Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lekynka
9. nov 2009

hasleerka gratulka, velmi ti to nereže čo ???
mozno treba zvyknut, či je to o ničom platovo ???

lilu18
9. nov 2009

leky mas nalozene

bodka ja tiez spagety nemusim ale toto je jediny recept kt.zjem su fakt mnam 😝

lekynka
9. nov 2009

dakujem, lilu 🙂
este priblíž ingrediencie ....

andreah70
9. nov 2009

hasli gratulujem 🙂 však keď neprší tak nech aspoň kvapká 😉

lilu18
9. nov 2009

hasler a uz si doma?to mas poobednu ci ako?? co uz narobis kym inu nenajdes aspon toto vezmi 🤐

leky ..je tam mlete maso,paprika,paradajky sampiony,spaget.zmes kecup ,postruhany syr to vsetko udusis hodis na uvarene spagety na plechu posypes este syrom zakryjes alobalom a v trube za 20 min.hotovo

hasleerka
9. nov 2009

baby dík .. jasné ja tiež vravím keď neprší aspoň kvapká ... leky, mne sa to celkom pozdáva, nebudem makať celý mesiac, trošku zarobím a budem aj domácnosť stíhať

ja núkam zemiakovú kašu a rezen a zavárané uhorky z tesca 😀 ... vymením za tie špagety /lilu pošli recept, ja robím len z konzervy/

a stávka na emily - deti

lilu18
9. nov 2009

haslerka rezen si dam ku spagetam 😝 ten recept je uplne najsam lahsi dam ti do ip

bodka13
9. nov 2009

Lilušik...takže sú zapečené tie špagety?

Hasler...dali ti zmluvu na dohodu aby si mohla byť aj na ÚP?

hasleerka
9. nov 2009

lilu to ešte nerobím, najprv mi pošlu do týždňa zmluvu o brigáde, musím si ešte vybaviť zdravotný preukaz ... už som volala dokyni, a tá ma hneď nepotešila, min. týždeň som bola na odbery a všetko mám zlé ... vysoký cholesterol, zlé pečeňové, vysoká sedimentácia ... no moje nervy, to si budem asi zarábať už na truhlu 😀 😀 😀

bodka13
9. nov 2009

Lilu ....ale to nie ja som napísala to jedna kočka v inej téme a ony tam riešia tieto chyby tak som im to tam okopírovala

Hasler...neboj preliečiš sa vitamínmi 🙂 a kolko ti to vychádza platovo -u nás dávajú na dohodu 2,5€/hodinu

cica13
9. nov 2009

Emilyyyyy...no kto je to u teba???????? 😀 😀 😀

Lilu vitaj...nespis? 😀 😀 😀 Ci cakas najprv na obedik, kto ti co nalozi.... 😀
Na Oravu sa aj ja pridam......mam zacat balit?

Hasli...tak bude syrove obzerstvo.... 😉

bodka13
9. nov 2009

ahooooooooooooj Cica 🙂

cica13
9. nov 2009

Sevas Bodulienka....uzivas si volno? 🙂

lilu18
9. nov 2009

ahoj cicus..jasne balime 😀

haslerka IP

bodka to len nahodou som ta ta videla svietit 😉

cica13
9. nov 2009

Lilu aj lyze beriem, mas aj ty? 😀 😀 😀

hasleerka
9. nov 2009

lilu už som čítala, ale ja by som asi urobila iba tú zmes a len tak ju praskla na špagety, tieto sú asi zapečené???

bodka IP

cica no neviem či bude obžerstvo, bude sa šetriť na vitamíny

emily333
9. nov 2009

uz som tu sa sama rehhlim zo seba aky preklep tam mam malo byt z detmi ale uz som mohla napisat ze termitmi 😀 😀

lilu18
9. nov 2009

mame sane ,nelyzujem ,neviem 😀

andreah70
9. nov 2009

na Oravu sa hlásim aj ja ja zoberiem aj lyže aj snowboard 😀

emily aspoň sme sa pobavili 😀 😀

cica13
9. nov 2009

Babulky aha https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... suseda ma na balkone jahodky 😀 😀 😀 😀

cica13
9. nov 2009

Andy parada....budes ucit Filipa snowboardovat!!! 😵 😵 😵

emily333
9. nov 2009

a ja oidem na Oravu a zoberiem si vrece zo slamou na sankovacku 😀 😀 cicus rolada vyzera uzasne asi sa dam pri vas na pecenie zakuskov 😵

lilu18
9. nov 2009

mnam jahody lubim

haslerka ano su zapecene a to je uplne ine ako len tak prasknut. sa daju krajat 😉 a co to mas za vysledky?? sa priznaj ako sa stravujes???hm

iwusska
9. nov 2009

babulky tak vas cakam 😵 😵 😵 😵 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na vas 😀
emily som precitala ze si zoberies vrece so salamou na sankovacku 😀 😀 😀 a som rozmyslala ze naco 😀 😀
lilusik aj mne posli receptik 😝
hasli tak zdravim pracujucu inteligenciu 😵 aspon nam budes davat echo ktore syriky su mnamkove 😀

bodka13
9. nov 2009

Hasler...tebe tuším to koníkové popíjanie a nočné maškrtenie škodí 😀 😀 😀

cica13
9. nov 2009

ivi, ved aj my sa tesiiiiiiiiiime jak modreeeeeeeeeeeee koneeeeee 😀 😀 😀

Hasli odteraz vecer ziadny chlast....skodi to peceni 😀

andreah70
9. nov 2009

cica to by nedopadlo dobre, ale vezmem Niku a tá ho naučí 🙂 ja som to minulý rok skúšala ale nemôžem povedať že by mi to išlo 😀 😀 radšej som opäť obula lyže 😀

lilu18
9. nov 2009

iwus ajoj..som ti ho preposlals IP

haslerka/radsej si usla ale ved my mozme aj s tebou dietit neboj nenechame ta samu 😉

cica13
9. nov 2009

Andy....moj muz to raz skusal....este sme boli mladi, slobodni, si zobral k tomu lyziarkse palice...no sme sa nasulali 😀 😀

lilu18
9. nov 2009

tak vy sa mozte zabijat na tom cude ja beriem decka na sane a idemeeee