Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

sante
16. apr 2010

hej zanu, pokrájam ich na kolieska 🙂

topravebydleni01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
17. apr 2010

Ahojte 😉
Aj tu je krásne slnečno - teším, teším 😵
Keďže už prišli lastovičky, už bude leto 😉 a počula som, že aj bociany sú už tu - no hádam náš dom obletia 😵 😅

marianka79
17. apr 2010

no ku mne posli jedneho bociana 😉 alebo vranu tie nosia dievcatka 😀 zevraj

tatolu
17. apr 2010

Marianka, žeby? Nič nevidím v passe. Ak je to pravda - GRATULUJEM 😉

sante
17. apr 2010

Ahojte 🙂
aj u nás dnes konečne nepršalo a bolo slnečno, no bociána som nevidela a ani lastovičky ešte 🙂
A ja som to pochopila tak, že marianka chce poslať bociána (vranu) k nej preto, aby jej to dievčatko priniesol, ale nie že už čoskoro bude, ale že ho chce, lebo ešte nie je ...

marianka79
17. apr 2010

nie nie tatolu to tebe patrilo aby si mi poslala bociana 🙂 neni som tehu 😒 hmmmm škoda ale ☹

marianka79
17. apr 2010

sante tak nejak 😉

tatolu
18. apr 2010

Marianka, zas som prečítala poslednú časť vety a začiatok som si domyslela 😔 , neboj prídu aj k vám - aj bociany aj lastovičky

marianka79
18. apr 2010

tatolu 😉

A bocian ten nepride ☹

tatolu
18. apr 2010

Marianka, príď k nám - tu je bocianov toľko, že niekedy sa im musím strašne veľmi vyhýbať 😀

marianka79
18. apr 2010

tatolu 😀 😀 😀 ved vidím tri deti máš 😅

zanulienka
19. apr 2010

cafte baby,citam ze bociany a vrany lietaju,k nam letia len straky 😀

vodnarky
19. apr 2010

ahojte.. 😀 tu to ale dnes lieta... 😉 😉 😉 aky ste mali vikend?? 😎

marianka79
19. apr 2010

ahojte dnes som dostala otázku od syna--"maminka a ty máš maternicu?"chcel vediet či ešte možem mat dieta 😀 no neviem čo ho to napadlo 🙂

marianka79
19. apr 2010

hovoril mi ešte že ženy ktoré ju nemajú nemožu mat deti

ten má teda starosti 😅 😕

zanulienka
19. apr 2010

marianka-preco si zmenila tu eroticku foto? 😀

zanulienka
19. apr 2010

vikend-pracovala som 😒

marianka79
19. apr 2010

vikend--- oddychovala som 😵 😵

A fotku mi zmazali adminky asi som pohorsovala okolie 😀

marianka79
20. apr 2010

ahojte 🙂 baby zistila som že už to neni ako ked som mala 20 to fakt po tej 30tke je moje telo úplne iné nevydržím stát na nohách kolená ma bolia zrejme som už i ja meteosenzibilná lebo včera mi bolo teda hrozne a dnes daždisko jak hrom a ešte aj tie nočné smeny mi k tomu teda napomáhajú no je pravda že som mala aj úrazy--pády z bicykla,s korčulí aj na lade aj na asfalte 😖 😖 som aktívny človek ale tak mi začalo pukat v kolenách ked sa nahanam so psom že no... a to čo budem aká ked budem mat 50 rokov teda neviem 🙄 😕

netmona
20. apr 2010

ahojte,,dievčatá,,,,,,,pozerám , že veľa Vás neznám 🙂 ,,,,tak ahojte

marianka79
20. apr 2010

veru na tejto strane samý nováčik 😉 🙂

zanulienka
21. apr 2010

marianka-nestras,dobre!pomaly sa mi konci depka,ze mam 30 a ty teraz napises toto 😀

tatolu
21. apr 2010

Tak tak Marianka, už ide leto, rozhýbeš sa 😉
A keď nemáš kde, pozývam k nám na záharadu 😀 😀 😀. Kvôli Tebe možno aj niečo posadíme 😅

vodnarky
21. apr 2010

zdraviiiim vas maminky.. 😀
marianka,pohoda.. 😎 ..ja mam 31 a mam problemi z chrbatom..niekedy sa ani nepostavimm..o kolenach ani nehovorim..ale zevraj plavanie je na toto dobre..tak od buduceho tyzdna zacinam,tak uvidim..dam ti vediet.. 😉

zanu-neeeeeemboj... 😉 ..prezijes.. 😀

tatolu-mozem aj ja prist??? 😉 😎

vodnarky
21. apr 2010

no heloooou....kde ste vsetci?? 😅 ..mate obednajsiu prestavku?? 😎 😀

tatolu
21. apr 2010

Vodnarky, príď 😉 Roboty tu máme neúrekom 😀
Ja som už tu 😉 Spala som s deťmi 😵

zanulienka
21. apr 2010

ja som na prechadzke z malou,mame uzasne pocasie,ale ako vidim zacina sa zamracovat(neviem ako sa to spravne napise) 😅

tatolu
21. apr 2010

Zani, myslím, že by som to tiež tak napísala 😉 , alebo len yačina sa mračiť, alebo idú mraky 😀
Deti mi spali skoro do 16tej, a keď som poumývala riad, už som sa rozhodla, že dnes už von nejdeme. Však idú o 19tej spať 😝 😀

zanulienka
21. apr 2010

ja to mam zadelene-rano a okolo 15.00 ide von somnou,okolo 17.00 zo svokrou a medzitym sa stretnu z manzelom tak este trosku pobudne s nim a aj tak nie je unavena 😅