Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
6. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=H6A0JU5pPnA

😀 😀 😀 musím vám to sem okopčiť..jedna kočka to do lv stránky hodila..sa tu rehnííííme na tom 😀 😀 😀

zuzadlo
6. júl 2009

adulik, ja som to mala v mailiku🙂,aj ja som sa zabavila,ale si zober, ze by to tak ti nasi robili, ved by som toho mojho panvicou ovalila 😀 😀 😀

hasleerka
6. júl 2009

tuti tuk,je tu niekto? 😉

hasleerka
6. júl 2009

no nebolo moc čítania .. vidno že už je leto

Paťke aj my želáme všetko naj k meninám

emily, nech ten prst dobre napravia, držíme palce 😉

aadula
6. júl 2009

teta hašli ďakujeemee 🙂
dnes ma kamoška navnadila na budúci rok do Itáálie, tak začíínam šetriť 😀

hasleerka
6. júl 2009

adulka, nás hrozne láka Bulharsko-Prímorsko ... tiež už šetrím 🙂

aadula
6. júl 2009

som si červené vínko s colou dala naliať..kto si dá? 🙂

aadula
6. júl 2009

chýba mi tu lilu..to jej kto si dá? mám nakrájané ovocie...a podobné jej ďobkanie 😀

emily333
6. júl 2009

ahojte my sme boli u kmotry ma dnes narodky a nic som nepila ale teraz si uz dam 😵

hasleerka
6. júl 2009

aj mne veru lilu chýba, bola tu len doobeda nachvílu ... jáj vínečko si dám veru len od teba, ja včul doma nič nemám

aadula
6. júl 2009

tak kočky (_) (_) dvihajte poháriky a teda na zdravie Patríciam, Patrikom a emily aj tvojej kmotre 😉

andreah70
6. júl 2009

ahoj môžem aj ja (_) 😀

emily333
6. júl 2009

😉 cin cin 😵 babenky mam problem z mm ma depky ze asi nemoze urobkat babo ☹ a k lekarovi nechce ist

hasleerka
6. júl 2009

emily to sa spraví, len ho nenápadne šikuj ... ved určite túži ešte po svojom

aadula
6. júl 2009

andrejka jasnéé..na zdravíčko 🙂

emily, treba sa lekára opýtať čo a ako ...nech ti poradí...prípadne nech tm odíde s tebou 😉

aadula
6. júl 2009

sa trošku pochválim, čo tu boli paťkyne kamošky dnes po ňu keď šli na plaváreň, tak som im dala z krémešu čo som včera robila...že ešte aj po ceste ho spomínali aký bol dobrý..že ako z cukrárne ..či som ho naozaj ja robila sa jej pýtali 😀

andreah70
6. júl 2009

emily neboj to je len taký obranný chlapský mechanizmus, jemu sa to rozleží v hlave a doktorovi zájde, uvidíš však aj on chce bábo nie 😉 🙂
ďakujem adulík asi by som si mala dať skôr varené tečie mi z nosa ako z vodovodu, to je tá sobotná tancovačka 😀 😀

aadula
6. júl 2009

andrejka, uvarím ti? 😀 moja starká tak hovorieva, že keď sa pustí nádcha už je dobre..že všetko zlé ide z tela už von 😝

hasleerka
6. júl 2009

jej adulka, šak som aj zabudla cin cin dík

emily333
6. júl 2009

joj tak ma nastval ze som mu povedala ze by bolo najlepsie keby ho nieco zjedlo 😉

aadula
6. júl 2009

emily, vy musíte byť podarení párik 😀

emily333
6. júl 2009

snazim sa mu zlepsit naladu 😉

hasleerka
6. júl 2009

no emily ako si mu pekne vynadala, tak s citom a humorom, to aj ja niekedy použijem 😀

andy stále marod, to treba tm aby ti cesnak po bruchu pomasíroval 😀

andreah70
6. júl 2009

hasli to poznám 😀 a treba masírovať až na kašičku 😀
no ale miesto masírovania si tu radšej mm ťuká na čelo, uvarila som si totiž za pohár bieleho a on nechápe, že čo to stváram v tomto teple 😀 😀

bodka13
6. júl 2009

😕
aduli ...Paťke všetko najlepšie 🙂 veľa zdravia a šťastia,posielam jej veľký cmuuuk 🤐
zuzi...aj tvojmu synátorovi všetko len to najsamlepšie 😉
emily...Janíčkovi všetko naj 🙂 k zajtrajším narodeninám....a teba nech ten prštek veľmi nebolí 🙂

...som sa sem nedostala cez deň ☹ lebo aj tato už má dovolenku a poobede sme išli ešte preddovolekový nákup urobiť=krpcom sandale a šlapky
...no a večer k nám prišiel nocľažník Adamko 🙂 tak sme šelmy krotili 😀 😀 😀

emily333
6. júl 2009

babenky idem haji rano skoro vstavam dlho neponocujte 😉 pa 😔

bodka13
6. júl 2009

pa emily 😔 ...a udobri sa s mužíkom 😉 😀

hasleerka
6. júl 2009

emily, pekné tutu mutu ... ja vás už tiež pomaličky opustím, idem tiež búvať 😉

renka9
autor
6. júl 2009

ahojky, vsetkym oslavencom prajem vsetko naj, naj, naj 🙂

andreah70
6. júl 2009

varené som vypila, oblieva ma pot, a začala sa mi točiť hlava najvyšší čas ísť búvať, kočeny pekné sníčky 😉