Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
5. júl 2009

baby neodlomil sa ... ešte tam drží a kýva sa ... ja len či sa nemohol zo zadu niako zlomiť, stresujem, lebo sa bojím až jej niečím neuškodím

iwusska
5. júl 2009

hasli klidek a nestresuj sa, urcite si ho neodlomila neboj, nech si ho jazyckom vytiska a tak si ho aj rozkyva
emily dobru nocku 😔

aadula
5. júl 2009

iwuška, tak malá vydrží najdlšie hore? 😀 zlatá 🙂

hašli, Paťke tak predný bol..už sa kýval až až..a nechcela aby som jej ho šupla von...potom sme sa boli kúpať a jedna suseda..ona je sestrička u zubára...ona jej ho vytrhla tak, že ani my sme to nečali 😝 malá začala revať, ale kúpili sme jej zmrzu a všetko bolo zabudnuté 😀

iwusska
5. júl 2009

adulka ona vydrzi ked mi cez den buva aj vyse troch hodin kuvik maly 😀

hasleerka
5. júl 2009

adul,mm jej už tak 2x vytrhol, lebo mne to nešlo, ale tento potvora nejde ... ale ked si ho môže jazykom tisnúť tak potom ok

iwus kto je ešte hore, malá duracelka ... moja hašlerka je už kaput, aj tá staršia

hasleerka
5. júl 2009

asi príde bodka, isto vyliezla z kresielka

aadula
5. júl 2009

iwuška aj Samko dnes spal tri a pol hodinky..., ale večer tu boli naši a aj brat, tak ho asi vyšťavili a dnes zaspal celkom v pohode

hašli... 🙂 ... len nech jej pekne padajú...Paťke 7 mliečnych vlani trhali..a až teraz jej normálne narástli...hrozné koreniská má a nechceli jej padať a pod niektorými už mala nové...a potom aj kvôli strojčeku jej vytrhli...lebo tie čo rástli neskutočne krivo išli

hasleerka
5. júl 2009

no ved toto sa bojím, radšej nech idú von, aby jej pod tým nerástli už nové ... som to videla jednému dievčatku, ako malo ešte mliečny a zvnútra sa jej už dral normálny ... no ja byť jej mama už aj utekám k zubárovi

aadula
5. júl 2009

hašlerka, niekedy to neustriehneš...a pokiaľ ti to dieťa nepovie..tak smola a už ide nakrivo

hasleerka
5. júl 2009

no práveže myslím že ona to mame povedala, ked to ukázala mne, preto tá moja poznámka ... nemôžem kuknúť, baby spia ale zajtra zaspomínam

iwusska
5. júl 2009

boze adulkaaaaaan az mi zimomriavky naskocili ked som si to pustila, tak by som tie chvile niekedy vratila ☹

iwusska
5. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1137027 aha co som malej vydrazila do skolky

hasleerka
5. júl 2009

no tak som to potichu kukla, aj viacej od nej ... aké krásne spomienky

aadula
5. júl 2009

iwuš supeerské ... ja som dnes naďabila na úplne nové botasky next za 254,- sk ...ale 22 a to už nechcem kúpiť..som malému merala nožičku a má 13cm a tieto majú vnútornú dĺžku 14cm...keď mu dám ešte ponožku...tak o mesiac mu budú malé

aadula
5. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=o4evhYFZKag

jeeej aj toto sa mi kedysi páčilo 😀

aadula
5. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=IkqGUa7PV4o


a tento seriál...!!! tak to tohoto herca som bola zaľúbená...mi to nedovolili pozerať... bo som o ôsmej musela byť v posteli..tak som potajomky spoza dverí..ale to sme tuším nedávno spomínali 😀

cica13
5. júl 2009

cafte pukankyyyy...🙂)

hasleerka
5. júl 2009

ten prvý seriál nepoznám ... ale hooda som žrala ked som bola na strednej, aj doma plagáty aj obrázky v taške spolu s tofim

hasleerka
5. júl 2009

ale ahoj pukačka záhoračka ... čo tak neskoro, si sa čvachtala v bazeniku 😀 😀 😀

aadula
5. júl 2009

cica ahoj, ste si robili nočné kúpanie 😀 mamina stráži deti a vy s drahým na Adama a Evu v bazéniku čo? 😀 😉

aadula
5. júl 2009

ja sa lúčim...nejaká som zmorená a to som si poobede pospala 😝

cica13
5. júl 2009

aduli figu nocne kupko, kupala som sa iba vcera, dnes nebol cas, upravujeme ten pozemok, zarovnavali sme ho a vysadzali travu. Unaveni sme ako kone, zostali sme tu, MM ide rano odtialto do prace...

hasleerka
5. júl 2009

adulka to preto si zmorená, čím viac spíš, tým viac si unavená ... sa tu dnes ani neulieva, tak nikde nikto 😀

hasleerka
5. júl 2009

jáj ved je nedela, mne vôbec nedošlo žeby ste mali byť doma ... ale bud spokojná, ako budeš mať pekne 😉

renka9
autor
5. júl 2009

ahijte...idem neskoro? 😕

hasleerka
5. júl 2009

a kde ste sa všetky vytratili ☹

hasleerka
5. júl 2009

no renka čau, odkial si sa vykutrala 🙂

renka9
autor
5. júl 2009

hasli, prisli sme teraz z navstevy 😀

renka9
autor
5. júl 2009

ozaj , tak si date z toho rychleho kolacika, sorry, ze som vas neponukla, je ho este pol plecha 😀