Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
15. dec 2009

emily,doktor to nechce,lebo si mysli, ze v triede je niekde nosic,lebo nasi maju vytery a aj tie zapalove markerz v poriadku,len uz som z toho vazne znicena- 4 dni v skole a tri tyzdne doma ☹

hasleerka
15. dec 2009

teda zuzi to je hrozné ... a to učiteľka nevidí ktoré dieťa je choré, nech ho nechá doam ... moja Zuzka len trochu kašlala a kázala jej zostať doma

aj tí rodičia čo nevidia že majú dieťa choré 😒

hasleerka
15. dec 2009

moje nervy, Zuzka mi tu plače, lebo sa jej nedarí kresliť ... ona by chcela kresliť hned ako picasso ☹

zuzadlo
15. dec 2009

hasli,ked je nejake dieta nosicom, tak vobec nemusi byt chore ,tak tym padom to rodic ani nespozoruje, tio by chcelo kazdemu dietatu vziat vyter ,ale ani tam sa to nemusi s urcitostou preukazat-iwusik,cicus,opravte ma ak sa mylim.ale myslim m ze to tak je,ked je niekto nosicom, tak nemusi prejavovat znaamky tej choroby,len v sebe nosi ten bacyl ☹ ,lenze je problem v tom, ze ja by som to mohla aj predniest na rodicku,ale nikde nie je na sto percent dane ze kazdy doktor poctivo ten vyter spravi-ci neda len papier, ze dieta je zdrave,tak neviem co mam robit,len som z toho uz naozaj unavena ☹

zuzadlo
15. dec 2009

aj ked je pravda aj to, ze som dnes jednej mamicke vravela svoje-uz 5dni jej syn kasle a ma teploty a stale ho posiela do skoly,tak som jej prehovorila do duse,mna to vie nastvat,lebo necham deti po atb aj na rekonvalescenciu a jniekto kasle na to 😠

andreah70
15. dec 2009

ahojte 🙂

zuzi to mi je ľúto že máš zasa doma chorôbku ☹ už je toho akosi moc, bola si s nimi aj na krčnom? veď to nie je normálne toľko antibiotík v takom krátkom čase ☹

emily to je vždy na prd keď sa niečo pokazí 😠 ale hadam vyčenčuješ novšiu za dobrú cenu 😀 😀

zuzadlo
15. dec 2009

andy bola som kade tade,oni maju znizenu imunitu a tym sa na nich nalepi kade so ☹ ,ale inak maju zapalove markery a vsetko v poriadku

tatolu
15. dec 2009

Zuzi, ja sa v tom nevyznám, ale nedá sa tá imunita nejak zvýšiť?
No napr. chladnejším sprchovaním, menej obliekať, resp. ako napísala Emily, ísť s ním na preliečenie? Alebo by nepomohli nejaké injekcie? Napr. B12? Tie totiž lekári nechcú dávať, neviem prečo a mne to pomohlo ako decku so zúženou dýchacou trubicou, neskôr, keď som odpadávala, len čo som videla krv a pred pár rokmi som si ich sama zohnala na pásový opar...

zuzadlo
15. dec 2009

tatolu,ani ja sa v tom nevyznam,ale lieky na imunitu dostavaju,mame ist v januari na kontrolu,ale ako vravim, maju take dobre vysledky, ze imunolog povedal, keby ich nevidel ,tak mi neuveri,naozaj neviem uz co robit,ale davam na rady lekarov, zatial nic nove neporadilii,tak neviem ako bude dalej, ja len pevne verim, ze s a to zlepsi

aadula
15. dec 2009

ahojte kočky 🙂 vás ani nečítam, len tak zbežne, nejak nestíham...

