesas 2 Zlate klasy (ja som dala normalny puding vanilkovo-smotanovy) v 0,5 litra vody, vlejes do jablk a nechas zhustnut a potom navrstvis na piskoty a striedas vrstvy.....a uz len nechat stuhnut, vrch mozes poliat cokoladou 😝

cica13
4. nov 2009

Bodecka, aj u nas prsi ☹

bodka13
4. nov 2009

a je tu strašná tma 😕 😀 😀 😀
tomu krpcovi sa vôbec nechce ísť učiť 😠 ...ani mne sa nechce variť,ale ani neviem čo 😒 😀

renka9
autor
4. nov 2009

ahojteeeee 🙂

volnoooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂 😀

renka9
autor
4. nov 2009

kto si da so mnou kavicku?
cicusik, kusocek torticky poprosim, taku lubim, mnam 😉 , tusim zajtra spravim 😉

iwi, Angelika v skolke spapa vsetko, vypyta si aj duplu, ale zato doma nechce apat, niekedy je tiez len ne Monte 😝

bodka13
4. nov 2009

renka 🙂 🙂 🙂 ...tak oddychuj 😉

emily333
4. nov 2009

tak my sme uz doma u nas dnes neprsalo renka dakujem za kavicku prave si vychutnavam 😵 😵

hasleerka
4. nov 2009

cica už som jedla takú tortičku, je to mňam a tá tvoja vyzerá pekne prekrojená

iwus ale ani moja toho moc nezje keď príde zo škôlky ... možno jogurt, dáke ovocie, včera napr. lúpačku a potom večer kakao ... a ja to neriešim, veď nech má ráno a večer mlieko, polievku a ovocie a vyše ju nenútim