Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marika1977
12. nov 2010

ahojte dievcata 😀 ja sa len chcem pozdravit a ukazat sa ze uz som doma a sme v poriadku...testy nam vysli vsetky velmi dobre,malicka pribera a placenta by mala vydrzat do porodu...a jak som sa bala a nebolo to az take strasne...lepsie sme dopadnut asi ani nemohli 🙂 zdravim vas vsetky 😀

janka1874
12. nov 2010

@marika1977 no super tak to si jej dobre dohovárala 😵

marika1977
13. nov 2010

@janka1874 snazila som sa 😀

janka1874
13. nov 2010

@marika1977 vidno vidno ale to je len dobre
juj ženy a kedže sme sa tu baili o myčkách ktorá je taká že dobrá značka poradte

vodnarky
13. nov 2010

ahojte.... 😀

@marika1977 -tak to je velmi dobre... 🙂 ..tesim sa s vami.. 😀 ..drzte sa.. 😉

marianka79
13. nov 2010

@marika1977 to je super držím palčeky nech ostane v brušku tolko kolko má byt ale verím tomu že už to chceš mat čím skor za sebou a držat v náručí malý uzlíček 😵 aj ja by som rada už mala ☹

marika1977
13. nov 2010

@janka1874
@vodnarky
@marianka79 dakujem dievcata...po dlheeej dobe si toto moje tehu ako tak uzivam,to asi tym,ze som o hodne kludnejsia a konecne mam akisi pocit istoty...pocit ze som v dobrych rukach...a to vdaka porodnikovi,ktoreho som si nahodou vybrala 😀 velmi sa tesim na babo,to je pravda 😀

vodnarky
14. nov 2010

ahojte babulky... 😀
co porabate v nedelu???my sa dnes chystame za Santom Clausom do jeho pribitku aj s nasou malou roztopasnicou,vyslovit zelania,ktore mame uz nakreslene a zalepene v obalke pre tento rok... 😀 ... 😉
no a nasa mala "riaditelka"(lebo nas tu vsetkych dokonale riadi) si nakreslila na tento rok...HELLO KITTY dazdnik a HELLO KITTY bycikel... 😅 ...to je nasa najoblubenejsia znacka... 😎

janka1874
14. nov 2010

hello kitty asi fičí všade
tu ešte santov nemáme v obchoďákoch ale my sa dnes chystáme ku babke a dedkovi lebo tata mal meniny tak nás pozvali na návštevu ale bodol by aj nejaký nákup len keby sa niekomu chcelo 😒

vodnarky
14. nov 2010

@janka1874 -zboznujem taketo rodinne stretnutia... 😀 ..kopec dobreho jedla a uplna pohoda a radost... 😵 .. 🙂

janka1874
14. nov 2010

@vodnarky no veru

jalao
15. nov 2010

@janka1874 ja mam mycku Bozenku 😎 , teda Bosch, parametre z hlavy neviem, stala nejako medzi 400-500 Eur a na splatky je to tiez vyhodne ked si das bez navysenia, ze nepreplatis...
No a u nas okrem Kitty aj Barbie accessories - od oblecka po nabytok a vsetko okolo toho.. A Petshopy, a teraz akychsi Filikonikov zhana 😎 , no esteze mame 2 babky, tak rozlozime sily spravit radost ku Vianociam 😝 😝

janka1874
15. nov 2010

@jalao tak aj predpokladám investovať no uvidíme na čom skončíme ale asi bosh to istí kedže najviac mamičiek je s ňou spokojných

jalao
18. nov 2010

@janka1874 ahoj, dokonca som si vsimla, ze umyvackam je tu venovana extra diskusia, ak by si nahodou potrebovala nejake detaily... 😉
Dievcata, kam ste sa stratili? Lovim vas z 3. strany... ☹ Niktora nema nic nove? Ja teda bohuzial zlu spravu, ktora nam skomplikovala zivot posledne dni a sice, ze MM necakane zomrel tato, takze mame starosti a vybavovacky, tak sme dost vystresovani, ja sa nemozem doliecit uz druhy tyzden, no a zajtra pohreb, tak este toto prezit , to bude napor na nervy a emocie. 😒 Drzte palce a piste, nech sa neprepadavame do hlbin...

janka1874
18. nov 2010

@jalao no už som ju našla ja len aké máte vy doma a ako ste spokojné som chcela
no a úprimnú sústrasť prajeme juj toto ani nechcem myslieť ako by sme prežívali držíme palce a posielame energiu na zvládnutie takej sumutnej situácie

veru ženy kde ste

vodnarky
19. nov 2010

ahojte...

