Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
26. jan 2010

adulka len aby ste nechytili všetci brušnú chrípku ... fuj fuj choroba chod od nich preč 😠

my čo chodíli k alergologovi a s miškou chodím ku kardiologovi tak tí sú úplne super, milý k deťom

moja zuzka sa sťažuje že ju bolí chrbát ale len ked má čosi robiť, inak si na to ani nespomenie, tak premýšľam, či ísť alebo neísť ku dr. , lebo zase nechcem niečo zanedbať ale ani zbytočne stresovať ... ako to riešite???

renka9
autor
26. jan 2010

iwi, u nas sa chodi az s 11 rocnymi, dostali sme predvolanku. Moc, krv, ockovanie. Ked som tam naposledy bola, tak mi sestricka hovorila, ze aj s Angelikou mam prist ako so 4rocnou.

hasleerka
26. jan 2010

reni vám posielajú aj predvolánky to je super, nám nie ... to len čosi maminy medzi sebou hvoríme že kto kedy asi bol

hasleerka
26. jan 2010

ja som s detskou dr. spokojná, kedysi sme boli s miškou na krčnom na pohotovosti, poslali nás domov ale naša dr mala službu na detskej pohotovosti, bola nasratá na tú dr. a hned nás šikovala na lôžkové, že ona nedopustí aby sa malá náhodou doma zadusila, mala vtedy laryngitídu

hasleerka
26. jan 2010

a tu sú otázky na vaše odpovede:

-na poschodí sú 4 apartmány a dole 3
-sú tam dve postielky ktoré sú zdarma
-je tam 200m večierka otvorená do 8 aj v sobotu a v dedine sú obchody
-zrušenie pobytu je bez problémov pokial nezrušíme celý víkend, jedna dve rodiny nevadia
-ak niekomu nevadí že väčšie deti s ním spia tak sa im noc neúčtuje, pani povedala že rátajú len koľko minieme postelí a obliečok

pôjdem to pospisovať

iwusska
26. jan 2010

reni mne volali teraz ked Ninka dovrsila 10 rokov a tiez mi povedali, aby som prisla s Misenkou ked bude mat 4
hasli tak mi rezervuj jednu postielku 😵

renka9
autor
26. jan 2010

haslerka, otazky na nase odpovede 😀 😀

mne sa nic nechce, a je mi zima 😖 , sedim tu zamotana v deke...ale mala by som dvihnut zadok, zachvilu do roboty 😒

maca793
26. jan 2010

ahojte baby nebola som tu stááášne dlho ako sa vám darí? čo máte nového?

maca793
26. jan 2010

prepadla so mfacebooku, tak sa tam hrám ako mi to len čas dovolí. plánujem si kúpiť za 2-3 mesiace počítač, takže budem rada, keď sa dostanem na net častejšie ako teraz.

hasleerka
26. jan 2010

reni čo máš poobednú

maca čau, fíha ty ideš kupovať toľko pc 😀 😀 😀 tiež si závislák ??? a čo hráš????

maca793
26. jan 2010

ahoj hašli všetko čo príde pod ruku, už ma nebaví stále chodiť do knižnice, stojí to viac peňazí ako mesačné platby za net, pc budem kupovať z daňového vyučtovania za letáky, teraz som si robila kuchyňu, konečne, stálo to dosť peňazí ale dá sa to. aj deti budú potrebovať pc na úlohy do školy, stále niečo hľadám, pozerám

maca793
26. jan 2010

aj už ma nebaví stále otravovať suseda alebo sestru, žobrať o čas aby som si pozrela poštu a tak. teraz sa hrám a zároveň si s vami píšem. no potom si to neviem ani predstaviť čo bude. 😀

hasleerka
26. jan 2010

no tak budeš môcť chodiť knám častejšie .... tak si teraz spokojná???

maca793
26. jan 2010

jasné budem chodiť a spokoojná? ako s čím keby som dostala ešte od jedného človeka peniaze tak by to bolo super. dlhuje mi 250 eur za letáky od minulého roka. pravdaže už ich nerobím od októbra. a na políciu nechcem ísť.

hasleerka
26. jan 2010

a ešte stále roznášaš tie letáky či aj niečo iné robíš?

maca793
26. jan 2010

len letáky. som doma a rozmýšľam, že si predlžim znova MD zo zdrav. dôvodov. nechcem ísť znova na úrad. keď je kríza, všade sa prepúšťa, roboty niet. a ty? robíš alebo si doma?

