Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janca13
17. aug 2010

Ahojte dievčatá 😉 Polievočka hrášková,bryndzové halušky-navarené 😝 krpček umojkaný haji-haji a velká dievka klasika-JA SA NUDIM 😠 túto vetu neznášam,ja som sa to nikdy nenudila

janca13
17. aug 2010

@vodnarky tak ste si užili pekný víkend? 🙂 u nás je konečne tiež pekne,dúfam,že sa to už umúdri 😎Aj ti musí byť dlho ked´je manžel v práci a vonku je špatné počasie.Máte tam aj nejaké centrum pre deti kde sa stretávate?

janca13
17. aug 2010

@jalao my sme raz ten maraton zažili(teda ak to bol on,to sa bežaj aj cez čičmany?)akurát sme išli do Bytče.Vydarená akcia ozaj 😎 teda a tvoj muž je dobrý,ja mám problém doehnúť na zastávku aby som stihla autobus a on že 42km 😝

janca13
17. aug 2010

@marianka79 dneska volno? 🙂

janca13
17. aug 2010

@innak vitaj,ja som tu tiež nová a páči sa mi tu 🙂

jalao
17. aug 2010

@janca13 😀 😀 😀 , ja som na to s behanim napodobne 😀 😀 A ANO, je to ten, co spominas, behava sa uz hadam 26 rokov, takze fakt tradicia..Krasna akcia...odporucam aj ako vylet, lebo ako som pisala, zaroven prebieha na namesti v Rajci aj jarmok, pre decka kopec atrakcii a vystupeni, toto maju dobre pripravene vzdy. A vecer vzdy nejaky koncert, bud Vidiek, Polemic, a proste nejaka slovenska kapela. 🙂 Janca a ty si skadial? Bytca je tiez tu nedaleko... 🙂 Ked si to spominala, ze si malu uspala, ja som to uplne milovala, ked zaspala a ja som sa vydychala...Vydychanie niekedy ale znamenalo rychlo ustlat, vyvesit pradlo, upratat veci, hracky atd...poznate to 😖 😖 Teraz, ked chodim do roboty, je to zase tak, ze hoci su starsi, rozhadzu rovnako intenzivne...ale uz ich mozem nahanat, nech to po sebe spracu 😉 😉

innak
17. aug 2010

@marianka79 Dakujem,niekedy ma kopne muza 🙂.
Dakujem dievcata za privitanie. trosku o sebe. Som z Malinova,mam tri deti,od 20-4 roky 😵 Ma materskej s dvoma poslednimi som bola 7 rokov a som uvazovala, cemu by som sa mohla venovat, aby som precovala doma. Teda vyrabam bytovy texti do detskych izieb aj babiky a hracky sijem popritom. Robim aj niake sezonne vence. Neberte to ako reklamu, len pisem cemu sa venujem.
Povodne nie som slovenka, som armenka s Gruzinska. Tak ze mi prepacte sem tam niaku chybu v pravopise 😎

janca13
17. aug 2010

@jalao ja som od Prievidze konkrétne z Lehoty pod Vtáčnikom a v Bytči máme bývalú kolegyňu s kt. sa stále navštevujeme(ona sa tam odsťahovala) a milujeme tú prírodu tam navôkol....v zime im hladia srnky do obývačky... 🙂 nááádhera(nebývajú priamo v B.ale v Hlbokom)a ked´si písala o tom upratovaní,nenazrela si náhodou mojej Lucke do izby?Je mi nejak povedomé 😉 😅

vodnarky
17. aug 2010

ahojte... 🙂
@janca13 -mame tu take kryte detske centrum..tak je to fajn,aj ked prsi..iba ten rozdiel je,ze vstupne je 6 eur..ale co by som pre nu neurobila..???..vzdy lepsie,ako keby som s nou mala zostavat cele dni doma ked prsi..a to je dost casto.. 😖 ..vecer by som mala hlavu jak 3 kapusty.. 😉 ..

