Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
4. mar 2010

Andy......je to aj vonku...tam je tiez vela toboganov, myslim ze to je aj vidiet , ked si pozries ten link, co som minule hodila a das si tam hlavnu stranku.
Voda je tepluckaaaaaaa 😝 😝 😝
Andy, s tym fotenim mas pravdu, Filip sa tam s kamosovym synom vytratil, behali stale na tobogany a na skakaci mostik....sme pomaly ani cely den nevedeli, ze ich mame 😀 takze na fotkach je povacsine len David 😅

cica13
4. mar 2010

Andy, ak sa tento link zobrazi, tak tu je to z vonku fotene http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

Vlavo na tej fotke vidis vezu, ktora je obmotana cervenym a zltym toboganom, na tie vcera Filip s Alanom chodili 😀 😀 😀

hasleerka
4. mar 2010

cica dakujem, kilečká potrebujem 😀 😀 😀

andy tak treba ešte mimčo poriešiť až máš koho fotiť 😀

ja núkam k obedu bravčové na paprike s cestovinkou

andreah70
4. mar 2010

cica dík za link možno v lete poriešime 😉

hašli ja už si počkám na vnúča 😀 😀

emily333
4. mar 2010

jeej ciciš akoste samali fajnučko 😵 a Davidko sa nebal toboganu? 😉

cica13
4. mar 2010

Emily, David sa nebal, tatulo ho mal na kolenach a potom znova utekal na schody, tak sa mu to zapacilo 🙂

Andy...ako jednodnovy vylet by ste si to mohli urbit, ide sa tam aj takou krasnou krajinkou popri tom jazere co som fotky odtial minule dala, len jazero je z cesty vidiet dost daleko a keby to este nebolo take drahe ☹ tak clovek by aj castejsie chodil

lilu18
4. mar 2010

jejeeeej som dopozerala fotecky.Krasne su ako fajn vam bolo 😵 😵 😵

Tak my ideme na vy;let do Dm 😀 😀 😀

inak mame rizoto a na obed som zaspala s malou..Ta nasa opica soplikuje a uz o 5.320 buntosi ☹

cica13
4. mar 2010

Liluuuuuu...zasa soplikujete? To su tie skolkarske bacily ☹

Co mi kupis v DM?

lilu18
4. mar 2010

mlieckooooo 😀

ac kopec ineho ako vzdy potom napises kolko som tam nechala 😀

ideeem sa obliekat nech tato nefrfle ze nie sme nachystane ..pa zatim 😵

aadula
4. mar 2010

tiež som si zdriemla..nejak to na mňa prišlo 😀

my sa ideme prejsť s paťkou, som jej sľúbila ku kozmetičke, že zbehneme nejak obočie upraviť..predsa je ešte dieťa, ale má ho dosť na široko rozrastené...tak uvidíme čo jej porieši.. 😝

emily333
4. mar 2010

jej vam je super si driemkate a ja sa modrdujem z rovnomernym odpisom 😠 ☹

emily333
4. mar 2010

už som sa na to vybodla zajtra pojdem na obecny nech mi učtovnicka poukazuje co a ako 😵

aadula
4. mar 2010

emily, čo je to rovnomerný odpis? 😕

mňa bolí noooos ☹ už mám nádchu len trošku, ale pri fúkaní ma už bolí všetko 😠

andreah70
4. mar 2010

emily čo ty študuješ ekonomickú 😕 😕

odpisy ja riešim tiež vždy ku koncu roka prídi poradím 😀 😀

andreah70
4. mar 2010

adulka teba som tu nevidela, takže choroba ťa zmohla ☹ ☹ uvariť varené vínko a potiť 😀

emily333
4. mar 2010

adulik ked ti profaci si myslia ze sa mame malo ucit tak nam dali učtovnictvo a ekonomiku a na druhy rok bude podvojne učto.. andy take doucko by bodlo ale si mi moc moc dalekooooooooo ☹

lilu18
4. mar 2010

teda emily ty budes muuudra 😀 ..

adulka ☹ lieckaj sa..cajickuj nech si rychlo fit 😵

som sa v DM tak nastvala..skoda reci..no nemali mliecko pre Vivku..teda 3.ku nemali 😠 mozem zajtra nastartovat a ani botinky som nezohnala..Normalne jej cislo len botasky a tenisky maju 😕 ..Nech si nechaju,potrebujem pevnu obuv 🤐

aadula
4. mar 2010

ďakujem kočky..

aahaaa odpisy..už som pochopila...som síce chodila na ekonomickú, ale je to už tuším 17r 😀 😀 😀

lilu18
4. mar 2010

adulka 😀 ved kd nepotrebujes jasne ze zabudnes

vsetky pospinkali??

aadula
4. mar 2010

lilu, presne... 😀 len škoda, že niektoré veci zabudnem 😎 a možno by sa mi časom aj zišli 😅

andreah70
4. mar 2010

lilu asi nepospinkali ale ordinujúúúú 😀

adi no čo ako to zvládla Paťka u kozmetičky, lebo Nike obočie vytrhávam ja a teda tá kričí a výska akoby ju vraždili 😀

lilu18
4. mar 2010

ja som zabudlaaaa..ordinujuu 😀 aj som zabudla ze ste boli u kozmeticky//no aj mne by sa zislo obocko 😀 asi dojdem na nastevu 😀

emily333
4. mar 2010

aj mne treba len neviemkde mam pinzetu 😠 andy a nekremujes je obočko pred tym?

aadula
4. mar 2010

andy, sme tam prišli a už tam nebola 😠 a to mi povedala, že nech prídem hoci kedy, že tam do piatej býva...musíme ísť zajtra skôr, alebo jej zavolám 😝
ako ekonomiku a účtovanie som zabudla...ale ak by ste niečo chceli vedieť o syndróme vyhorenia sestier..tak Vám napíšem 😀 😀 😀 píšem jednu bakalárku jednej známej 😉

tatolu
4. mar 2010

aadulka aj ja potrebujem pomôcť s jednou prácou, ale viac by sa mi zišlo, keby si mi to obehala a zohnala materiály - prosííííííím 😔 , napíšem si to už sama 😀 😀 😀

tatolu
4. mar 2010

Dievky, keď vás tak čítam, tak to aby som na stretko prišla nanovo ostrihaná, namaľovaná a povytrhávaná na určitých miestach (alebo stačí iba to obočie?) 😀 😀 😀
Nebojte, zas bude ako vždy, neostrihaná, nenamaľovaná, no ale ak sa dokopem, tak to obočie si trošku vytrhám 😔 😅

andreah70
4. mar 2010

emily to som ešte neskúšala, ale ona jačí pri všetkom 😝 to je taký vek potrebuje pozornosť pútať 😀 😀

tatolu
4. mar 2010

Andy, drahý mi ešte povedal, že treba potrieť alpou, vraj to trochu umŕtvi 😉

tatolu
4. mar 2010

No všetky ste niekde off, tak idem k mm do postele.
Dobrú nôcku

aadula
4. mar 2010

ja si trhám iba jemne...keďže mám dosť tmavé kruhy okolo očí..vyzerala by som asi blbo keby som to dala na jemnejšie 😅