@jalao -prijmi prejav mojej uprimnej sustrasti vo vasom hlbokom smutku,ktory na vas dolahol..nech je vam utechou vo vasom smutku stala spomienka na neho a laska vasich deti...
drzim palce a prajem vela sil..

jalao
19. nov 2010

Dievčatá, dakujem vám za podporu...už je to za nami chválabohu. Bolo to náročné, hlavne pre decká. Ale taký je život. 😔

janka1874
21. nov 2010

ženy kde ste sa stratili
u nás dnes taká pohodová nedeľa akurát že ráno sme boli na nákup tak sa mi nejako posunul čas a Sendy išla až teraz spať 😀
ale už máme aspoň umývačku nájdenú akú chceme tak sa teším že budem mať zas niečo pekné nové a zlahčí mi to život do značnej miery

vodnarky
24. nov 2010

dobreeee raaanko.... 😀
ja iba kuk 😕 😕 ..ci tu niekto je.... 😅 ...??

janka1874
24. nov 2010

@vodnarky tu to nejako značne zamrzlo asi už všetky chodia len do súkromnej či teda neviem čo sa stalo

vodnarky
24. nov 2010

hmmmmmm...to skoda... ☹

janka1874
25. nov 2010

@vodnarky veru škoda ale čo narobíme 😒

vodnarky
25. nov 2010

@janka1874 -no co y sme robili..???pokecame ...???? 😉 ...navrhujem,dobru zensku temu...VIANOCNE UPRATOVANIE!
😀 😀 😀 😀
tak,prezrad...ako ste na tom u vas doma...??? 😉

janka1874
25. nov 2010

@vodnarky že vianočné upratovanie to ja pri deťoch beriem ako zbytočne nabehané kilometre o ničom furt tu je bordel a všetko treba prekračovať čiže ja upratujem deň pred vianocami nech sa to ešte ako tak aj na poriadok podobá 😀 😀 😀 😀
skôr by bodli nejaké nápady na darčeky 😉 😅

vodnarky
25. nov 2010

@janka1874 - 😀 😀 😀 ..aj tu u nas...niekedy sa mi zda,ze v lese je vecsi poriadok,ako u nas doma...musim si davat pozor,aby som si "hubu"nerozbila.... 😉
nejake napady na darceky????? 😅 😅 😅 nieco lahsie nevies vymysliet???...no co sa tyka nasej 'kitty-princeznej",tak to bude nieco co jej chyba do jej velkoskladnej zbierky.... 😔 .... 😉 ...

jalao
25. nov 2010

@vodnarky neboj, nešla som do žiadnej súkromnej 😎 😎 , len som v kolotoči, ani to nejdem rozpisovať, dnes som absolvovala úspešne skúšku, to bolo super, potom sme frčali do Baumaxu pre objednané a potvrdené dvere, ktoré nám na predajni nenašli!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Takže 60km zbytočne prevezených....no a na záver tohto čudného dňa sa synátor nepochopiteľne vyhádzal...tak čudne, že zajtra s ním musím skočit ku našej deckárke 🙄 Posledných pár dní sme mu doma naordinovali Vigantol, že kvôli vitamínom, nemôže to byť z toho? nič iné nové nejedol, nový prášok namám..no fakt som znepokojená.
A dievčatá, upratovanie je v nedohľadne a darčeky mám asi 3 😖 Už len posledných 15 a mám to !

janka1874
26. nov 2010

bré ránko žienky
no vidím že veselo z darčekmi to máme asi všetky u nás ešte zo staršou nemáme taký problém lebo oa presne vie čo chce a hotovo horšie je to z menšou tá tu má hračiek po staršej do aleluja tak dokupovať ďalšie no čo ja viem načo a oblečko to tiež v podstate dedí sem tam čo treba dokúpime ach jo

@jalao z vigantolu moc neverím to je len D vitamín a neviem o tom že by to bol nejaký alergén a nič iné také zvláštne nejedol cez deň?

lara1705
26. nov 2010

no ja to mam trocha ľahšie,moje dcery vedia čo chcu a povedli mi to. Niečo už mam ale ešte nie všetko.Dcery chcu samozrejme oblečenie a obuv. A drobcovi sme kupili v Polsku take veľke lego, kde sa daju poskladať aj autička aj domčeky ,no proste všetko.No a pre manžela -tak to vôbec neviem čo.Ešte pred Vianocami ma narodky- dalši darček,fuha, aj sa zapotim pri rozmyšľani že čo kupiť.

janka1874
26. nov 2010

veru chlapom nakupovať nč moc tiež neviem a zas nechcem aby mal chudák každý rok to isté pod stromčekom

marianka79
26. nov 2010

ahoooooojte nie žiadna SS len som mala toho vela a mala som aj krízu vo vztahu
@janka1874 😉