Samino je zas trošku chorľavý, dnes som po neho prišla do jasličiek, že má ostať aspoň tri dni doma lebo že má zápal očných spojiviek, som čumela ako puk..ráno mu nič nebolo...a že poobede sa zobudil a ledva očká rozlepil..ale doma vôbec nemá hnisavé..ja tomu nerozumiem..ale pre istotu zajtra ide mm s ním k dr. a ja s ním ostávam doma vo štvrtok, tak si vás potom prečítam a hádam sa mi aj niečo doma konečne podarí urobiť

zuzadlo
15. dec 2009

dievcence idem od vas,erik ma horucku ,idem sprskovat a ulozit ho ku sebe,tak pa

emily333
15. dec 2009

andy novsia nebude ale aspon funkcnaa 😉 zuzi a nejakeho liecitela skus pozhanat alebo zavolat do nautiku tak tie baby hovoria ake bylinky ale asi je to drahe z pevnej volat ana audio

lilu18
15. dec 2009

joj..mame tu chorobky ☹ ..zuzi,adulik..deticky rychlo poliecte a daku carovacku pre zdravie posuskajte do uska

zuzi//su liecky na zvysenie imunity,popytaj sa svojho Dr. podla mna ich potrebujete

Emily a ty co s radiatorom vystrajas.Hadam si si zlost na nom nevrsila ze sa pokazil.Tak snad vymenia.drzim palce

hasleerka
15. dec 2009

lilu zuzkine deti už berú lieky na imunitu

no ja už mám vanilkové rožteky hotové ... tak sa idem dnes trošku mm povenovať

lilu18
15. dec 2009

haslerkaa aj jaa a podarili saaa..ani cesto sa nemrvilo 🙂

hasleerka
15. dec 2009

no super, tak je dobre ... a pošli foto sa pochváľ ... ja tie moje zajtra pridám, aj ked nevyzerajú až tak pekne, ale sú mňamky

no som sa tu zdržala tak frčím do pracovne ... papa zajtra ... dobrú nôcku všetkým

bodka13
15. dec 2009

🙂 dobrý večer hviezdy 🙂

či aj dobrú noc 😕

lilu18
15. dec 2009

bodka ahooj

hasler dobru a peknu noc 😵 😵 😵

emily333
16. dec 2009

dobre ranko MI hlasi teplo bez mrazu 😉 este hajkate?

bodka13
16. dec 2009

dobré ráno 🙂

Nitra hlási zimu 😒 ale menšiu ako včera 😀

zuzadlo
16. dec 2009

ahojte dievcence,idem vas na chvilku kuk 🙂

BA hlasi zimu,rano ked som isla o 4,00 do prace,tak bolo -8stupnov,ale nech len pekne mrzne a tie hnusoby pomrznu 😉

andreah70
16. dec 2009

dobré ránko žienky 🙂

aj u nás je zima ale teplejšie ako včera, v aute mi ukazovalo -3 st.

iwusska
16. dec 2009

ahojte, krasne zamrznute ranko 😵
NO hlasi -9st. brrrrrrrrrr, no ale co z toho, ked maju byt Vianoce na blate ☹

bodka13
16. dec 2009

😕 😕 😕 nebude sniežik? 😢 😢 😢

Cicáááááááá kde síííííííííííííííííí ???

zuzadlo
16. dec 2009

bodecka veru hlasia oteplenie☹

andreah70
16. dec 2009

Ninke všetko najlepšie 10 rôčkom 😵 😵 😵 😵

zuzadlo
16. dec 2009

veru iwusik 🙂 ,vsetko len to najlepsie

hasleerka
16. dec 2009

ahojte ... ja som hore od 6, som bola na odber krvi, dúfam, že už bude lepšia ...

aj PB hlási menšiu zimu ako včera

Ninuške všetko naj naj naj k jej okruhlinkám 😵 😵 😵

cica mi asi chystá kôpku, bo idem žehliť 😀

lilu18
16. dec 2009

ranko
NINKE prajeme aj od nas vsettucko len to najlepsie k jej krasnym 10 rockom. CMUUUK 😲 😲 😲

hasler//drzim palce nech je krv ok

bodkaa///u nas zimaa ale snehu nikdeee

Iwus//to co?/ani u vas nebudu zasnezene Vianoce?? 😕 😕 😕

lilu18
16. dec 2009

idem zase piect..pa na obed alebo az vecer 😒