Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
22. jún 2009

No Zuzi obdivujem ta, neviem, ci by som to zniesla kazdy tyzden...ved to nemate ziadne sukromie.... ☹

zuzadlo
22. jún 2009

iwusiiiik, to mas pravdu,ale je to rodina a pre nu spravime vsetko 😀 😀 ,aj ked to naozajk nie je jednoduche a som uz z toho naozaj unavena,ja by som potrebovala niekam vypadnut a aby niekto aspon raz obsluzil mna,lebo stale beham ako fretka 🙂

zuzadlo
22. jún 2009

cicus, to obdivujem aj sama seba velakrat,ale co uz 😀 ,este vladzem 😀 😀 😀 ,do kedy , to je otazka

cica13
22. jún 2009

Ivi...zasa rovnake myslenie... 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
22. jún 2009

tak sa vami na chvilku lucim, idem, si dat konecne kupel s levandulou 😀 ,deturence sa pekne hraju, tak to idem vyuzit 😀 😀 ,zatial papa,ale este dnes sa ohlasim, ved m,am vsetko na poriadku 😀 😀 😀

iwusska
22. jún 2009

cicuuuuuš 😵 😀
zuzi ale aj ty si bola teraz u nich a sestra ti povedala že ťa nebude obskakovať 😨 to by ma nenapadlo ešte na návšteve rozmýšlať čo uvarím svojim deťom aby neboli hladné.....prepáč ak som to zle pochopila, ale mne keď niekto príde tak je full servis od jedla až po spanie, max. ak mi pomožu spratať zo stola a pod.

cica13
22. jún 2009

Ivi...uz sa tesiiim.... 😀 😀 😀 😀 ale neboj, aj riady umyjem, nemusis ani umyvacku zapinat.... 😀 😀 😀

iwusska
22. jún 2009

😀 😀 😀 😀 šak sa máš aj na čo tešiť 😀 😀 aj umývačka sa už teší 😀

emily333
22. jún 2009

kocky ja idem o chvilu do mesta tak vam prajem krasny den 😉

iwusska
22. jún 2009

ja idem nakŕmiť mačiatko, ale prídem 😵

babacik
22. jún 2009

aj ja bi som s casu na cas prijala nejaku navstevu,ale tak casto ako zuzka zase nie 😒 😒 uz sme prisli z nakupu a idem trosku poupratovat 😔

renka9
autor
22. jún 2009

ahojte 😉 , no to teda mame leto 😠
Angelika nechcela rano ani ranajkovat, povedala ze sak sa najem na karnevale 😀 . isli dnes do toho mekaca z tanecnej, a neviem preco si to myli s karnevalom. pytala sa ma , ci si tam moze zobrat aj masku 😀
tak som zvedava ked pridu, co bude hovorit. 🙂

cica13
22. jún 2009

Ahoj Reni, to by som ani ja neranajkovala, keby viem, ze idem do Mekaca.... 😀 😀 😀 taka kuracia rolka....mnam, mnam 😝 😝 😝

lilu18
22. jún 2009

ahojte--prsi ☹ idem kuk co ste popisali 🙂

cica13
22. jún 2009

Lilu aj u nas prsi.... 😠 😠 😠

lilu18
22. jún 2009

este citam--len 46 str 🙂

aadula
22. jún 2009

len k vám nakuknem lebo sa tu už rehním...mm sem chce ísť športík pokukať..a že keď Samo vstane, tak on ho sem už nepustí..totiž keď sem náš oculo sadne pri pc, tak Samko je okamžite pri ňom a chce pozerať rozprávky a hudbu 😀 😀 😀 a teraz Samko spí...tak ma tato vyháňa..a keby ste ho videli...začal tu akože fňukať, že on chce ísť sem 😀 😀 😀 tak ho teda púšťam...

varím ryžu ....kuracie cecíky sú už hotové..tak sa ideme naobedavať o chvíľku

iwuška a to máš v práci mačiatko alebo si dnes doma?

lilu18
22. jún 2009

cica uz pozeram maleho filipka--cmuk zlatunky je

aadulka ahoj--pozdrav tm,nech ta chvilku necha s nami,ved sport nech kuk v tv 🙂

cica13
22. jún 2009

Aduli...tak nech si tu Dusko s nami pise za teba..... 😀 😀 😀 😀

cica13
22. jún 2009

Lilusik porazi ma.....cmucik zasa spal iba hodinu a uz je hore.... 😠 😠 😠 😠

lilu18
22. jún 2009

cica-- 😀 ..dusko? 😀 😀 😀 veru neviem,...zvladli by sme vymenu nazorov?? alebo dusko by nezvladol keby sme sa vsetky na neho vyrutili 😀 😀 😀

cmucik--haji beli malinky 😔

slonisko
22. jún 2009

Ahojky holky 🙂 ako sa mame?my po starom,od soboty prši a prši.

iwusska
22. jún 2009

adulka mačiatko som bola domka nakŕmiť 😉

cica13
22. jún 2009

Lilu....ale snad by sme to s Duskom zvladli....vsak Adulik? 😀 😀 😀

Boze, to moje dieta tak dobre spavalo cez den...2-3 hodiny a teraz posledne dni len hodinu....a pritom je take pocasie, ze ja by som cely den prespala... 😵 😵

Ahoj Kati, u nas prsalo v sobotu doobeda, vcera bolo pekne a teraz je tak hnusne....leje a fuci vetrisko, ze by som ani psa nevyhnala....

lilu18
22. jún 2009

cica--my asi ano ale dusko s nami 😀 asi by usiel 😀

slonik-ahoj

slonisko
22. jún 2009

no vidiš a ja musim psa vyhnat aj do dažda 😀

cica13
22. jún 2009

Iwus...co mas zasa s tym skypom...vobec to nedorucuje spravy, co ti pisem.... 😠 😠 😠 😠

iwusska
22. jún 2009

cicuš aj ja som ti písala ☹ a mne to nič neukazuje že nedoručilo

slonisko
22. jún 2009

a ja pišem ivuške a neviem či jej to prišlo

iwusska
22. jún 2009

slonik prišlo 🙂 to len s cicusikom si akosi nemozem písať....aj od lilu mi prislo... 😨