Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
17. mar 2010

kuk som tu na skok mam prestavku mm ma naučil stierkovat a teraz sa rozčuľuje že nema čo zamnou opravovat 😀 no čo som genenialna 😀 😀

tatolu
17. mar 2010

Hm Dostei, ak malý nechcle nič v noci vložiť do pusy a budil sa, nejdú mu ešte zuby? Teda našej Táni iba teraz vyšli očné a všetky tri dei hlavne pri tých očákoch a potom zadných stoličkách mali také isté problémy ako Tvoj malý 😔

To už od napozajtra je nová verzia? 😕 Uf, ja som nevidela tú pilotnú, tak mi asi bude trvať, kým sa zorientujem. 😀. Už mi zas Táňa drgá do chrbta, že pozor - takže mám od PC vypadnúť 😝 😀
Ale už odišla 😵 😵 😵

tatolu
17. mar 2010

No Emily, aj ja sa chcem naučiť stierkovať 😉 , príde sa k Tebe učiť, aleb príď rovno k nám, však keď mi to bude treba, tak vy už budete mať hotovo 🤐 😀 😀

emily333
17. mar 2010

hotovo ako hotovo zajtra sa to bude brusit potom do kutov listy lepit a este malovat a o chvilku je tu velka noc a ja mam bordeeeel ☹

cica13
17. mar 2010

Emily....si mozes zivnost zalozit a chodit stierkovat 😀 😀 😀

Takze uz nabiehame na novu verziu? Zajtra si trosku od seba oddychneme 😀 😀 😀

lilu18
17. mar 2010

to teda cumim ako puk..Emily ty uz vsetko budes ovladat.Brzdiiiiiiiiiii..Sa budem hambit 😔 😅
Zajtra teda budem bez kona,aspon sa povenujem domacnosti.Zase variiiiit..Booze ☹ 😀

emily333
17. mar 2010

lilu veru zas varit ☹ ja už nemam nervy bolo by fajn keby sme nemuseli jest 😀 ale FB nam pojde tak sa stretneme tam abo na skype tak nestresujte 😵

renka9
autor
17. mar 2010

caute babule, zajtra nejde kon ?

doseti, konecneeeeeee 😀 , konecne vieme s kym sa rozpravame 😀

jaaj, dnes som taka vytocene z roboty 🙄 , to casto nebyva...musela som zjest celu cokoladu Retro Dana 😀 , pojdem sa osprskat a spinkat

aadula
17. mar 2010

ahojte, si vás priebežne čítam, len nestíham písať...vždy niečo dokončujem, robím...a potom ma vyhodia odtiaľto 😅 a včera večer sa priznám som bola taakaaa unavená 😝 ..už aj teraz tu stojí Paťa...nakuknem ešte neskor 😉

renka9
autor
17. mar 2010

adulka, ja som tiez na tom podobne 😀 , ja som odtialto vyhodila Kristinku, aby ma pustila 😀

renka9
autor
17. mar 2010

baby, na MMB sa mi podarili dat obrovske pismenka...ako ich mam naspat zmensit? uz som zabudla ako na to...poradte mi prosiiiim 😉

renka9
autor
17. mar 2010

ááááá, uz som na to dosla aj sama 😀 , uz to mam zasa normalne 😉

andreah70
17. mar 2010

čafte len vás pozdravím vyhodila som Niku nachvíľu z jej pc, ten môj mi stále nejde 😠 😠 čítam už bude nová verzia 😕

aadula
17. mar 2010

😀 tak asi viaceré musíme vyhadzovať dcéry odtiaľto 😉

sa dlho nezdržím..mi doma povedali, že či som unavená..ja že prečo...lebo, že vyzerám veľmi unavene 😕, tak asi to zbalím o chvíľku do postele... a to som dala do seba tri kávy dnes..čo nemám vo zvyku 😅

včera a dnes sa maturovalo...kolegyne v robote boli hlavne dnes také nervozne, čo im dcéry maturovali...mňa to čaká o dva roky...mm bude maturovať a Paťka bude monitorovať 😅 😝

aadula
17. mar 2010

aké ja mám nervy na ten blbý FB 😠 , sa mi tam objavila jedna osoba v priateľoch, ktorú vôbec nepoznám...vôbec sa nepamätám na to, že by som ju potvrdila...a vymazala som si nejak nedopatrením fotky pri osobe "priateľ" ma švihne..neviem to dať späť

