Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lara1705
22. sep 2010

@vodnarky ta moč fakt zabera, ja som to davala svojim dievčatam, ked už nezaberali ani antibiotika. A po 3-4 dnoch kašeľ ustupil.Samozrejme vtedy mali len 2-3 roky.

vodnarky
22. sep 2010

@lara1705 -rada sa niecomu priucim od tych skusenejsich... 😉

lara1705
22. sep 2010

@vodnarky ja zas rada pomožem ak možem.

katka888
22. sep 2010

tusim, ze v takej relacii nejakej o preziti tam tiez bolo spominane vyuzitie vlastneho mocu....
kuk co som nasla... http://www.kruhzivota.sk/node/199

vodnarky
22. sep 2010

@lara1705 -ako som napisala..ked uz nic ine nezaberie,tak sa prilklonim aj k takemuto rieseniu...pocula som,ze detsky-panensky moc je zevraj velmi zdravi... 🙂

janca13
22. sep 2010

Ahojte dievčatá a vitajte 🙂 😉 (tie nové) Tááák a už kašleme aj my!!Tá staršia a bolí ju hrdlo. V škole že ich dosť chýba tak som dnes prepadla lekáreň nechala som tam15eur.a dúfam ,že nebude musieť brať atb.a ostať doma 😠
@vodnarky čierny kašel??? ☹ a to ešte existuje 😨 no moja ešte že ti to tak vyšlo,že ideš domkov tak budem držať palčeky 😉

juli71
22. sep 2010

@lara1705 podbel pocujem prvy krat vyskusam , ja robim males caj z cibule s medom tiez velmi dobry alebo majorankovy caj aj na chut je vyborny s medikom

terez34
22. sep 2010

@lara1705 ahoj hovoris o moci viem ze ma dezinfekcne ucinky moja mamina si rozbila hlavu a musli jej to zosivat a babina jej poradila aby si na to prikladala moc krasne sa jej to zahojilo takze nieco na tom bude 😉

juli71
22. sep 2010

@janca13 aj my sme mali minuly tyzden chorobu nejaky vyrus je .....deti aj vracaju my sme mali 2 dni skoro 40

terez34
22. sep 2010

@katka888 to liecenie vlastnym mocom to ti je bomba to by som nikdy nepovedala ze ma az take ucinky

terez34
22. sep 2010

baby mala my ma v pusinke afty ja jej to skusim tym mocom ponatierat co to spravi

terez34
22. sep 2010

@marianka79 ahooooj zlato tak nam sa ku kalu pridali aj afty v pusine uz ich mala aj na jar a teraz sa jej to zopakovalo a strasne ju to boli uz som z toho nanervi 😒

janca13
22. sep 2010

@juli71 no super ešte aby začala vracať a som v keli 😠 ona nemôže žiadne lieky proti vracaniu tak to je u nás horor 😝

juli71
22. sep 2010

@janca13 nechcela som nastrasit ...

janca13
22. sep 2010

@juli71 v pohode 😉 a ešte musím izolovať štupla ,lebo aj tak je akási nesvoja a už ju 2X prehnalo a stále je pricucnutá na cici 😝

janca13
22. sep 2010

@terez34 skús jej aj na nejakú dobu nasadiť Bkomplex ,kedˇ je málo vitamínu B tak sa zvyknú robiť 😉 a dostať aj v lekárni takú smrdľavú vodičku 😝 (neviem ako sa volá) behom 2 dní máš pokoj

juli71
22. sep 2010

@janca13 drzte sa

terez34
22. sep 2010

@janca13 my sme mali taku hnedu vodicku ked to mala prvy krat a vonalo to ako lieh ale vzdy som jej to musela zdrhnut do krvi a ked si na to pomyslim tak mi je z toho slabo zatial jej davam gelik na afty ale zajtra asi navstivim dr.

