Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
17. aug 2009

podavaju sa korbaciky ,ulejte k nim daco 😀

lilu18
17. aug 2009

c3 mozem aj ja 🙂 len nech k tomu aj sofera pribalia 😀

aadula
17. aug 2009

lilu ďakujem 🙂 tú šiltovku mm doniesom od voľakade... Paťka ju nechce...to nie je cool, Dušanovi je malá, tak prischla mne... 🙂

ako ja som ukecaná, ale Paťku som musela už dnes večer zrušiť... hodinu v kuse mi tu mlela.... malý sa po mne váľal... hotová rodinná idilka

lilu18
17. aug 2009

jezis a preco nie je cool??podla mna je 😕 co je cool??

aadula
17. aug 2009

lilu ak kúpiš c3, tak ja môžem byť šofér 😀
a cool.... rozpustené vlasy... alebo copík a čelenka 😝 a ak šiltovka, tak nie taká čo má tie boky..len taká obyčko 😉

netmona
17. aug 2009

ahojte,,jaj ved ja tu nemam ani kedy chodiť,,od rána do večera von,, ked sme u naších,,no da zabrať,,bobak,,ale má milión zážitkou,,ako kravy nahánať 🙂 ,,kone vodiť,, kozy krmiť, no proste chlapská robota 🙂

netmona
17. aug 2009

aadula,,jaka šik,,no a teraz nech ťa M stráži 😉

aadula
17. aug 2009

netmona, aj náš miluje zvieratká

emily333
17. aug 2009

ahojte my uz sme domka boli sme po navsetvach 😉 aj zakazku merat u byv. spoluzacky a ako som si vsimla tak ma nervy v tahu ☹

andreah70
17. aug 2009

adi zvieratká milujú asi všetky deti...............ja keď decká doniesli na začiatku prázdnin mačku som nadávala a teraz som celkom rada že tu mám niečo malé milé a prítulné 😀 😀 tí moji pubiši už moc prítulní nie su 😀

emily333
17. aug 2009

aj my budeme mat zvieratko mm aj z jankom sa dohodli ze budeme mat zajacika ☹ len neviem kam ho umiestna lebo nemame nic prisposobene na jeho ubytovanie 😀

aadula
17. aug 2009

emily, to je až tak zlé? 😕 ja mám tiež nervy niekde inde..ale niekedy sa snažím...nie vždy to síce ide... 😝

andrejka, ja by som nezniesla psa či mačku v byte...kedysi sme mali rybičky..to je v pohode... 😀 teraz máme korytnačku... to mi úúúúúúplne stačí

lilu18
17. aug 2009

adul,yiadne boky nevidim ani na siltobke ani nikde inde 😀 a zvierata milovala vsetky vivi donedavna,teraz sa boji psov ☹ jeden somar u susedy na nu vyskocil a teraz ma strach 😠

lilu18
17. aug 2009

co som opita??ziadne tam malo byt a siltovka 😎

andreah70
17. aug 2009

my máme aj morské prasa, ale to mi riadne žerie nervy, len to žerie, se..e, smrdí a kvičí 😀 od jari do jesene je na balkone, ale najhoršia je zima 😒 .......proti nemu je mačka totálne čistotný tvor.........teda trošku som tomu aj dopomohla kúpe sa každý týždeň 😀

aadula
17. aug 2009

lilu, priznaj sa, že vínko si dávaš k tým korbáčikom 😀 😀
na nášho Samka u svokry Brča /pouličná zmeska/ v kuse vyskakuje a olizuje ho a on je z toho celý rád

emily333
17. aug 2009

asi hej ma syna z prveho manzelstva a z druheho dcerku a po synovi stale krici ze je nepodareny ako jeho otec, a este horsie veci a tu malu strasne rozmaznava

netmona
17. aug 2009

ja už mam zvieratko doma a žadne nechcem 🙂

lilu18
17. aug 2009

andy,tak to by som asi nemohla,mne to smrdi aj ked len pridem do predajne ☹

adulka//ulejem ti?? 😀

andreah70
17. aug 2009

emily to nepochopím ako môže jedna matka robiť také rozdiely medzi vlastnými deťmi ☹

hasleerka
17. aug 2009

no moje deti sa veru u nás žiadneho zvieratká nedožijú

aadula
17. aug 2009

emily, hm .. to nie je dobre, ten chlapec bude robiť ešte väčšiu zlotu ☹

andrejka, tak máš doma veselo..a akú mačku máte? nemáš foto?

netmona
17. aug 2009

😀 a ešte mu musím aj trenky prať

emily ,,,no smutné je to že deti trpia za priebaosť dospelých

bodka13
17. aug 2009

🙂 dobrý večer 🙂
už máme šelmy doma 😀 😀 😀 ....musela som stáť v rade na počítač 😢 😀 😀
ozaj adul už mám doma tie návlečky z mma...bola som si ich kúpiť u tej kočky,ona býva vo Vrábľoch 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1250658 ...toto sú ony 🙂 ...čo poviete babky?

netmona
17. aug 2009

lilu,,ta len pomaly lebo, dopadneš jak môj MM fčera 🙂

aadula
17. aug 2009

netmona, tak dúfam, že po včerajšku sekal dobrotu 😀

netmona
17. aug 2009

aaduli,,ani som ho nevidela poridne , ale poznámku som si nenechala ujít,,,a ani nemukol

andreah70
17. aug 2009

lilu ono smrdí omnoho menej ako v predajni /predsa len ich tam majú veľa/ ale mne aj to vadí...som si myslela že si požije pár mesiacov a bude po ňom a on už s nami prežíva 4-tý rok 😒
mačka pôjde asi v septembri k našim na chalupu

hasleerka
17. aug 2009

andy ja som mala ako dieťa morča, asi tak mesiac dva, potom ma to prestalo baviť ... som ho dala spolužiačke a z neho vyrástlo hotové prasa na pekáč 😀

emily333
17. aug 2009

adulik on uz robi zlobu ale mala by ist k lekorovi ved to nie je hamba aby nebolo este horsie ja som jej aj naznacila ale si ma nechcela pochopit ☹