hasleerka
17. mar 2010

ahojte ... hurá už som sa sem dostala ... som myslela že už nefungujeme dnes

mne konečne všetci spia, tak mám veget ... mali sme návštevu, tak kým som všetko pospratovala

doseti
17. mar 2010

ahojte 🙂
tak zajtra nič s vami...absťák 😀 ...alebo sa budem musieť prihlásiť na FB 😀 a k tomu zas nejaké inštrukcie asi budem potrebovať😀

tatolu môžu byť aj zuby,lebo zase si pchá celé ruky do úst...no neviem...koľko má mať vlastne zubov...20ks? 😀
myslím,že stoličky má 4 tak to by mal mať už asi všetky nie? 🙂 alebo mu idú možno už nejaké ďalšie 😀 ...on je celkovo rýchly...s váhou aj výškou...a zuby mu idú od 3 mesiacov 😒 😀

hasleerka
17. mar 2010

doseti veru všetky sme na FB

bodka13
17. mar 2010

😕 spíte?
prečítané 😅 a mňa dcéra od počítača nevyhadzuje 😀 😀 😀 😀 😀

doseti
17. mar 2010

bodka čau 🙂
ani mňa nechce mm pustiť k pc (teda ked je doma) 😒 povie mi veď ty si tu furt 😝 on to nechápe,že tu musím každý deň kuk aby som bola v obraze 😀

hasleerka
17. mar 2010

bodka teba bude na starosť nevesta vyhadzovať 😀 😀 😀

mm už radšej čučí ked ma vidí pri pc, ja mu vždy poviem ved ty si chcel pc a ty si chcel internet, ja nie...

lilu18
17. mar 2010

nespime len sa chystame

adulka no co si porobila??divne

doseti,prihlas sa

dobru zitra abstinujeme

doseti
17. mar 2010

hasli my to máme s mm tak,že internet platí on a notbook som zaplatila ja tak kto má prednosť? 😀 😀 😀
no ale ešte máme jeden starý počítač tak keby chcel tak... 😀 😝 😀
idem už 😔

hasleerka
17. mar 2010

doseti tak ja som kúpila aj pc aj platím net ale z jeho peňazí 😀 😀 😀 😀 , tiež by bolo otázne kto má prednosť

ja idem zajtra s deťmi na očné, dúfam že tam nestrávime zase pol dňa 😒

hasleerka
17. mar 2010

ozaj my už máme doma dve rybičky ... furt chodím na ne pozerať a vyprávam sa s nimi ... inak jedna sa volá "lilu" --- to ju tak moja dcéra nazvala (podla teba lilu) ... zajtra ešte dokúpime dalšie dve ... no a Miška šikovná ich dnes už musela aj krmiť ked som bola preč ... ešteže tam nevysypala celú škatuľku, ale len medzi prsty tak ako videla mňa doobeda

doseti
17. mar 2010

hasli dobréééééé 😀 😀 😀 ...a dobrúúú 😔

bodka13
17. mar 2010

no Hasler si mi dala 😀 😀 😀 ...to aby som sa dovtedy naučila brániť 😀 😀 😀

Doseti ...neboj on si zvykne 😉 ...ani ujo Bodko tomu najskôr nerozumel a teraz je už aj on zvedavý,že čo je nové na koni 😀 😀 😀

...a jasné,že vy máte prednosť 😉 😀 😀 😀

cica13
17. mar 2010

Cafte bosorky, iba vas pozdravim, nejako ma zacali mandle boliet a hlava...a to nemam este uplne zahojenu tu bolest po zube 😠
Tatulo mi dosiel domov po 2 dnoch, tak idem sa trosku venovat, a rano vstavame, musime ist s Davidom na odbery.

Dobru nocku!!! Zajtra sa vidime na FB alebo na skype......ked uz ten konisko ma vypadok, ale vecer budem ordinovat, lebo zajtra to bude v ordinacii veeeeeeelmi zaujimave...uz sa neviem dockat 😀 😀 😀 😀

hasleerka
17. mar 2010

bodka sa teraz pri náš naučíš ako slušne vyhadzovať ... a potom budeš frajeriť

hasleerka
17. mar 2010

no nič dievčence idem už aj ja haji .... zajtra budem na skype ... dobrú nôcku