Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
22. apr 2010

Zani dobre zadelené 😉
U nás vstávame o 6-7mej, sme doma kým niečo navarím a urobím im desiatu, potom ideme o 10tej von do 12tej, dám obed, snažím sa ich uspať (v postieľkach sú od 12.30 a bežne zaspia 13.30), keď vstanú dostanú nejaký krémik na jedenie, zas vonku do tej 18tej a niekedy 18.30 a potom príde mm a deťom rýchlo treba dať jesť, ospršiť a hajde do postelí o 19tej.

zanulienka
22. apr 2010

mas to dobre,ze uz o 19.00 ti spinkaju.moja ide spat po 22.00 a tuiez vstavame o 6.00 😖

tatolu
22. apr 2010

Zani, no aj ja som rada, lebo sa môžem trošku akože učiť 😵 . Ja som proste režim zavidla a neznesiem, keď ho nieko zmení 😝

tatolu
22. apr 2010

Tu si píšem sama?

zanulienka
22. apr 2010

ucit?ma neser,na starobu? 😀

tatolu
22. apr 2010

Však na materskej sa človek nudí 😉 , tak prečo nie? 😵

zanulienka
23. apr 2010

a co budes ked budes velka? 😀

vodnarky
23. apr 2010

zdraviiiiiiiiim vas maminky.. 😀 😀

vodnarky
23. apr 2010

veru tak....aj my sme na "stare" kolena zacali chodit do skoly.. 😉

marianka79
23. apr 2010

ze stare ☹ mlade sme a krasne 😉 a ja som tiez uvazovala o skole bavilo by ma to ja viem no mam pracu pri ktorej by som nestihala ledva stihnem patka skontrolovat do skoly 😖

marianka79
23. apr 2010

a ake skoly si robite babeny???

vodnarky
23. apr 2010

tak zatial e to len anglistina..ale od septembra pribdne spanielstina a pocitace... 😉 😎 😀

vodnarky
23. apr 2010

sorrry..nejak mi usli niektore pismenka.. 😉

maca793
23. apr 2010

no tak to ste odvážne 😀

maca793
23. apr 2010

ja by som sa už učiť nechcela nemám na to bunky nejak mi vynecháva v poslednom čase pamäť 😝

maca793
23. apr 2010

no asi to bude tým že stárnem a začínam veľa zabúdať aj normálne názvy vecí ☹
niekedy sa seknem v polke vety a neviem ju dokončiť ☹
zabudnem všetko čo som chcela povedať 😠

zanulienka
23. apr 2010

vodnarky-tak od buduceho roka komunikujeme po spanielsky,ok?
ja kebyze zijem na svk urcite tiez studujem,ale tuto sa mi nechce 😅

vodnarky
23. apr 2010

zanu-to uz mozme aj teraz..z tych 5 rokov,co som tam zila,mi este nieco zostalo.. 😉 😀 idem sa ucit gramatiku,pisanie..nieco viem,ale uz 5 rokov som ju nepouzivala..len sem tam,ked tu boli nejaky turisti a nahodou zavitali do obchodu,kde som pracovala..ale to bolo este pred materskou..inak ja studujem (zatial len anglinu) tu v irsku..a spanielstinu budem tiez tu..bude to zrejme troska zlozitejsie,ale nejako to zvladnem.. 😉 😀

maca-nic si s toho nerob..aj namna raz urcite pride.. 😉 😉 😉

zanulienka
23. apr 2010

vodnarka-que tal?

tatolu
23. apr 2010

Ahojte vospolok 😉
Ja si robím VŠ - lesnícku fakultu, odbor poľovníctvo 😝 Na jazyky nemám 😀 .
Maci, aj mne vypadávajú slovíčka - úplne základné 😖 Ešteže Luky mi už dopovie, keď zaťnem dvojkám vysvetľovať 😉 Ja to priposujem materskej a verím, že po nástupe do nejakej práce sa to zlepší 😉 😵

marianka79
23. apr 2010

ja si robím jedine školu života a moj patko práve študuje eurá počíta si kolko ich má 😝

marianka79
25. apr 2010

niktonikde??? 😕

tatolu
25. apr 2010

Marianka, vonku je krásne, deti počúvajú, tak o čom písať? 😉
Začínam sa tešiť, ako budú dvojky po dvore chodiť dole bez, nech sa naučia cikať 😉

vodnarky
26. apr 2010

zdraviiim vsetky maminky.. 😀
zanu-yo estoy muy bien..i tu??como estas?
tatolu-uaaau..polovnicku?to je zaujimave..to by sa pacilo mm..on miluje lesy.. 😉
my mame tzv."chore vikendy"..jeden vikend bola mala a tento posledny mm..cakam,ze tento dalsi som na rade ja,no dufam,ze nieeeee... 😝

zanulienka
26. apr 2010

vodnarky-yo no muy bien,pequena hicha esta enferma.
elaia mala od stvrtka vysoke horucky a ma infekciu na dasne ,pod jazykom,na mandiach

zanulienka
26. apr 2010

hija to malo byt.
kocky aj vy sa ucte s nami po spanielsky 😉

vodnarky
26. apr 2010

zanu-esta mia igual..la semana pasada..ahora esta mejor..pero mi marido esta ahora peor..nasa mala nejaku infekciu v usiach a k tomu aj chytene priedusky..antibiotyka uz mame za sebou.. 😝 hnus,ale pomohlo jej to.. 😉

vodnarky
26. apr 2010

baby podme na to.. 😉 😉

zanulienka
26. apr 2010

que tiene tu marido?ella no tiene nada solo tiene paracetamol y listo.
ty zijes v irsku?tam je zima zimovska,nie?

vodnarky
26. apr 2010

mi marido tiene lo mismo que tenia la nina..dice,que tiene problema respirar..tns.con el pecho..
inak tu v irsku bolo doteraz(do vcera) nadherne..sedavali sme na terase v kratkych rukavoch..a teraz??furt zamracene.. 😠 😝 😉