@innak -vitaj.. 😀 ..a s tym pravopisom...?? 😅 ..ja som slovenka a chyby mam furt v pravopise.. 😉 ..
inak je velmi pekne,comu sa venujes..deti sa tomu urcite tesia a pridu si na svoje..nie?.. 😵 ..

marianka79
17. aug 2010

@janca13 niečo mi uniklo 😨 ? čo dneska volno 😕

janca13
17. aug 2010

@marianka79 ja som myslela,či máš volno akože z práce 🙂 asi som to blbo napísala a ja ti ten oddych fakt doprajem,lebo to ujdééé a zase do práce 😉

janca13
17. aug 2010

@vodnarky ono je to dobré aj pre malú,že je s deťmi 🙂 a bude mať výhodu,že sa naučí cudzí jazyk tak prirodzene a deti sa učia fakt najlepšie 😎a to tieto naše deti sa "musia" a čo sa musí to je pre ne ... 😝 ved´ty vlastne investuješ do vzdelania... 🙂

janca13
17. aug 2010

@innak ozaj pekná záľuba 😉 a tú gramatiku hod´za hlavu... 😉hlavne že si rozumieme...

marianka79
17. aug 2010

@janca13 jaj nie dnes som mala rannu zajtra nočnu a potom dva dni volno 🙂

marianka79
17. aug 2010

@innak fakt inak 😀 pekná záluba ja by som na to nemala trpezlivost učím sa robit gelové nechty a to ma baví najviac 😵

innak
17. aug 2010

Diky baby 🙂

vodnarky
17. aug 2010

@janca13 -ona este bude ucit mna.... 😉 .. 😵

jalao
18. aug 2010

@vodnarky ahoj, ja by som tiez brala take kryte centrum pre decka, teda myslim s bazenom...tu nie je nic take a co je od nas dalej, je hrozne predrazene, takze tych 6 eur ani nie je vela, myslim, ze tu su este horsie ceny. 😖 😖 My keby sme mali ist cela rodina, tak nafta, vstupne, jedlo,...no aby sme si na to aj prisetrili 🙄 🙄 My dostavujeme domcek, takze na taketo akcie teraz ani moc nemyslime, dufam, ze dalsiu sezonu si uz trochu vydychneme s tymito vydavkami.
A ako casto chodite na SVK?
@marianka79 , ako pises, ja na taketo veci akosi nie som, co ma niekedy aj mrzi, ked vidim, co baby dokazu,, v tomto mam viacej testosteronu asi v sebe 😀 😀 . Ale Innak, klobuk dolu... 🙂
Janka, Hlboke poznam, to je pri Bytci od smeru PB 🙂

marianka79
18. aug 2010

@jalao ja som tiež taká testosterónová zvládnem aj chlapskú robotu ale nie zas až takú tažkú ale viem také menšie opravy a aj technické veci ale inak viac prevláda estrogén a gestagén aj výzorovo 😀 😀 😀 😅

marianka79
18. aug 2010

včera som pozerala pekný film belásek poznáte to?

jalao
18. aug 2010

@marianka79 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som to tiez myslela v tomto smere...ze vysit, usit, textil a tieto veci nie su moja parketa 😎 Pritom neboha babicka bola krajcirka... ☹ Skor si poradim s pocitacom 😉 😉 , ale to ma naucila kancelaria z nudze...sef mi pomoct nevie, tak som sa musela starat o tieto veci sama 😖

marianka79
18. aug 2010

@jalao 😉 hej my ženy sme proste na všetko moja mama je krajčírka ale mna to moc nezobralo i ked volakedy som si šila veci ale to už sa neoplatí made in china funguje 😝

marianka79
18. aug 2010

ja som sa tiež naučila sama z počítačom a to nie som kancelárová len s pár drobnostami mi kamošky pomohli no a vidíš zase len baby 😀 bože a na čo sú tí chlapi 😕 😅