hasleerka
26. jan 2010

dievčence idem do mesta, miške kúpiť puzzle, všetky už má preskladané opredu dozadu ... vybrala si tri prasiatka, tak idem zháňať papa

maca793
26. jan 2010

čaf

lilu18
26. jan 2010

obeeed..tvarohace s hrozienkami 😝 😀

som vas aj sem tam pocitala,tak kazdy 2 riadk 😀 sak ste pisali jak cesky zandari 😀 😀 😀

neccem kazit naladu ,ale musim aby ste vedeli..so mnou velmi neratajte .MM mi to uz patricne okomentoval 😔

iwusska
26. jan 2010

lilu to fakt? ☹ odkaz mu ze sa na neho budem straaasne hnevat ak vas nezoberie 😠 ale ved on je taky spolocensky typ, co sa mu nepaci?

lilu18
26. jan 2010

iwusik..ze co vymyslam

iwusska
26. jan 2010

😠 😠 😠 ☹ 😠

renka9
autor
26. jan 2010

lilu, a sama bez manzela nemozes? 😒 ja to chapem, ked sa chlapy zatnu, nikto s nimi nepohne

hasli, ano idem do roboty, cely tyzden mam poobedne.
vcera som mm hovorila , ze 11teho zacinaju MS vo futbale, ze ked zacinaju, to nevadi, dolezity je asi viac ten koniec MS 😀

nejako ma zacali boliet oci, dnes sa mi zle pozeralo na PC aj s okuliarmi ☹ , dufam, ze je to len docasne, a nebudem potrebovat silnejsie 😒 😒

v piatok som sa objednala kamoske na gelove nechty 😉 , este som ich nemala, no teraz trosku aj banujem, ale co, chcela som to vyskusat, tak uvidim 😉

no pomaly sa poberiem, vecer ak sa mi bude dat, tak nakuknem, zatim papa

hasleerka
26. jan 2010

maca som doma bez podpory a občas chodím brigádovať do hypernovy ... dúfam, že ma časom vezmú na stálo

lilu neblázni, ved ja som už Miške ukazovala že ide aj Vivka a ja sa teším ... ak tm nechce pod aj sama s Vivkou ... pjosím pjosím ☹ ☹ ☹

renka9
autor
26. jan 2010

ti chlapi chcu mat presne vsetko nalinajkovane, len aby sa nevychadzalo zo zabehnuteho stereotypu 😠 😠

zuzadlo
26. jan 2010

ahojte dievcence,prave som dorazila z antolskej,som nastvana ako das 😠 ,clovek je tusim pokusny kralik alebo podaktore pracovnicky v zdravotnictve su nemtave,od 6,00 som cakala na to aby mi vzali krv, prehadzovali si ma do 8,00 z ambulancie do ambulancie a ked uz mi krv nabrali, tak mi museli este tri krat,lebo vecne na nieco zabudli a napichla ma jedna tak,ze neviem ani pravou rukou poriadne hybat 😠

lenka sa asi vcera prejedla,lebo rano uz bolo dobre 😉

a ujo zuzadlo fajci tiez a zuzadlo sa prida k emily 😉 ,nebojte sa ,ja mu nepoviem, ze je vtedy MS 🙂 ,aby mohol varit 😀 😀

lilu18
26. jan 2010

renka si topresne vystihla..vsetko nalinajkovane,naplanovane..a nic do toho nesmie vojst 🤐

zuzadlo
26. jan 2010

lilu ,nejako to skus este poriesit 😉

slonisko
26. jan 2010

tak moj mm tiež nefajči a vie varit už sa naučil ked ja mam ruku tarbavu 😀

tatolu
26. jan 2010

No ja musím ešte toho môjho mm spracovať 😔 . Iba medzi rečou som mu nadhodila, že by som chcela ísť na stretko a maminka mu tiež naznačila, že sme rodina, tak by sme mali chodievať spoločne na dovolenky. A stretko je predsa tiež dovolenka 😉 🙂
Ináč, je veľký fajčiar, pije rád (aj pivko 🙂 ) a šport moc nepusí 😔 , na rozdiel od mňa, keď som ochotná dať si aj budík na hokej 🙂
Ináč, už som zo skúšky doma. Túto opakovať teda nebudem 😵 . Mám ju za sebou.

Lilu, prehovor ho... Aj mu niečo sľúb... A možno by ste sa s niekym zviezli, ak ho nezlomíš 🤐