Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
18. júl 2009

Aduli..netes sa....o dve hodiny tam mate smrst...u nas v BA sa certi zenia, je uplna tma....zatial neprsi, fuka hrozny vetrisko a je iba 16 stupnov...a prave zacalo hrmiet

netmona
18. júl 2009

ahojte,,veru tak v BA je ako keby sa čerti ženili,,, 😨

emily333
18. júl 2009

u nas krasne horuuuuuuco 😵 netmona ti zijes?

aadula
18. júl 2009

jupiiiiiii začína sa schladzovať, som musela na balkone stáť a užívala som si studený vietor 😀

cica13
18. júl 2009

Ty kokso...ako sa tak behom dna zmeni pocasie.....vcera tropicke horucavy a momentalne mam na balkone 13 stupnov, fuka desny vietor, prsi.....no ani psa by som nevyhnala... ☹

andreah70
18. júl 2009

cicuš to je teda hrozná smola ☹

tak už tú hrmavicu máme tu , vypadla nám káblovka, čákam kedy vypadne aj net 😝

cica13
18. júl 2009

Andy, tu sa to trosku ukludnuje......ale je zima a hnusne skaredo....ale uz aspon neni taky vetrisko 🙂

andreah70
18. júl 2009

tu to bolo hrozné na Pohode sa zrútil O2 stan, húhajú tu sanitky a hasiči, ževraj je tam 30 zranených

zuzadlo
18. júl 2009

ahojte babulky 🙂

cicus,teda nezavidim ti ☹
ja som si prave sadla,stale robime na tom byteuz mame jednu izbu vymalovanu a caka nas druha 😝 ,mam tu taky mrdnik,ze ma ide slak trafit, 😒

andreah70
18. júl 2009

zuzi vydržať 😀 ja som mala minulý víkend to isté, ale zvládli sme to 😉 potom budeš mať voňavo a pekne 🙂

hasleerka
18. júl 2009

no cica, kukám čítam, no hrozné ... snád si to potom všetko vynahradíš na tej dovče

no ja som dnes bola s Miškou zase na pohotovosti, bo má od toho štvrtka zas tepoty ... takže hrdlo má stále zapálené, papáme dalšie antb .. ale som inak rada bo som sa bále že nás nechajú aj v nemocke, bola zase naša dr. tá nás dobre pozná a tá by nás poslala len keby bolo fakt čosi vážne

andy , kukali sme správy z pohody, vraj aj jeden mrtvy, to je hrozné

zuzi, ešte raz díky, sa teším ...

lilu18
18. júl 2009

ahojte
cica//vitaj,mali ste riadnu smolu ☹ ale uz je to za vami a iste vas pri mori cakaju len same pekne veci a vela peknych zayitkov 😵 😵 😵 a co s mobilom??da sa dat dako do kopy?

tiez je u nas riadne ochladenie/mne sa slniecko viac paci ako taketo pocasie 😎

haslerka/ ☹ misenke uzdravujuce cmucky nepomohli...rano teplota neustupila? ☹

emily333
18. júl 2009

vy uz mate ochladenie a my furt dusno ☹

lilu18
18. júl 2009

neboj zajtra to pride na vychod//rada ti poslem 🙂 a co Janko?nasli ste stratenu cip.kartu?

zuzadlo
18. júl 2009

andy: dakujem 🙂 ,ale este to chvilku potrva,ale uz ked sme sa na to dali,tak musim vydrzat,ale deti potrebuju vacsiu izbu,ked idu do skoly,do tej mensej by sa mi stoly nepomestili,ale aspon bude peknucko 🙂

lilu,aj mne sa paci viacej slniecko 😉 ,v stredu sme sa boli v madarsku okupkat a bolo super 🙂

cica13
18. júl 2009

Hasli....posielam uzdravovaci boztek....uz by hadam aj stacilo tych teplot....

Lilusik....dufam, ze sa bude dat opravit ten mobil, lebo bol moj vytuzeny a dost drahy a desim sa, ze aj oprava bude riadne mastna.....ma iba 7 mesiacov,cize je eset v zaruke...ale kedze mi padol, tak to mi nikto neuzna... 😢 😢 😢

Emily....uzivaj si to dusno...tu je teraz fakt riadna kosa

lilu18
18. júl 2009

zuzi kde ste boli v mad? v dakom termalnom?

cicus// ☹ mozno opravia lacnejsie ked je v zaruke

emily333
18. júl 2009

lilu janko dosiel ok 😉 uz je riadny cestovatel a cip sa nemozem bavit 😉

zuzadlo
18. júl 2009

lilu boli sme v mosoni su to termalne
ale teraz to tam pekne porobili ,pridali bazeny 🙂

lilu18
18. júl 2009

hlavne ze dosiel ok 🙂
babenky idem haji//papa mozno nieco v tv aj davaju 🙂

zuzadlo
18. júl 2009

tak lilu,pa 🙂

emily333
18. júl 2009

lilu dobruuu 😔

hasleerka
18. júl 2009

ahojte, cmučíky som odovzdala, tak už dúfam, že pomôžu 😉

cica13
18. júl 2009

Lilusik dobru nocku 😲

hasleerka
18. júl 2009

lilu škoda že už ideš ☹ ... no aj tak dobrú nôcku 🙂

emily333
18. júl 2009

babenky ten moj m je asik nepevny isiel si lahnut do altanku bo dnu je horuco a on je prikrity po usi 😀 a ja ze odbehol k susedovi 😉

hasleerka
18. júl 2009

emily 😀 😀 😀 ak je široký altánok a nikto vás nevidí, šup k nemu ... sa dobre spí pod hviezdičkami

emily333
18. júl 2009

😀 😀 ta sak nesom sprosta na tvrdej lavicke spat ale uz sa prestahoval dnu 😀

cica13
18. júl 2009

Emily...sa sulam...ked si predstavujem, ako lezi v altanku.... 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
18. júl 2009

emily 😀 😀 😀