Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
26. nov 2009

cicuuus tak naloooz 😀 😀 😀
si bola v draciku??

iwusska
26. nov 2009

u nas je nadherne a teplo ako na jar 😨 😵 😵 😵
aj ja vitam nove tvare...zeby medzi nimi bola aj moja menovkyna ? 😀 😀 😀
co papame? 😝 😝 😝

cica13
26. nov 2009

Lilu....ved ja cakam, ze ty nalozis..... 😀 😀 😀

Nebola som v draciku...on prisiel k nam do schranky 😀 😀 😀

andreah70
26. nov 2009

čo dobré dnes papáme 😀

u nás je tiež krásne slnečno a teplo ako na jar 😵

vítam nové ružové tváre 🙂

iwus tá bábika-chlapček je úžastná ja som v provom momente myslela že je to normálny živý 😵 chlapček.......Veronika mala kedysi babyborn, ale na tú dobu som za ňu vyvalila nekresťanské peniaze tušim okolo 2 500 Sk 😝 ale má ju dodnes 😀 😀

lilu18
26. nov 2009

Zemlovkaaaaa 😀 😝 kto si prosi??

andy ahooj nalozim ti?

iwus//na skype..sup sup len jednym ockom kuk 😀

lilu18
26. nov 2009

babiky budem az orok riesit,zatial nech sa hra s tymi co ma 😀 staci

cica13
26. nov 2009

Andy....taku babiku si aj ja raz kupim.... 😀 😀 😀

andreah70
26. nov 2009

mňam žemlovkú ľúbim, ale deti 😠 nie tak ju moc doma nerobím, takže ak ti ostalo nalož 😀

lilu18
26. nov 2009

jasne nakladaaam aj s bazovym sirupom?? 😝 no idem mala mrna soplikuje ☹

hasleerka
26. nov 2009

iwus ten chlapček je úplne úžasný, samozrejme aj tá cena ... môže mať aj očká otvorené???

má niekto chuť na tú šošovičku???

hasleerka
26. nov 2009

mňam ostala ešte žemlovka???

iwusska
26. nov 2009

hasli aj mne sa strasne paci a stale rozmyslam ci ho mam zobrat alebo nie....a on ma ocicka stale zavrete 😵 😔

hasleerka
26. nov 2009

iwus aby to malú neodradilo že má očká zavreté ... moje sa rady hrávajú, že je hore, dávajú jej papať a potom jej dajú cumlík a ona zaspí - to je baby born ... alebo ked chouchou odfukuje a zavrie oči

mne osobne sa najviac páči chouchou ... ale na anabel sú zase pekné vecičky

cica13
26. nov 2009

Ivi, tie zavrete ocka by aj mne vadili.... ☹

Hasli...tie origos vecicky na anabel su asi dost drahe....ale v C&A maju aj take uplne miniaturne velkosti na babatka a kamoska kupuje tam pre dcerinu babiku 😀 😀

renka9
autor
26. nov 2009

ahojte babule 😵
ako sa mame,?
dnes som bola trosku po meste polietat, a pokupit zase nieco jeziskove 😉
pytala som sa MM , ze co mi prinesie Jezisko, povedal , ze uz ma zoznam 😀 , ja ze aky zoznam?...to mu Kristinka napisala na kusok papiera, tak som ho vynuchala...no same potrebne veci tam popisala, aj velkosti 😀 ...ze nohavicky XL, pyzamo XL, Vasilkovu....no to som teda zvedava 😕 😀 ...udajne maju ist spolu na nakupy...len oni dvaja 😝 😀

renka9
autor
26. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=42898

ja sa nemozem na tuto vynadivat 🙂

hasleerka
26. nov 2009

cica a to C A tam nie sú drahé veci???

renka čau, no to máš super, že môžeš písať ježiškovi ... ja nemám akému, ja len čo si sama nakúpim 😀 😀 😀

renka9
autor
26. nov 2009

ja som nepisala, to Kristinka potajme, a MM mi to dnes zradil, ze mu dala zoznam...potom bola na nho nahnevana, ze mi to prezradil 😉

renka9
autor
26. nov 2009
hasleerka
26. nov 2009

reni tak to máš ešte lepšie ked už tvoja dcéra na teba myslí takto ... možno aj moje niekedy budú, len zatiaľ ešte veria na ježiška, aj ked Zuzka už začína trochu špekulovať

renka9
autor
26. nov 2009

ked bola Kristinka tretiacka, tak som jej povedala pravdu o Jeziskovi...ale povedala, ze ona to aj tak tusila...a tiez som jej vysvetlila, ze ked bude hladat po skriniach, tak pod stromcekom si najde iba to, co nasla v skrini, a nebude mat prekvapko. Do nadstavcov v skrini sa nedostane, tak dufam, ze nic nevynucha 😀

tatolu
26. nov 2009

Ma tak napadlo, že kolegyna kupovala vecičky na bábiky na MMB - ako vecičky pre bábätká 😉

emily333
26. nov 2009

awojte my uz dnes mame vianoce sme si kupili v novom obchode mikrovlnu a elekrtricky krajac 😵 😵

emily333
26. nov 2009

a ro hlavne som zabudla vonku pred nakup. strediskom bol stan a moderator a daval sutaze tak som poslala Janka a sikovnicek vyhral balicek kozmetiky balea 😵 😵 taka som nanho pysnaaaaaa 😵 😵

renka9
autor
26. nov 2009

waw, emilyyy, akeho mas sikovneho synacika 😉 😀
aj my mame novu mikrovlnku 😉

lilu18
26. nov 2009

sup na prvu stranu 😉

emily ,super synacik..vypusinkovat treba 😲 😲 😲

a co su zase mikracky v mode??ved min.rok velmi rozpravali ake su skodlive 😀 😀 😀

aadula
26. nov 2009

ahojte mamuľky 🙂 tie bábiky sú fakt ako živé 😕

renka, nooo tvoja Kika je šikulka 😉

ja mám pre Paťku už tiež nejaké darčeky..ale ostatných vôbec nič...musím začať trošku viac po meste chodiť..alebo teda aspoń sa prebehnúť po meste lebo o dva týždne to bude pohroma 😝

andreah70
26. nov 2009

dobrý večer sa praje 🙂

ja už mám darčeky skoro nakúpené, teda zajtra mi príde ešte pre Domina kurierom a už len niečo dokúpiť mm

hasleerka
26. nov 2009

čafte, na chvíľu vás idem ku,

aadula
26. nov 2009

andy, tak to si dobrá 🙂

ahoj hašli 😉