Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janka1874
24. júl 2011

vidno že dovolenkové obdobie veľa tu nechodí my sme sa práve po týždni vrátili no akože sorry ale čo je toto za leto sakra sme ani raz neboli na kupku bo kosa že des a denne leje už ma to fakt prestáva baviť

jalao
25. júl 2011

ahojte dievcata, sak som tu nebola hadam tri tyzdne, to sa mi este nestalo... 😉 Tiez uz mame po dovolenke, mali sme sa skvele, no ale uz zarezavam v robote, starsie deti su v tabore a najmensia sla vcera ku babicke, tak mame prazdny dom, normalne som mala z toho vecer stres 😖 ...necakane prazdno vsade.
@janka1874 super foto...jak z katalogu
@vodnarky ty neprovokuj 😀 , my tu mame poctivych 17 stupnov uz asi 8 dni....nervy moje!!! Kedy bude teda leto? Ci uz bolo?????

janka1874
25. júl 2011

@jalao že z katalógu nepreháňaj to som sa len tak sama fotila lebo kamošky chceli vidieť nový účes 😀 😀 😀 😀

vodnarky
25. júl 2011

ahojte..

@jalao -nejako sa to zrejme otocilo..my tu mame aj dnes fajnsky teplucko.. 😎 ..no ale ako vzdy,nie na dlho.. 😖

@janka1874 -vsimla som si vcera,ze to mas inak..vyzera to dobre.. 😉

janka1874
25. júl 2011

@vodnarky ďakujem 😉

marianka79
27. júl 2011

@vodnarky to je super tak to určite príde aj k nám paráda teším sa 😵 😵 😵

anett9
27. júl 2011

ahoj,môžem aj ja sem medzi 30+ ?

vodnarky
27. júl 2011

@anett9 -jasne... 😎 ..vitaj 😀 ..

vodnarky
27. júl 2011

@marianka79 -tak este pockaj chvylocku.. 😉 ..este si to chceme uzit.. 😎

anett9
27. júl 2011

@vodnarky dakujeeeem 😀

marianka79
27. júl 2011

@vodnarky a už to tu aj máme slniečko nám vykúka len mne sa do ničoho nechce som doma na skok som nakukla a už aj prenechávam notebook synovi ach jaj tá prázdninová nuda ešteže majú také vymoženosti 😖 my sme ked pršalo zobrali deky a na chodbe v činžiaku hrali karty,divadlo a tak dalej...

vodnarky
27. júl 2011

@marianka79 -no neuveriiis tomu!!!vam vykuklo slniecko a nam tu uz v zapeti zacalo prsat a este ani neprestalo.. 😅.. ☹ ..som ti vravela,ze este chvylku pockaj!!! 😉

vodnarky
27. júl 2011

@marianka79 -aj ja si pametam tie letne dazdove obdobia..tiez sme boli stale vonku a behali sme naschval v tom najvecsom dazdi.. 😵

vodnarky
27. júl 2011

@anett9 - 😀 😉 ..napis nieco o sebe..ak chces.. 😉

anett9
27. júl 2011

@vodnarky mám 39 ,2 deti - 6 ročnú dcéru a 3 ročného syna.Som už 6 rokov na MD a RD,ešte do budúceho roka do apríla som na predlženej RD so synom.Potom uvidíme 🙂 Už mi je dlho takto doma,ale čo už.Pred mesiacom sme sa presťahovali s paneláku do domu 🙂 ,aby moje hyperaktívne deti mali dostatok miesta na vystrájanie-veľká záhrada.Bohužiaľ toto leto nám nikomu nejak nepraje...strašne sme sa ponáhľali so sťahovaním,aby si to užili...a toto príšerné upršané počasie nás ubíja ☹

vodnarky
27. júl 2011

@anett9 -6 rokov??tak to je veru pekne doba..ja som este neni ani 3 roky a uz by som rada troska medzi ludi-do prace..no este rok musim pockat..inak byvat v dome je veru na nezaplatenie...my byvame v prenajatom dome a som veru vdacna za tu nasu(aj ked malu)zahradku..detom sme tam dali trampolinu,tak sa vysantia az,az..vecer su uz totalne vycerpane a same sa ponahlaju do postele..tak uz okolo 19:00-19:30 mam volno.. 😎 😀 😉

marianka79
27. júl 2011

@vodnarky ☹ no to je teda ale ja som vám nepriala dážď ale nám teda konečne vykukol oskar tak to máme ako pinkačku ja ti ho potom prihrám ok? 😉

marianka79
27. júl 2011

@anett9 ahoj a vitaj to je super bývat na dome to by mi ani takéto počasie nevadilo i ked to nie jje ono ked musíme v lete byt naobliekaný ako na jesen ale dom by som prijala 😉

anett9
27. júl 2011

@vodnarky veru 6 rokov..z jednej materskej do druhej + tá druhá predĺžená,ale zas trochu mi to aj vyhovuje 😉 muž robí na smeny a keby som bola v práci, o deti by sa mimo škôlky nemal kto postarať.Naši sú takmer 200km od nás a tu v Beluši nikoho nemáme.Vlastne by som ich nemala kde nechať.Keď podrastú,už to bude lepšie.Tiež mi už niekedy hrabe ,že som doma tak dlho..no čo už,musím vydržať 🙂