jalao
18. aug 2010

Belaska nepoznam...vcera som nepozerala vobec nic, lebo sme do neskoreho vecera zase popravkovali po popravkach u kamosov, mala mi u nich aj ostala spat a kostovali sme opat to svadobne vino, ze ci je isto dobre 😀 😀 😀

vodnarky
18. aug 2010

ahojte... 🙂
tak si predstavte,ze ja som tiez vyucena krajcirka..ale nesijem,lebo ma z toho strasne bolia oci a chrbat ani nehovorim.. 😖 ..za stroj sadnem,len ked si nieco potrebujem skratit,alebo zuzit...raz som sila flamenkove saty..musela som,lebo feria(spanielska zabava) sa blizila a nemala som peniaze si kupit take saty..je to dost drahe..ale trpela som strasne..denne som presedela pri tom asi 8 hodin a trvalo mi to vyse mesiaca.. 🙄 ..

@jalao my chodime na slovensko tak raz za rok,ale je to v pohode,lebo nasi chodia za nami tiez..teraz koncom augusta to bude druhy krat,tak sa tesime... 😀 ..

@marianka79 😀 😀 ..chlapi su tu len nato,aby boli... 😀 😀 ..inak Belaska nepoznam ani ja..

doll
18. aug 2010

@marianka79
Belasek - krasny film...

janca13
19. aug 2010

Dobré ránko dievčatá!Tak som Vás dočítala 🙂 Boli sme včera nakupiť ešte niečo do školy a moje dieťa bolo neskutočne skromné,až som z toho šoknutá 😅 a Ninuške sa konečne prerezali 2horné zúbky uff 😝 ...bola to fuška...
@jalao aj my ešte dorábame domček,už síce bývame a chýba nám už len fasáda,ale každý rok to odkladáme 😠 tak som povedala,že umyjem okná až ked´bude hotová 😎 a už je to pomaly v štádiu že ked´sa chceme pozrieť von tak okno musíme otvoriť 😀 😀 😀 😀 ...ale je to na dobrej ceste...
@marianka79 tie gélové nechty to je super záluba 😉 moja kámoška má nechtové štúdio a pár rokov dozadu jej to super vynášalo teraz to ma len aby sa doma nenudila 😅 muž jej super zarobí
@vodnarky no to si dobrá ak si zvládla ušiť tie šaty!To sú tie sukne od nevidím do nevidím... 😀 😀 😀 ja tak akurát niečo skrátiť,alebo poobšívať a ešte som pre bábiky niečo skrpala 😅 mňa baví skôr záhradka a pečenie

vodnarky
19. aug 2010

dobreeee ranko.. 😀 ..

@janca13 -nerobila som ich uplne sama..jedna velmi skusena spanielska krajcirka ma trocha nasmerovala...kde to mam vyparat a kde zas 2x presit.. 😉 ..ale sit take saty neni veru jednoduche..su velmi tazke a to nazberkavanie je skoro vsade.. 🙄 .... 😉

vodnarky
19. aug 2010

baby zabudla som vam napisat co mi mala urobila vcera..som zvyknuta,ze 2x za den umyvam zem,lebo byvame v dome a zvonka sa nam hned nanosi dovnutra..takze vcera som si pekne poumyvala,kym sa dievcata hrali v izbicke..potom som si povedala,ze si idem zapalit von do zahrady(lebo doma nefajcim)..ked som sa vratila ani nie o 10 minut skoro som dostala sok!!! 😅 ..male spekulantky mi povitahovali vsetky vlozky ponamacali ich v zachode a s tym mi chodili po celom dome..a aby toho nebolo malo,tak aj wc papier pridali..tak si to viete predstavit..vsade som mala vodu zo zachodu ,vlozky a wc papier,rozmoceny a natrhany na kusky.. ☹ ..zrkadlo bolo cele od vody(zo zahodu) a na nom porilepovany hajzlak..a nasa mala princezna od hlavy az po paty mokra..druha (neterka o 2 roky starsia) bola sucha,ale ta jej veselo pri tom fandila... 😉 ..a v zachode ani "kapka" vody.. 🙄 ..