Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
13. aug 2009

emily, už aby mal Janko vodičák a bude robiť šoféra on 😉

bodka13
13. aug 2009

inak s tým tv programom je to grose hrúza 😠 ...človek nemá čo kukať 😒
emily veď krčma musí byť všade 😀 😀 😀 ...začni podnikať 😉 otvor krčmičku 😀 😀 😀

aadula
13. aug 2009

už sa teším na Ordináciu a dúfam, že aj nejaké novinky budú ...a vlasnte aj tá Česko-slovenská super star bude...tak aspoň nejaká zábava 😝

emily333
13. aug 2009

ked u nas sa krcma neudrzii mladez chodi do mesta a my starsii chlastame doma 😀

bodka13
13. aug 2009

haslerka asi zaspala s babami 😀 😀 😀

...veď zariadiš ju ako doma 😀 😀 😀 a uvidíš ako sa naučia starí do krčmy chodiť 😀 😀 😀

Ordinácia začne zase až v septembri?...a tá superstár tiež?

emily333
13. aug 2009

spachtoska jedna ☹

bodka13
13. aug 2009

idem od vás večernice 🙂 pozrem kosti a poberiem sa haji-beli 😀

dobrú noc 🙂

hasleerka
13. aug 2009

moje tu som

emily333
13. aug 2009

idem aj ja zajtra je v michalovciach jarmok tak sa musim vyspat do ruzova aby som vladala klobasky papkat 😵 papa

hasleerka
13. aug 2009

no vidím že zdrháte, tak dobrú nôcku ... ja som sa začítala v jednej téme, som sa aj zasmiala ako sú niektorí trafení 😒

renka9
autor
14. aug 2009

dobre ranko 😉
nejak nemozem spat uz som od piatej hore 😝 . Dnes idem dat skontrolovat podvozok 😝 😀 , stravim tam cele doobedie a potom do roboty 😝
papa 😉

emily333
14. aug 2009

dobre ranko a hlavne slnecne 😵

tatolu
14. aug 2009

áno stretko bolo z koníka 😉 a áno je to Jasenská dolina 😉
no ale nefotili nás ani ostatní moc. Bola som s deťmi sama, MM nechcel ísť, vraj čo tam bude... a tak vždy, keď fotili spoločné, tak som bola niekde s deťmi.

Ináč dobré ránko 😉

aadula
14. aug 2009

dobré ránko,

tatolu, tak si to tam mala veselé...mala si tam všetky tri deti? a bola si sama?

emily, tu je pod mrakom 😝

tatolu
14. aug 2009

Áno Aduli, všetky tri 😉 No bol to zážitok, ale pomáhal mi každý, kto mohol 😵

emily333
14. aug 2009

tak ja uz som pobehala z vysavacom uz mi to tu lepsie vyzeraa 😵 co porabate dnes?

andreah70
14. aug 2009

ahojte
no tatotu máš môj obdiv, ja som mala čo robiť s dvoma a ty zvládaš aj troch 😕 a to ja som mala odstup 2,5 roka

netmona
14. aug 2009

tak dobre ránko ,,,tak my zase u naších,,idem tiež povysavať emily,,a dačo navariť

emily333
14. aug 2009

ja by som dnes mala robit cukynu ale nechce sa my z tym babrat tak asi vymyslim daco rychlejsie ved aj tak nam mm pozval na vecru a co sa budem obtazovat z vrenim 😀

iwusska
14. aug 2009

ahojte a krasny slnecny dnik 😵
na nas sa to vali z kazdej strany, s Ninkou som bola v str. rano u dr. poobede mala 39,9st. teplotu a este v ten isty den som bola aj s Natalkou na pohotovosti, tiez zacala teplotovat...ja som sa vo stvr. rano zobudila s opuchnutym licom, mam 5 rokov vytrhnuty zub a este mi tam ostal nejaky ulomok, tak sa mi to zapalilo a svagrinka mi ho vcera 3/4 hodiny dolovala...tak taku bolest som davno nezazila ☹ takze sme vsetky tri na atb. super cas 5 dni pred dovolenkou...este cakam co sa zasa stane 😠

tatolu
14. aug 2009

Iwus, verím, že už nic zlé 😒 , veď už toho aj tak veľa.
Teraz sa už pripravuj na tú dovču 😉 a zlé odožeň 😵

iwusska
14. aug 2009

tatolu dakujem si zlata 🤐 fakt ked sa raz zacne sypat tak sa sype...ale preco ked ma clovek nieco naplanovane??? to je fakt murphyho zakon...ale musim mysliet pozitivne a dufam ze o to viac si tu dovolenku uzijeme, vsak cicus?

jalao
14. aug 2009

Emily, co robievas z tej cukiny? Mne to teraz tiez dokola dozrieva na zahradke, ale lubim to, hoci MM vobec nie, ani decka to nechcu 😠 Tak si to len tak pre seba na cibulke restujem. Daj este nejaky rychly tip! 😉

emily333
14. aug 2009

ja obalujem v trojobale a vyprazam a ktomu zemiaky

tatolu
14. aug 2009

My sme minule zapiekli so zemiakmi a vajíčkami v rúre 😉
a svokra robila ako mozoček - v praženici 😉

cica13
14. aug 2009

Dobre ranko, u nas vykuka spoza mrakov slniecko 😵 😵 😵

Ja som si dopestovala na zahrade tekvicu Hokaido, je to taka mala syto oranzova gula a sladucka, som ju minuly rok davala Davidovi ako prve prikrmy a chcem posmirovat nejake dobre recepty, da sa z nej aj super polievka urobit...len musimk najst recept 😀

jalao
14. aug 2009

no veru, dnes idem chalanom robit do cesty "rizky", tak si obalilm aj cukinky ked uz to budem mat rozlozene 😅 😅 diky.

bodka13
14. aug 2009

pekné predobedie 🙂
u nás je striedavo oblačno 😒 slnečno 🙂 ...ale príjemne 🙂

chlapi maľujú a ja im varím obedík 😵 ...vyzerá to celkom dobre,bude pekná izbička 😉 ...musím ešte otapetovať poličky 😅

Iwka...to čo sa u vás porobilo ☹ všetko zlé naraz? 😠 😠 😠 ...na dovolenke si to všetko vynahradíte 🤐 😉 ....heš-heš-heš,od Iwušky všetko zlé preč 😉nech ste všetci už aj zdraví a dovolenka sa vydarí 😉 🤐 🤐 🤐

Renka...tak ako dopadla STK? 😀 😀 😀 ...som chcela ešte somarinu dopísať 😔 ,ale ešte je málo hodín 😀 😀

...spomínate cukinu...ja vysmážam aj patizóny a z tekvice robím placky

slonisko
14. aug 2009

ahojte. iwuška nič sa už nestane už sa len teš na dovolenku 🙂

renka9
autor
14. aug 2009

bodka, STK je OK 😀 😀 😀 . aku somarinu, tak si mala do IP 😉 😀

iwus, ked sa dari, tak sa dari 😝 . Pamatas? Nam sa tiez tak podobne darilo pred dovolenkou, a vsetko nakoniec dopadlo dobre 😉 😉 😉
ahojky, odchadzam 😉