anett9
27. júl 2011

@marianka79 len už toto "neleto" trvá dlho a ani deckám sa už nepáči,že nesvieti slnko ☹ a to sme chceli minulý týždeň kúpiť v Baumaxe bazén,no však by ho ani nevyužili.......domček je fajn,len tá hypotéka 😒 😖

janka1874
28. júl 2011

@anett9 vitaj
ako ženy dom Vám závidím mne by už asi aj bolo jedno že prší šup gumáky a pršiplášte a idú von ale v paneláku je to horšie
tu dnes vykuklo slnko slečna si zmyslela že ešte chce kuk susedov čo teraz opakujú a potom ideme von aspoň na chvíľu pokiaľ sa bude dať a nezačne zas pršať
a ešte som zabudla ja som doma 4 rok a teda mám dosť nebyť toho že je to posledná materská a chcem si to užiť tak asi by som už aj do roboty išla

anett9
28. júl 2011

@janka1874 ked tie moje to v daždi moc nebaví ☹ dcéra narieka kedy už bude zase leto ,kým bolo pár dní teplo,hrali sa na piknik,spravili sme im ako prvé,keď sme to tu prerábali,pieskovisko.A teraz po toľkých nekonečných dažďoch,je to len kopa blata,ani tam sa nemôžu hrať.Ešteže príjazdová cesta od brány k domu je dlhá,tak sa spúšťajú na bicykloch 🙂 Na paneláku to bolo zúfalé,v Ilave neboli žiadne ihriská-primátor do takého niečoho nemienil investovať-tam sa nudili.Nevýhoda bola,že nemohli ísť von bezo mňa,kedže sú ešte malé.Museli počkať,kým si porobím svoje a až potom sme vyšli.Tu na dome vybehnú kedykoľvek a viem,že sú v bezpečí 🙂

marianka79
28. júl 2011

@anett9 a ešte aj v tak peknom prostredí bývaš bola som v Košeci to je blízko vás a samé hory tam my sme tam so školy boli na stanovačke to bol moj prvý a posledný total opiáš 😀 😀 😀 som sa tam strieskala teda 😅 😝

marianka79
28. júl 2011

@janka1874 inak plánujem aj ja zmenu image čo sa vlasov týka no neviem ako bude moj spokojný jemu sa lúbia dlhé a ja idem skrátit ale musím lebo si chcem dat dole ešte trvalú čo mám na koncoch a je mi jedno nech ma dajú aj na krátko už ma nudia moje vlasy a ešte k tomu som sa dlho nefarbila a vidím si prvé šedinky síce jemné ale už idú von 😒

janka1874
28. júl 2011

@marianka79 že prvé šediny tie sa mne objavili hneď po pôrode som bola total zdesená ale čo už narobím ladšia už nebudem že ano
a zmenu? pokiľ Ti ju dobre urobia aj drahý bude spokojný aj môjmu sa páčia dlhé vlasy ale keď raz ich treba prevzdušniť a ostrihať tak čo sa dá robiť

vodnarky
28. júl 2011

@marianka79 -tak to budem rada..aj branku uvolnim,len nech sa trafis.. 😉 urcite ich uz mam aj ja 😕 (tie sedinky),iba dobre ze si ich nevidim.. 😎 ..byt bloncka ma aj teda svoje vyhody.. 😀 😉 a inak som teda zvedava na tu zmenu..😵

anett9
28. júl 2011

@marianka79 to ano,pred mesiacom sme boli v Ilave v paneláku - to je hned pri Košeci /3km/ - ale zas za Košecou sú Ladce-cementáreň a ten bordel čo bol vo vzduchu z toho kameňolomu,to bola katastrofa. Som ich už umývala len raz do roka-viac sa neoplatilo.Zvlášť,ked boli čerstvo umyté a prišiel taký slušný dážď a zostali ako ohádzané pieskom 😀 som to nikdy predtým nevidela. Sama nie som odtiaľto,do týchto končín som prišla pred 8 rokmi za mojím priateľom, teraz už manželom.Inak som z Lučenca 😉

marianka79
28. júl 2011

@janka1874 no ja som ich nevidela lebo som sa stále farbila to len teraz mám pauzu a predtým som bola blondýna tak to nebolo zrejme vidno 😀
@vodnarky už nám prší zase ale som aj tak bola vonku príjemne bolo som včera nebola nikde tak som musela íst
@anett9 ako okná raz do roka? lebo si nenapísala čo 🙂 ja som vtedy ani moc nevidela 😀 😀 😀 z toho výletu mám spomienky že som len chcela vediet ako je to byť opitá 😅 mala som 15 rokov vtedy 😕

janka1874
28. júl 2011

aj tu už spŕchlo aspoň že doobedu sme boli vonku a práve som im našla pršiplášte na MMB tak uvidíme asi objednám lebo toto už nie je normálne gumáky máme

anett9
28. júl 2011

@marianka79 jj..okná 😀 som to tam zabudla napísať....to som myslela,že hory pekné..ale toho prachu z cementárne 😖 som sa smiala,ked som sem prišla bývať...zistila som,že tu kúsok od Ilavy sú Horovce.Tam ma ako 5 ročnú poslali od nás z Lučenca na liečenie na priedušky 😀 😀 😀 že zdravý vzduch 😉 a cementárne fachčili už aj vtedy 😀 😀 😀 Ja som sa 1x opila tak v 17,u kamarátky...nič moc pocity..potom ešte možno 3x...takým nedopatrením 😉 a už mi asi aj stačilo navždy 😀 v 15,či 17 to ešte človek rýchlo rozchodí 😝