Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
13. feb 2010

adulka no teda tak ty si nám marod ... aj ideš pnkovať???

emily333
13. feb 2010

ja som sa vyspinkala a moji chlapi uz ponosili skrine do spalne idem ich aspon umyt od prachu 😉

renka9
autor
13. feb 2010

ahojte 😵
ja mam uz uces hotovy, ideme plesat, len neviem ako sa tam dostaneme 😒 , cesty II.a III. triedy su neprejazdne ☹ ☹ ☹ . ked som isla do TT , uz som isla 40tkou a ruky som drzala na volante ako v autoskole 😒 , a to byvame na ceste prvej triedy

renka9
autor
13. feb 2010

adulik, nejak sa to na vas vali ☹ . z celeho srdiecka ti prajem aby ste uz boli vsetci OK 😉

renka9
autor
13. feb 2010

hmmmmm, nikde nikoho 😕 😕 😕 , a to som chcela dnes nalievat 😵 , no neva, tak hadam zajtra vecer 😉
papa 🙂

aadula
13. feb 2010

hašli...to nie..pnkovať sa mi nevyplatí..uvidím ako budem do pondelka a buď dovolenka..alebo aspoň nejaké p-čko...ale asi v pondelok pôjdem a v utorok by som ostala..ešte uvidím 😉

renka, si zlatá ďakujem 😲 😲 😲 a dobrú zábavu...hádam vás nezafúka..u nás boli cesty cez obed poroztápané..ale ráno boli tiež parádne ľadové

emily333
13. feb 2010

renka prijemnu zabavu 😉 ja uz nevladzem skrine umyte a aj handry ulozene /ale este nie vsetky/a to este kopec vyhodila 😉

renka9
autor
13. feb 2010

dievcata, pred styrmi rokmi som bola v porodnici 😵 😵 😵 😅

mirusimozoe
13. feb 2010

rena prajeme všetko najlepšie k narodeninkám princezničke 😉

renka9
autor
13. feb 2010

dakujem 😉

emily333
13. feb 2010

aj ja blahozela princeznicke všetko naj naj k narodeninkam 😉

hasleerka
13. feb 2010

reni aj my želáme Angelike všetko len to naj naj naj, nech ti stále robí veľkú radosť ... a peknú zábavu večer 😵 😵 😵

tatolu
13. feb 2010

všetučko najlepšie Angelike a ako vraví moja maminka, tak aj maminke gratulujeme k výročiu 😉

aadula
13. feb 2010

renka, pripájam sa aj ja a prajem Angelike všetúčko njalepšie 😵 😵 a Samko posiela cmuk

zuzadlo
13. feb 2010

ahojte babulky, konecne som doma z prace,som strasne unavena

reni,hadam sa plesovat bude a angelike zelam vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne ,hlavne vela zdravicka

emily,ty to moc neprehanaj a radsej sa lic,lebo nevies co na teba este drazi,ked to nevylezis

adulik ,tm a ty ako?

hasleerka
13. feb 2010

ahojte sú fašiangy, kto má šišky nech ponúkne? ja núkam čajík s rumom 😝

zuzadlo
13. feb 2010

ja nukam cervene vinko🙂,tak nastrcte pohariky

zuzadlo
13. feb 2010

no tusim to tu vsetko plesuje 🙂

zuzadlo
13. feb 2010

idem od tialto,ved trpim tusim samopismou 😀 ,papa

aadula
13. feb 2010

veru..kto robil šišiky..? ja by som si tiež dala 😀

zuzi, mm oddychuje a ja chrchlem ...teda ledva rozprávam a odrham 😅

cica13
13. feb 2010

Ahojte 😀 😀 😀

Tak nad siskami slintate.... 😝 😝 Filip pred chvilou dojedol poslednu, sme predvcerom s mainou narobili veeeeeela 😀

Angelike vsetucko najlepsie, vela zdravicka, vela kamaratov v skolke a nech rodicom robi len a len vela radosti!!! 😲 😲 😲

emily333
13. feb 2010

ja mam buchty na pare moze byt? 😉

cica13
13. feb 2010

Emily...to nas filip zboznuje.... 😝 si robila ty? lebo ja ich vzdy kupujem 😀 😀 😀

emily333
13. feb 2010

ja nie nam ich robila babka 😉 ja so tiez taka šikovna ako ty -kupujem 😀

lilu18
13. feb 2010

ahojky,Angelike tiez prajem vsetko naj naj najlepsie,nech je zdrava a nech sa jej splni vsetko po com tuzi..cmuk

fasiangy?dnes uz??boze to leti..dokonca som v Lidli videla velkonocne dekoracie..hrozne 😀

dala by som si daky zakusok aj tie sisky mozu byt 😀

emily333
13. feb 2010

lucim sa dobruuu 😉

hasleerka
13. feb 2010

mňam emily parené buchty a také fajné od babky ... no veru asi sa budúci týžden naseriem a urobím ich

idem ja haji, som od piatej hore, tak až tu náhodou čelovku nehodím 😀

bodka13
13. feb 2010

😵 😵 😵 všetulinko najsamlepšie našej Angie 😵 😵 😵

doseti
13. feb 2010

ahojte,aj ja sa pripajam ku gratulácii...a vsetkym chorym prajem uzdravenie uz raz a navzdy,...včetne mojich detí...

my sme mali šišky v týždni(mamina piekla) a bolo ich tiež dosť veľa...zopár išlo aj do koša 😢 bezdomovci sa iste potešili 🙂

aadula
14. feb 2010

dobré ránko, všetkým prajem pekného Valentínka 😵 nech je nielen dnešný deň plný lásky 😉