marianka79
22. sep 2010

@terez34 mne raz afty vypaloval zubar juj to bolelo ale odvtedy klop klop afty nemam treba tvojej marianke posilit imunitu

terez34
22. sep 2010

noved to je z toho ze ona vobec nechce jest ovocie a nechcem stale do nej pchat tie chemie ale budem mesiet zase zacat

vodnarky
22. sep 2010

@janca13 -neuveritelne...dufam,ze to zas nebude dajaka"epidemia"... 😖 tak zatial papa,idem sa ucit,vecer do skoly a zajtra budem cely den lietat,dokupovat posledne surne veci a balit...ked sa vratim,dam vediet,ako sme dopadli..nech sa ti deturence coskoro uzdravia... 😔 ...................................................................................... 🙂

maca793
22. sep 2010

@janca13
tak je fajn a dakujem 😀 😀 😀

jalao
23. sep 2010

@vodnarky nechtikovu masticku si kup, je dostupna v kazdej dobrej lekarni (vsimas si ten akcent, jak z reklamy? 😀 ) My ju pouzivame na vela veci, nielen na ten krk a priedusky...No..vidim, ze toto forum sa nam zmenilo na nejake zdravotne 😎 Ako dlho budes doma a nebudes mat niekde pristup na MK? Hoci to poznam, budes absolvovat vsetky mozne navstevy, ked prides po dlhej dobe 🙂
@janca13 uz s malou lepsie?

vodnarky
23. sep 2010

ahojte... 😀 ..este len tak na skok... 😉

@jalao - 😀 😀 😀 ..vsimam ten akcent..... 😉 pristup by aj bol,ale presne ako si si myslela.....nebudem mat cas...jednak musim vybavit to vysetrenie pre malu,potom obehat celu rodinu a aj znamych..a to vsetko sa mi ma vojst do 11 dni.....paraaaaaada.....uz sa teda tesiiiim....a to som si myslela,ze idem na dovolenku..... 😕 ... 😉 ..... 😀

vodnarky
23. sep 2010

@janca13 -ahoj... 😉 ...ako su na tom deturence??? 😔

janca13
23. sep 2010

Ahojte dievčatá 😉 😉 tak ja len tak na skok....Lucke som nasadila všetko čo sa len dalo:kalc. sirup 😝 😝 homeo sirupy od kašla a bolesti hrdla a vitamíny....tak dúfam že niečo zaberie no a Ninka tá je neskutočne umrnčaná a nejaká nervozna,takže som si nič neporobila,konečne zaspala,tak idem niečo uvariť a trošku upratať 😝 😝
@vodnarky prajem šťastnú cestu a uži si to 😉 🙂

jalao
24. sep 2010

No dievcata, tu mame dnes akusi ulevaren, vonku krasne pocasie, tak si uzivate babie leto? Tak ja tu o 2 hodinky koncim a frcim na bystricky jarmok - jupiiii 😀 😀 😀 mensiu mam trosku choru, tak je u nasich, boli hned rano prejst ulicku remesiel a ja idem so starsou teraz...Najstarsi uz s mamou chodit odmieta 😎 😎 , ten ide s kamosmi.
tak pa zatim a piste, co mate nove!! 😉 😉

janca13
24. sep 2010

áááá kdeže ste všetky? 🙂 Dúfam,že ste aj vy nemali taký "dokonalý" 😝 deň ako ja.Tak malá ma soplíky a mrnčíííííí a spinkala mi len 1/2 hod. 😝 to ona si potiahne aj 3.Celý deň pýtala len cici ham,takže bradavky mi už začínajú svietiť 😀 😀 😀 aspoň ušetríme elekt. No potom vyjednávala staršia dcéra že ju pôjde voziť ak môže večer pozerať televízor.Má totiž zákaz do utor.aj PC.No a vidina toho,že budem mať chvíľku pre seba bola väčšia ako moje výchovné metódy 😝Tak už len dúfam,že noc bude ok.
@jalao tak si to uži na tom jarmoku.počasie Vám vyšlo super 😉

marianka79
24. sep 2010

@janca13 že bradavky svietit sa tu rehocem ja som mala super den polku som prespala kedže som po nočnej 😝 zas budem kikiríkat do rána 😀

marianka79
24. sep 2010

@jalao no ved 15 rokov to riadna puberta už moj pato už teraz ma maniere 😒