Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
8. júl 2009

adula tu sme kde uchodíš ...

aadula
8. júl 2009

nejak tu ciho ostalo, tak že si idem ľahnúť a vy ste tu, ale som hrozne hladná a už nechcem nič jesť..tak neviem ako to riešiť...možno napiť sa vody 😝

andreah70
8. júl 2009

som tu len zaháňam decká do postelí, stále len naťahujú to mača

bodka13
8. júl 2009

hlad je maskovaný smäd 😀 😀 😀 ...veď daj si aspoň ovocie alebo jogurt 😉

aadula
8. júl 2009

andrejka, tak keď zajtra bude grckať..tak sa nečuduj 😅 brat mali kedysi siamské mačiatko ...teraz ked tak rozmýšľam..to bolo dobre dávno..však Paťka mala vtedy 4 roky 😝 a ona ho naťahovala celú návštevu...a chúďa mačiatko na druhý deň také choré bolo

hasleerka
8. júl 2009

adul ja sa už týždeň celkom snažím hladovať ... ale fčul som už nevydržala a zjedla som 2 trojuhol.syra a 4kolieska šunky ... kludne si niečo daj ... alebo ulej, ako napísala bodka "hlad je prezlečený smäd"

cica13
8. júl 2009

tu sooom..cumela som do letakov....co boli v schranke, Lidli, Kika....atd... 😀 😀 😀

Bodecka, rano ta ocakavam 😀 😀

aadula
8. júl 2009

som si hrušky dala ešte okolo siedmej a dosť ma nafúkli ..., kašlem na to ...balím to tu a idem spať dobru nocku

cica13
8. júl 2009

Hasli ja som si praskla pred hodinou kusok klobasy....tak sa na mna usmievala z chladnicky... 😀 😀 😀

renka9
autor
8. júl 2009

ja som si vas tu citala..
bodka, dedko je v nemocnici ☹

bodka13
8. júl 2009

aduli...aj tak nezaspíš 😀 😀 😀 ...aspoň mm to tvrdí,že keď je hladný nemôže zaspať 😀
...čo majú v letákoch?
hasler...pekné fotky 🙂 ...som ich až teraz pozerala

andreah70
8. júl 2009

baby však už toľko nechudnite 😀 však vyzeráte dobre /teda aspoň na fotkách/

hasleerka
8. júl 2009

bodka dík ... adul nechoť spať s hladným bruchom, budeš mať zlé sny 😀

cica na mna sa môžu klobásky usmievať koľko chcú, nemusím ích, zato keby dáky kremeš alebo veterník 😝

cica13
8. júl 2009

Reni...a co je dedkovi?

Bodecka, zajtra pojdem do Lidlu asi na Lenor Spring, bude 1,5 l za 1,99€....hrozne tu vonu zboznujem, dnes som ho mala aj Iwuske kupit v Rakusku ale nemali ho, boli vybrakovany (Iwuska chcela vyskusat, ci je zo zahranicia avivaz lepsia....ja stale tvrdim, ze hej, voni lepsie na pradle a aj zmakci viac)

hasleerka
8. júl 2009

jáj andy tebe sebe sa hovorí ked si chudá ...

cica13
8. júl 2009

Andy..haslerka ma pravdu...tebe sa hovori.... 😀 😀 😀

andreah70
8. júl 2009

hasli až taká chudá teda nie som 😀 akurát nedávno som spomínala, že teraz mám toľko ako keď som išla s Veronikou do pôrodnice 😀 rokmi sa toho na človeka nalepí 😀

hasleerka
8. júl 2009

cica si dala niake nové fotky ... Dado aký artista, aj Miška kedysi tak podobne zaspala

cica13
8. júl 2009

Hasli...to si si az teraz vsimla fotecky...? 😀 😀 😀 😀 nedalo mi neodfotit ho....tak este nezaspal nikdy..

hasleerka
8. júl 2009

cica a dala si ich do placu, som si nevšimla ... to bola náhoda, že som len tak otvorila tvoj foták

renka9
autor
8. júl 2009

cica, dedko od minuleho tyzdna nemoze na nohy... nasi su v tom chorvatsku, a moj tatko chodieva stale k nim, tak som to nejak neregistrovala...ale teraz ked su nasi prec, tak tam chodim za nimi kazdy den. v dedine som iba ja z celej rodiny, tak ich mam akoze na starosti ja...sak naco by sa o nich zaujimali dcera a druhy syn 😠 😠 😠
a s sobotu bolo dedkovi uz do placu, ze nemoze vobec ani na dvor prejs, ani mu nechuti jest. Babka furt dokolecka tocila o krcovych zilach, pritom dedko nema ani jednu zilku. Tak som bola v pondelok za obvodnu dr., v pondelok nemohla, a ni v utorok, prisla az dnes 😠 . Ze kde bol dedko doteraz, 2 roky u nej nebol, liecil si len prostatu, a ze treba aj srdiecko...mal strasne opuchnute nohy, velke vajicko na prasknutie, problemy s mocenim, spat mohol len po sediacky

bodka13
8. júl 2009

u nás mali minule v bille a v tescu lenor 2l/2,5€...voľakedy som používala silan,no teraz iba lenor-vonia krajšie a dlhšie 😉
andy...ale to si dobre vyzerala pred pôrodom 😉

andreah70
8. júl 2009

to je mi ľúto reni, hadam sa mu v nemocnici polepší

bodka13
8. júl 2009

renka... ☹ tam sa o neho postarajú 😉 ...určite sa bude lepšie cítiť

renka9
autor
8. júl 2009

tak mu nieco napichala do zily, zavolala sanitku, tomu druhemu dr. hovorila nieco o kardio, a vraj nieco chronicke, neviem co. Zajtra idem za nim, a behnem za dr., aby som vedela viac. Poobede tam bola babka aj s ich dcerou, ale za dr sa neunuvali 😠 😠 😠
som z toho na nervy....dedko nechodil obvodnej preto, ze nechcel, a nic mu nebolo, okrem tej prostaty.
Stari ludia su 100x horsi ako male deti 😝

andreah70
8. júl 2009

bodka asi ako ty teraz 😀 však vy máte obidve aj s lilu číslo XS...........ja som ho však musela mať predľžené 😀

renka9
autor
8. júl 2009

ja viem, ze tam mu je lepsie, len som z toho na nervy, ze sa o nich nikto nestara...

cica13
8. júl 2009

Reni...verim, ze ho daju v nemocnici do poriadku, prajem mu skore uzdravenie....

Bodka...ja mam rada ten Lenor Spring a Sensitive.....su supis....

bodka13
8. júl 2009

mne sa páči aj ten tmavo zelený Lenor Jungle(niečo ako džungľa 😕 ) a teraz mám Oxygen Purity

cica13
8. júl 2009

Bodecka, tioe som este nemala, ale vyskusam, a dost dlho som pouzivala Lenor Summer.... 🙂

Idem ja do hajan , lebo sa mi len vrata vkuse otvaraju..... 😔 😔

Dobru nocku vsetkym!!!!!

Bodka a zajtra upec masko a zasterilizuj!!! 😝 😝 😝